İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Gökhan Albayrak

Enflasyon sepeti konusundan kendimi buraya zor attım, neyse.

Dün kışlıklara geçiş yaptım, sök-tak, balans ve yatak ücreti dahil toplamda 100tl ödedim. Bide dişli lastik görünce rahat durmadım :) 

26yVJq.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Dun ilginç birşey oldu konu açmamak için buraya yazıyorum cadde de ilerlerken yaya yoluna 5 metre kala yasli biri atladi yola zaten yaya yolunda duracagim için çok yavastim durdum 5sn felan geçti poff diye bir ses geldi arkadan , ufak bir sürtme olmuş artik sağ şeritten sola geçerken dar aldi ondan mi oldu yoksa duramadi son anda direksiyonu kirdi o ara mi oldu bilemedim.Tam yanımdan geçerken sürücüyle göz göze geldik ölüm korkusuyla direksiyona sarilmis hafif saskin şekilde bakıyordu acemi olduğu belliydi yanindaki adam gel diye işaret etti de gitmedim çünkü önce arabanin durumuna bakmak istedim indim baktim çok ufak bir sürtme olmuş neyse plakasini almistim devam ettim ilerden kavşaktan donmuş gelmişler selektör yaptı gel diye yolun ortasindan bodoslama donmek istemedim ilerden dondum geldim gözden kayboldular bulamadim.Bugün numarasini adini adresini buldum bayan arabanin sahibi mi bilemedim isim bayan gibi ama cozemedim ne yapayim ?Tampon da ufak boya atmalari vardi zaten birde nikelaj önceden bir yerden kirikti nasil oldu bilmiyorum bir yerden daha kirilmis 3 parca olmus.Yoksa ugrasmayayim mi ?

P1pb8v.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
33 dakika önce, Furkan Bakırel yazdı:

Dun ilginç birşey oldu konu açmamak için buraya yazıyorum cadde de ilerlerken yaya yoluna 5 metre kala yasli biri atladi yola zaten yaya yolunda duracagim için çok yavastim durdum 5sn felan geçti poff diye bir ses geldi arkadan , ufak bir sürtme olmuş artik sağ şeritten sola geçerken dar aldi ondan mi oldu yoksa duramadi son anda direksiyonu kirdi o ara mi oldu bilemedim.Tam yanımdan geçerken sürücüyle göz göze geldik ölüm korkusuyla direksiyona sarilmis hafif saskin şekilde bakıyordu acemi olduğu belliydi yanindaki adam gel diye işaret etti de gitmedim çünkü önce arabanin durumuna bakmak istedim indim baktim çok ufak bir sürtme olmuş neyse plakasini almistim devam ettim ilerden kavşaktan donmuş gelmişler selektör yaptı gel diye yolun ortasindan bodoslama donmek istemedim ilerden dondum geldim gözden kayboldular bulamadim.Bugün numarasini adini adresini buldum bayan arabanin sahibi mi bilemedim isim bayan gibi ama cozemedim ne yapayim ?Tampon da ufak boya atmalari vardi zaten birde nikelaj önceden bir yerden kirikti nasil oldu bilmiyorum bir yerden daha kirilmis 3 parca olmus.Yoksa ugrasmayayim mi ?

Allah aşıkına ne var iki çizik bişey olmaz, sil elinle yola devam et. bu çizik için işlem yapılmaz arabaya boş ver :) 

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
2 saat önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Allah aşıkına ne var iki çizik bişey olmaz, sil elinle yola devam et. bu çizik için işlem yapılmaz arabaya boş ver :) 

:)

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
On 05.12.2018 at 16:13, Furkan Bakırel yazdı:

P1pb8v.jpg

ilk gel deyince niye gitmedin :) sonradan aklına takıldı :)

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
10 saat önce, Okay Kaygusuz yazdı:

ilk gel deyince niye gitmedin :) sonradan aklına takıldı :)

