İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Ali Uymaz

2011 model focus  iki buçuk benzin/lpgli 140.000 km deki aracıma yağ, yağ filtresi, polen filtresi, hava filtresi ön balata bujiler on amortisör ve amortisör  bilya değişimi yapıldı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım

Arka balatalar değişti. Eurorepar 220 + işçilik 120 = 340
Birazcık fazla gibi ama neyse artık.
Ön balatalar da sıra geliyor sanırım.

Yorum bağlantısı
Yılmaz Er
Işçilik fazla olmuş. Birkaç gün önce değiştim bende 70 aldı.
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Ercüment Yıldırım yazdı:

2019 model araç kaç km de ki balata değişiyor, daha önemlisi arkalar önden önce nasıl bitiyor, el freni ile mi dönülüyor virajlar 😁

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

2019 model araç kaç km de ki balata değişiyor, daha önemlisi arkalar önden önce nasıl bitiyor, el freni ile mi dönülüyor virajlar 😁

Eski mondeomda da arkalar önden önce bitmişti, yokuş kalkış desteği sayesinde daha erken yıpranıyormuş.

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi

Direksiyon Pompası tamiri olmuştu içime sinmedi İstanbuldan sipariş vererek sıfır pompa değişti, Swag sarı direksiyon yağı döküldü.

Ön tampon köşelerinden yaraları vardı bu sabah kaporta-boya ustasına bıraktım. Tamir artı lokal boya olacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

50bini gördü araç.

önlerin bitmemesine usta da şaşırdı. Hatta daha ilginci arka sağ bitik ama sol bitik değildi.

5bin sonra tekrar bakalım sorunlu birşey varmı kontrol ederiz dedi. ilk kontrolde birşey çıkmadı

Metin Uzunoğlu yazdı:

Eski mondeomda da arkalar önden önce bitmişti, yokuş kalkış desteği sayesinde daha erken yıpranıyormuş.

Elektrikli park freni sebep olabilir bir de. Elle kendim indirmiyorum hiç doğrudan gazla devam ediyorum. o bile sebep olmuş olabilir.

Yılmaz Er yazdı:
Ercüment Yıldırım yazdı:

Işçilik fazla olmuş. Birkaç gün önce değiştim bende 70 aldı.

Bana da öyle geldi ama neyse dedim dolaşmak istemedim pek. Başka işlerimi de halleden güvendiğim bir usta yoksa hiç uğramam bile.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Çil

E-devlet ten bi bakayım dedim 31 Temmuzda ceza yemişim haberim yok tebligat gelmedi eve.
Ceza koduna baktim hatalı sollama diye biseymis ilk defa böyle biseyle karşılaşıyorum?

78e6953f30d3a09f02f51a082cb70098.jpg

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Hasan Çil yazdı:

E-devlet ten bi bakayım dedim 31 Temmuzda ceza yemişim haberim yok tebligat gelmedi eve.
Ceza koduna baktim hatalı sollama diye biseymis ilk defa böyle biseyle karşılaşıyorum?78e6953f30d3a09f02f51a082cb70098.jpg

Köseköy mevkisinde 51/2-a dan 8 ağustosta 101 km/h ile yazılan eds cezası 28 eylülde tebliği edildi.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

üstten koyduğum su alttan çıktı, tahminimden 3-4 ay sonra oldu ama oldu,2.0lt zetec devirdaimi artık suyu kaçırıyor, parçalar bagajda zaten hazırdı yazın kaçırsa iyi olurdu havalar sıcakken lifte alırdık.

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
üstten koyduğum su alttan çıktı, tahminimden 3-4 ay sonra oldu ama oldu,2.0lt zetec devirdaimi artık suyu kaçırıyor, parçalar bagajda zaten hazırdı yazın kaçırsa iyi olurdu havalar sıcakken lifte alırdık.
Dedim sana dinlemedin
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bugün emmi kaskomuzu yeniledi. En üst basamaktayız. Çıkan fiyatlar 5200 den başlıyor 17.000 TL kadar fiyatlar vardı. Tabiki en uygununu seçtik emminin içine sinmedi belki. Sampo japan firmasına yaptırdık. Teşekkür ederiz ilgisi için. Mercedes karttan çekti sağolsun. Sen inşaata başladın sen düşünme dedi. Ben hallederim dedi

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Fatih Keskin yazdı:
Çağlar Bayur yazdı:

Dedim sana dinlemedin

ben dedim sen inanmadın

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Ben bişey demedim sende duymadın

inkar hep inkar, kim ki dedi ki? yooo

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Arda Bülent Güzel yazdı:

Bugün emmi kaskomuzu yeniledi. En üst basamaktayız. Çıkan fiyatlar 5200 den başlıyor 17.000 TL kadar fiyatlar vardı. Tabiki en uygununu seçtik emminin içine sinmedi belki. Sampo japan firmasına yaptırdık. Teşekkür ederiz ilgisi için. Mercedes karttan çekti sağolsun. Sen inşaata başladın sen düşünme dedi. Ben hallederim dedi

Audi kart elime bi geçse.. Forumda ne kadar araba var hepsini ondan çekeceğim ama.. Yok göstermiyorsun 😛

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Mehmet Ozyurek yazdı:

Audi kart elime bi geçse.. Forumda ne kadar araba var hepsini ondan çekeceğim ama.. Yok göstermiyorsun 😛

s-b9da056abf00ddfdc67428de41c0151d75a608

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

kullanıcı nicki güzelmiş :) 

futbol haberlerini çok seviyordur , eski sıkı gazteci olabilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Audi kart elime bi geçse.. Forumda ne kadar araba var hepsini ondan çekeceğim ama.. Yok göstermiyorsun [emoji14]

Abi sen böyle demeye devam ette herkes kasko tarihini bizim kasko tarihine yakın etsin. Benim kartın sonra Allah belasını versin[emoji23][emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Bu gün iç dış yıkamadan sonra camlar dahil komple bir cila yaptım..

IMG_20211003_145043.jpg

IMG_20211003_145059.jpg

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Mustafa Cerci yazdı:

disk balata degisimi kaliper boyama

dr3rx.jpg

drWbv.jpg

Disk üzerinde çukur mu var yoksa komple delik mi ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
(düzenlendi)
Mert Gülkokan yazdı:

kullandığın cila nasıl birşey abi

Geçenlerde A 101 e gelmişti..Michelin hızlı cila..

tarihinde Metin Mankal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...