İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Metin Akbal
9 saat önce, Murat Gedik yazdı:

Herkes kışlıklara geçtiği için acaba lastik değişimleri kaça yapılıyor bu sene? Güncel fiyatları bilsek çok iyi olur.

Yer yer değişiyor. Ben Çorum da 4 sibop, bir balon tamiri 4 lastik değişimine 150 verdim :)

Değişim yer yer 40 ile 80 arasında değişebiliyor. Benim gittiğim yer 80 aldı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
9 saat önce, Murat Gedik yazdı:

Herkes kışlıklara geçtiği için acaba lastik değişimleri kaça yapılıyor bu sene? Güncel fiyatları bilsek çok iyi olur.

cumartesi değişim yaptırdım balans dahil 60 tl İstanbul - Pendik 

Yorum bağlantısı
İsmail Sefer

4 sibop değişti ve yazıklar sökülüp kışlıklar takıldı balanslar yapıldı 120 gayme.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
16 saat önce, Murat Gedik yazdı:

Ben 70 lira ödedim.. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Artik 3 sene kendim degisim yaparim jant lastik ayri zaten. Senede 100 lira 3 senede 300 lira.

Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Teşekkür ederim. Demek ki en az 50 tl vereceğiz Ankara'da geçen kış 40 tl vermiştim. Yazın yeni lastik aldım ücret ödemedim.

Yorum bağlantısı
Metin Çilo
On ‎11‎.‎11‎.‎2018 at 17:15, Remzi Karaca yazdı:

aef069367b95f032d2c049525ac7e206.jpg 

Türkiye Petrolleri'nde

"yerli malı yurdun malı herkes bunu kullanmalı" emoji4.png

Valla helal olsun piyasaya göre litrede neredeyse 30Kr indirimli satıyorlar.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Patron çıldırdı! Direksiyon hortumları, el freni balatası ve radyatör üst hortumu siparişlerini de verdim, cumartesi neredeyse bütün soğutma tesisatı elden geçmiş olacak, direksiyon hidroliği hortumları yenileriyle değişecek ve el freni balatam artık ilk günkü performansına yaklaşacak. Biraz masraf ettim ama umarım değecek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
8 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Patron çıldırdı! Direksiyon hortumları, el freni balatası ve radyatör üst hortumu siparişlerini de verdim, cumartesi neredeyse bütün soğutma tesisatı elden geçmiş olacak, direksiyon hidroliği hortumları yenileriyle değişecek ve el freni balatam artık ilk günkü performansına yaklaşacak. Biraz masraf ettim ama umarım değecek.

Kaç modeldi hocam sizin canavar?

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
(düzenlendi)

2003 model, E39 son üretimi. 19 Kasım doğum günü :)

5arZbA.jpg

tarihinde Gökhan Albayrak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
On 11.11.2018 at 18:15, Remzi Karaca yazdı:

aef069367b95f032d2c049525ac7e206.jpg 

Türkiye Petrolleri'nde

"yerli malı yurdun malı herkes bunu kullanmalı" emoji4.png

TP'nin mazotu inanılmaz derecede berbat.. geçen sene caddy'e aldım hiç ses gelmeyen enjektörlerden çok çok ince ses gelmeye başladı..

corsama alayım dedim normalde 10 numara yağı bile yakar arabadan değişik değişik sesler gelmeye başladı.. dayım süperb'ine alırdı bir kaç ay önce enjektörleri komple revize ettirdi..

istasyon farkı var mıdır bilemem ama ben herkese tp den mazot alınmaması tavsiyesini yaparım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

TP ucuz ve yerli diye bir ara ben de alayım dedim.

- Evime 500 mt olan istasyona ne zamna gittiysem ya benzin yok ya pos cihazı çalışmıyordu. En son kapandı, Opet oluyor şu an.

- Farklı farklı istasyonlarda indirim kartını kullanamadığım çok oldu, türlü bahanelerle kullandırtmıyorlardı.

- Jetta'da biraz daha az yaktığını hissetmiştim, araba güçlü diye performans farkını hissetmedim belki ama Fabia'ya bir kere TP'den benzin alınca arabanın gırtlağını sıkmış gibi oldu depo bitene kadar.

- Benzin mazot farketmez, Shell'den ne zaman şaştıysam sonunda pişman oldum. Varsın 0.5 lt fazla yaksın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Hadi hayırlı olsun. Yeni tampon boyada mı ? Farlarla beraber çok güzel görünücek merak içerisindeyim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Kışlık pabuçları giyme zamanı geldiyse giyinelim. Kazasız belasız bir kış geçirmek dileğiyle. 

9aXVNQ.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
7 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

kazasiz belasiz gunlerde kullan @Arif Aykın

Sağolasın abi iyi ki taktırmışım Karabük te yüksek bölgeye çıkacaktım kayınpederi almaya her ihtimale karşı taktırıp gideyim dedim yollar bembeyaz olmuş yazlıklarla gitseydim arkamdan L200 gelmek zorunda kalacakmış😊😊

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, Arif Aykın yazdı:

yazlıklarla gitseydim arkamdan L200 gelmek zorunda kalacakmış😊😊

kasasina yukler getirirdiniz 😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Değer

jantlar güzelmiş

Teşekkür ederim.
RS jantlardan sonra baya bi aradım. Şükür buldum.
Focus S Sport (OEM) jantı[emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Jantlar renk değiştirmişti yine, temizlendi. Tertemiz. Ayrıca radyatör kargodan geldi, sıradakiler de gelsin, toplu bi kare resim paylaşayım. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Mazot burda Mersin’de total ve bp de 5.99 haberiniz ola dostlar

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Vites topuzu ve vites körüğü değişti. Vites geçişleri yumuşacık oldu.

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
On 13.11.2018 at 13:19, Yasin Mümin Şimşek yazdı:

Hadi hayırlı olsun. Yeni tampon boyada mı ? Farlarla beraber çok güzel görünücek merak içerisindeyim

yok daha evde salonda bakıp bakıp duruyorum aksam eve gidince pazar günü deneme yapcak kırpılcak yerleri cizcem kesme bicmeden sona boyaya vercem. persembe cumayı bulcak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
54 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Son iki sipariş kaldı, sonrası Cumartesi operasyon var.

Gelsiler tabi, bakım iyidir :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...