Tuzağa çekiyor olabilir diye 😃

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
On 05.12.2018 at 16:13, Furkan Bakırel yazdı:

ufak dokunuyorlar, özür dileniyor, ustam var yaptıralım deniyor, gidip bırakıyorsunuz, ertsi gün dükkan da yok araba da... bu şekilde vakalar çok. olayınızdaki birçok detay bunu desteklr gibi.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Remzi Karaca

Kangoo nun 40.000km bakımını yaptırdık 870₺ tuttu
Üstüne 300₺ ye depoyu da doldurduk, olduk misss

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

4.4 litre nedir Allah aşkına. Elmalı ya git gel yaparken 6 litre şimdi şehir içi takılıyorum 7 litre ortalama, yaktiracaksiniz bana arabayı, hemde mazotla [emoji16]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Kışlıklara geçtim, sözde küçük ilçeye geldim ama sök-tak + balans 80 lira [emoji2957]
Allah'tan rot 40 lira da 120 liraya çıktik İstanbul la aynı fiyatta geldi.
Ön düzeldi ama arka sol 2.4 da kaldı ayar yokmuş kamberde, yay da olunca yüksek olması normal dedi eleman, sağ neden daha düşük çıkıyor diyordum cevap yok :)1960e1749a56c8ae5dd34ab47cab9854.jpg

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
karter koruma demirini yikattim [emoji16]

IMG_20181208_141502.thumb.jpg.c3a6d0ed8ecaee3c386018ee734e4fb8.jpg

Kovmadılar mı
Kışlıklara geçtim, sözde küçük ilçeye geldim ama sök-tak + balans 80 lira [emoji2957]

Ben de Nevşehir’de 70 verdim.
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

karter koruma demirini yikattim

Usta seni daha dükkana almayacak [emoji16]
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Bugün sabahtan akşama kadar sanayideydim. Sabah tuzlada yağ ve filtreler değişti. Öğlen kartalda farları parlattılar cillop gibi oldu. Fotolarını yarın konusuna atarım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

Usta seni daha dükkana almayacak emoji16.png

Hayranlikla baktilar, iki kiside arabani bize satarmisin dedi😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Hayranlikla baktilar, iki kiside arabani bize satarmisin dedi[emoji16]

Hep derler de. Satlık edince almazlar. :)
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Hep derler de. Satlık edince almazlar. :)

biri bayagi ciddi aliciydi.

Ama haklisin emmi. genelde oyledir.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Kışlıkları taktırdık yeni aldığımız Falken de orijinal jantlara takıldı balansla beraber 30+50 TL

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Geçen seneden kalan nasiol glasshield varmış, sürdük bakalım etkisi duruyor mu default_smile.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Muayene olduk.

APP plaka ile ilgili sorun çıkmadı. Abuk subuk şekiller olmadığı sürece bir şey demiyorlar sanırım, bilginiz olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül
33 dakika önce, Selim Bilgin yazdı:

Muayene olduk.

APP plaka ile ilgili sorun çıkmadı. Abuk subuk şekiller olmadığı sürece bir şey demiyorlar sanırım, bilginiz olsun.

Benim korkulu rüyam da muayene. Araçta çift egzos var. Normalde sonradan yapılmış uygulamalarda ikinci egzos süs olarak kullanılıyor. Bir işlevi yok. Benim araçta önceki sahibi son susturucudan sonra bir ek kaynattırıp, ikinci egzosu da aktif hale getirmiş. Geçer mi diye soruyorum birinin dediğini öbürü tutmuyor. Kimisi orijinal olmayan tüm aksamlar muayeneden kalır diyor. Kimisi son susturucudan sonra takıldıysa sıkıntı yok diyor. Şimdi bir de egzosun kaynağını kırdır, çıkart falan filan. Farlar da zaten zenon o da geçmez. Ağustos gelecek diye aklım çıkıyor 🙂 Sana geçmiş olsun darısı başımıza. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...