İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Emre Şimşek
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

4 yıl falan önce izmir karşıyaka ford da 110 liraya taktırmıştım. Ford'un 2008-2009 model araçta bunu takmamış olması utanç verici...

2011 Titanium’da da yoktu. Ford adına utanç verici bence de.

150 liraya yaptırmıştım serviste

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Emre Şimşek yazdı:

2011 Titanium’da da yoktu. Ford adına utanç verici bence de.

150 liraya yaptırmıştım serviste

benim 2002 civic de var Ls olmasına rağmen

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Maden

Bugün babamın motoru tekleyen 1.4 getz'i ile uğraştık biraz. İki buji yuvası suyla dolmuş. Ön cam fiskiye diplerinden motora su damladığını bulduk. Kaçak olan yerlere sıcak silikon çektim. Yarında bujiler yenilenecek.

Yorum bağlantısı
Emre Usta

2 yil sonra silecekleri yeniledim orjinal sileckler 120 TL314e1c049642e3d70b3a1c6e4291af00.jpg

Z rotlar, alt salincak ,disk ve balata ve rot balans ayari yaptirdim toplam 600 lira tuttu.
b5a9520e812f6774eee8934a636bf047.jpgf00829d077d182667b3ee08675f8ad2a.jpg067b7a4af298f7c7282d5dd8908e0c7b.jpgdd1a54a9a07f7e9a2122e0034d694139.jpg9ed42d149334e5c7111a76c3e0f11dc0.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Sağ rot başı ve mili değişti. Rot ayarı yapıldı. ESP probleminden kurtuldum. :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Mustafa Arıkan yazdı:

Sağ rot başı ve mili değişti. Rot ayarı yapıldı. ESP probleminden kurtuldum. :) 

Hadi gecmis olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alişan YILMAZ

Benim altın çocuğa seramik kaplama yaptım, gayet iyi oldu hatta 3 günlük tatilim sırasında arabaya boya sıçramış normalde çıkar mı bilmiyorum ama ıslak bezle sildim çıktı :)

Parlaması harika oldu, yanında su ve kir tutmaması harika.
00mAaW.jpg

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Alişan YILMAZ
Alptuğ Özcan yazdı:

Fotoğrafta oynama var mı?

Yoksa maşallah tertemiz olmuş

sadece doygunluk var çok beğendim  valla bende

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)

Kısmetse cuma günü 3 günlük İzmir yolculuğum olacak, vakit bulmuşken İzmir'deki 36+ Derece havaları düşünerek suni deride olsa sertleşme olmasın diye koltukları direksiyon konsol ve kapıları Turtle Wax Deri Besleme sütü ile sildim yumuşamasını sağlasın diye. Bir de trim parlatıcı cila ile piano black trimleri cilaladım sonuçlar böyle.

J4TSyU.jpgB8NbNH.jpg6HCTLG.jpg

tarihinde Sinan Akgöl tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

BMW ve suni deri 😱

Nappa deri opsiyonu kullanmayan bütün hepsi büyük markalar dahil bildiğim kadarıyla hepsi suni deri :) 

Yorum bağlantısı
Alişan YILMAZ

Son olarak bugün 2008 mk4 mondeo aracımın convers+ ekranını güncellettim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bu gün ben bişiy yapmadım, Dayısı ve Babası ile sohbet ediyordu, rahatsız etmedim.. 

lQjYMX.png

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Alpay Sumer yazdı:

i ten i kitlemisler 😊

Otomatik lacetti ile dün bir trasnport işim vardı. Ne yalan söyleyeyim, otomatik araba sürmek hoşuma gitti. Lacett, çok basit bir araba ve bu basitliği beni rahatlatıyor. Herhangi bir yol bilgisayarı yok, F16d3 yada bilinen adıyla A16XER motorun ta kendisini kullanıyor. Gayet sıradan bir motor. Sıradan ve basit bir şanzıman. Herşey bu kadar basit ve sıradan olunca uzun ömürlü oluyor. Yağ soğutucusu gibi sorunları yok. Zaten motoru yorucak bir güç üretmiyor. Topu topu 109 beygir. 3400 devirde 110 torku var. Benim arabadan 20 tork fazlası var. 

Bana göre basit şeyler uzun ömürlüdür,  Basit şeyleri çok severim. Saf mekanik arabalara  fazla güvenirim. Halen çalışan yürüyen KaraTren dediğimiz Buharlı Lokomotifler gibidir gözümde. 

Edit : Yanlış oldu, motor torku 150 newtonmuş 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

BMW ve suni deri 😱

Artık öyle. Araçlar sürekli bir şeylerden kısıyor. 90’lı yılların sonunda araba donanım ve kalite kültürü tavan yapmıştı. Sonra giderek azaldı

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Son olarak bugün 2008 mk4 mondeo aracımın convers+ ekranını güncellettim [emoji4]
Rus işimi
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Ali Darbaz yazdı:

Otomatik lacetti ile dün bir trasnport işim vardı. Ne yalan söyleyeyim, otomatik araba sürmek hoşuma gitti. Lacett, çok basit bir araba ve bu basitliği beni rahatlatıyor. Herhangi bir yol bilgisayarı yok, F16d3 yada bilinen adıyla A16XER motorun ta kendisini kullanıyor. Gayet sıradan bir motor. Sıradan ve basit bir şanzıman. Herşey bu kadar basit ve sıradan olunca uzun ömürlü oluyor. Yağ soğutucusu gibi sorunları yok. Zaten motoru yorucak bir güç üretmiyor. Topu topu 109 beygir. 3400 devirde 110 torku var. Benim arabadan 20 tork fazlası var. 

Bana göre basit şeyler uzun ömürlüdür,  Basit şeyleri çok severim. Saf mekanik arabalara  fazla güvenirim. Halen çalışan yürüyen KaraTren dediğimiz Buharlı Lokomotifler gibidir gözümde. 

Edit : Yanlış oldu, motor torku 150 newtonmuş 

ali sana bir tane i30 gider hatta yeni çıkan 7 ileri otm olanlardan hem perfonmas hem sürüş keyfi seni digerleri kesmez artık

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Erkan Işık yazdı:

ali sana bir tane i30 gider hatta yeni çıkan 7 ileri otm olanlardan hem perfonmas hem sürüş keyfi seni digerleri kesmez artık

Abi benim sıfır araba alıcak gücüm yok. :) Cebte metelik yok. 

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

Abi benim sıfır araba alıcak gücüm yok. :) Cebte metelik yok. 

insallah olur yeni cıkan dedıysem 2016sonlarında cıkdı  odedıklerım  7 ileri kuru kavrama 

tarihinde Erkan Işık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Erkan Işık yazdı:

insallah olur yeni cıkan dedıysem 2016sonlarında cıkdı  odedıklerım  7 ileri kuru kavrama 

Önce -12000 tl den Nötüre dönmem lazım :) Sonra kendime 2+1 bir ev almalıyım :) 

Bunları çözdükten sonra i10 olur i30 :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Ali Darbaz yazdı:

Önce -12000 tl den Nötüre dönmem lazım :) Sonra kendime 2+1 bir ev almalıyım :) 

Bunları çözdükten sonra i10 olur i30 :) 

Tarih belli mi?😊

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...