İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Hasan Basri Bayraktar

Mondeonun baskı balatasını ve volanını değiştirdim. Hazır servisteyken şanzıman yağını,motor yağını ve filtrelerini de değiştirdim…

Daha önce de triger ve devir daimi tüm sıvılarıyla birlikte ki fren hidroliği dahil değiştirmiştim. Üç ay kadar önce de enjektör setini değiştirdim… bakımlı araba boşuna demiyorum…😎

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Hasan Basri Bayraktar yazdı:

Mondeonun baskı balatasını ve volanını değiştirdim. Hazır servisteyken şanzıman yağını,motor yağını ve filtrelerini de değiştirdim…

Daha önce de triger ve devir daimi tüm sıvılarıyla birlikte ki fren hidroliği dahil değiştirmiştim. Üç ay kadar önce de enjektör setini değiştirdim… bakımlı araba boşuna demiyorum…😎

Ooohh şimdi direksiyonu bile yumuşak gelir o arabanın. Ağır bakım sonrası hissi en sevdiğim… Cüzdan ile beraber insanın ruhu da hafifler arabanın kuyruğu daha dik görünür sahibine. :D Hayırlı olsun, kazasız belasız nice sürüşler. 

• Teşekkür 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Abi arabayı değiştirsen daha iyiydi.

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Bakım maliyeti araç değişiminden çok çok daha ucuz…kafamdaki araba 2.3 milyon …😉

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Korkmazz

Ne güzel mis gibi olmuştur abi.Mk4 çok güzel araba.Ben de 1.6 dizel mk4 sahibiyim, SUV ile değiştirme niyetim var bu aralar.Hatta bugün bir arkadaşın X-trail'ini kullandım belki alternatif olur diye ama tekrar aşık oldum arabama.Tamam farklı amaçlara hizmet eden araçlar ama motor sesi çok fazla geldi bana X-trail'de ve bozuk yolda konfor iyi değil büyük lastiklerden kaynaklı.

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

kafamdaki araba 2.3 milyon

Özlemişsindir

hyundai_santa_fe_new_2013_0.png.ed968c65d75678c91469ebb2e05911ad.png

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

akşam servise bırakacağım 

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Oğulcan Akıncıoğlu

Arkadaşa karcher k3 aldım

BABBB53C-F75B-4B96-B97D-D8254BC6FD4D.jpeg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bu bidondan bile su çekebilen modeli mi

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

bu bidondan bile su çekebilen modeli mi

Bildiğim kadarı ile çekebiliyor abi ama ben çeşmeye bağladım.

Ek olarak bağlantı adaptörü ve köpük yapabilmek için fj6  foam nozzle aldım, amatör kullanıcı için yeterli geldi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Güzel seçim.. kovadan da çeker bu.. 

2-3 kova ile komple sabunlayıp yıkıyordum ben..

Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz

Botlarını çıkarıp spor ayakkabılarını giydirdim.

400 tl ye mal oldu bana.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
(düzenlendi)

Geçen ay kamera taktık, viofo t130

IMG_20240229_160328.jpg

Dün de yazlıklara geçtim. 

IMG_20240403_162019.jpg

tarihinde Mahmut Yıldız tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
H.Cenk Bayrakçı

Hem Tiguanın hem de Corsanın lastiklerini değiştirip yazlıklara geçtik. Tiguan’daki kışlıklar bir önceki Tiguandan kalma 2016 tarihli Michelin Pilot Alpin idi, ama artık miadını doldurmuşlar, emekliye ayırdık. Yeni kışlık lastik almam lazım ama şimdilik dursun bakalım. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...