İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Emre Şimşek

Çoooook kirliydi, önce yıkadım..
10a90b2a386e4f892f82d2eea37f5b3a.jpg

Sonra motor bloğu etrafında görünen yağ lekelerini temizledim. Yağ sızan yer var mı diye ileride bakmak için notumu da aldım.

99014ee9d3454f0a54307843f744c079.jpg

d7ee17ebde3bfd9897948ebe9e46b02b.jpg

92a3e5b07719d26bad1cdb779fb65eac.jpg

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
29 dakika önce, Emre Şimşek yazdı:

Sonra motor bloğu etrafında görünen yağ lekelerini temizledim. Yağ sızan yer var mı diye ileride bakmak için notumu da aldım.

Ne ile temizliyorsun lekeleri? Aynı işlemden bana da lazım ama ne sürsem bilemedim.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Uzun yol için kombinasyon yaptım.  

Google Mapsde yolları inceledim. Evde izin geçirmek çok sıkıcı. :(

p54Z4J.png

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Olgu abinin yardımlarıyla ve biraz da kendisini rahatsız ederek araç kamerası sipariş verdim. Umarım gümrükte problem yaşamam. Arka tarafa da ayak aydınlatmasını yapacağım birazdan. Ön tarafa çekip bırakmıştım.

https://www.banggood.com/Blueskysea-B1W-IMX323-HD-1080P-Mini-WiFi-Car-DVR-Dash-Camera-Dashboard-360-degree-Rotate-Capacitor-p-1350363.html?akmClientCountry=TR&rmmds=cart_middle_products&cur_warehouse=CN

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
7 dakika önce, Ali Darbaz yazdı:

Uzun yol için kombinasyon yaptım.  

Google Mapsde yolları inceledim. Evde izin geçirmek çok sıkıcı. :(

p54Z4J.png

Uçak kalkışa hazır. Kuleden izin bekleniyor modu olmuş.

Öndeki şeylerden dikkatiniz dağılmıyor mu ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
12 dakika önce, Erdoğan Temur yazdı:

Uçak kalkışa hazır. Kuleden izin bekleniyor modu olmuş.

Öndeki şeylerden dikkatiniz dağılmıyor mu ? 

Cok dagitiyor hocam. O nedenle ana sapaklara kadar hep kapali kalicak. Özelikle telefon cok dikkatimi bozuyor. 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
2 saat önce, Azad Mirzade yazdı:

Ne ile temizliyorsun lekeleri? Aynı işlemden bana da lazım ama ne sürsem bilemedim.

Yazmayı unutmuşum. Ağır lekeler için 3D markasının Orange Degreaser (Turuncu Yağ Sökücü) ürününü suda seyrelterek kullanıyorum. Önce fırçayla sürüyorum sonra bezle siliyorum. Tabi bezin hali yaman. Motordaki yağlar ona rağmen beni çok uğraştırdı.. 1 litre almışım zamanında daha bana 5-10 yıl yetecek kadar var..

Ürünün nasıl kullanılacağını YouTube’dan öğrenmeden kullanmayın ve eldiven- maske kullanın bu tip ürünlerde..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa YILDIRIM
14 saat önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:

Olgu abinin yardımlarıyla ve biraz da kendisini rahatsız ederek araç kamerası sipariş verdim. Umarım gümrükte problem yaşamam. Arka tarafa da ayak aydınlatmasını yapacağım birazdan. Ön tarafa çekip bırakmıştım.

https://www.banggood.com/Blueskysea-B1W-IMX323-HD-1080P-Mini-WiFi-Car-DVR-Dash-Camera-Dashboard-360-degree-Rotate-Capacitor-p-1350363.html?akmClientCountry=TR&rmmds=cart_middle_products&cur_warehouse=CN

Satın alırken kargo seçeneklerini "vergiler dahil" olarak seçtiyseniz sorun olmayacaktır.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Satın alırken kargo seçeneklerini "vergiler dahil" olarak seçtiyseniz sorun olmayacaktır.
Turkey direct mail (vergiler dahil) kargosunu seçtim
Yorum bağlantısı
Mustafa YILDIRIM
59 dakika önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:
1 saat önce, Mustafa YILDIRIM yazdı:

Turkey direct mail (vergiler dahil) kargosunu seçtim

O zaman sorunsuz bir şekilde gelmesi lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Arka sağ tekerlekten tıkırtı geliyordu, iyice artınca gösterdim bugün, kale balatanin yayı falan paslanmiş artık işlevini yitirmiş. Biraz açtırildi yerine takıldı.

Önler 3 sene 50 bin km, arkalar 2 sene 30 bin km olmuş gram incelme yok, pişman oldum aldığından beri.

Ön disk meyle 2 senede tekrar eğrildi, 3 4 ay sonra 4 disk ve balatalari değiştireyim diyorum, farklı bir set bile alabilirim öneriniz varsa.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
53 dakika önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Ön disk meyle 2 senede tekrar eğrildi, 3 4 ay sonra 4 disk ve balatalari değiştireyim diyorum, farklı bir set bile alabilirim öneriniz varsa.

Brembo disk+Ate balata. Mükemmel frenleme ve uyum. Bugüne kadar deneyimlediğim en iyi kombinasyon oldu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
17 saat önce, Koray Demir yazdı:

Brembo disk+Ate balata. Mükemmel frenleme ve uyum. Bugüne kadar deneyimlediğim en iyi kombinasyon oldu.

Brembo disk tamam da ate balata benim araca uygun bulunmuyor sanırım..

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
19 saat önce, Koray Demir yazdı:

Brembo nun farklı modelleri var sanırım ama genelde orjinali gibi düz olanı satılıyor. Farklı önerdiğiniz model varmı düz olanı mi kullanıyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Koray Demir
2 saat önce, Emre Şimşek yazdı:

Brembo disk tamam da ate balata benim araca uygun bulunmuyor sanırım..

Civic grubunda Nirvana Stoptech balatadır. Onu da bulamazsanız Ebc iyidir.

3 dakika önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Brembo nun farklı modelleri var sanırım ama genelde orjinali gibi düz olanı satılıyor. Farklı önerdiğiniz model varmı düz olanı mi kullanıyorsunuz.

Bizimkiler gibi compact sınıf normal kullanılan araçlara düz yeterli oluyor. Henüz 1000 C derecelere ulaşan sıcaklıkta performans disk kullanacağım güçte veya yeterlilikte spor bir aracım olmadı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

120 yi geçince titreme yapmaya başlamıştı, balans ağırlığı düşmüş tekrar balans yaptırdım. Viraj demirleri değiştikten sonra rot ayarı da bozulmuş onu da yaptırdık. Sökmüşler tekerleri ön arla değişim yapıldı. Yağın durumuna bakıldı. İç dış yıkandı Yola çıkmaya hazırız [emoji4]

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
7 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

İptal mi ettin :)

Birşeyler taktı usta. Kapattı anlayacağınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa YILDIRIM

Kalorifer fanı 1 ve 2. Kademede çalışıyor ama 3. Kademe çalışmıyordu. Sigorta kutusunu söktüm görebildiğim soğuk lehimleri yeniledim. Sorun çözüldü.
c7c509fc933d27fd1edd0ba2dae5a429.jpga0886e7681f8da43962e8c72bd7dba13.jpg

• Beğen 4
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...