İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Cengiz Aratemur

Ön cam hariç ,camlara açık bir ton filim çekildi.

Güneşin içeri yansıması azda olsa düşer. 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Koray Demir yazdı:

Oğul Ankara’da ortamlara akıyor canavarla 😂😂 Temiz bakıyor ama maşallahı vardı.

Biz bayramlarda babasıyla selamlaşıyoruz. Oğlu da bir kere aradı st tampon falan alsam mı diye sormuştu. Ben de babasını az çok tanıdığım için vazgeçirmeye çalışmıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yücel Metin

Corsa aracımın su radyatörünü değiştirdim. Sebebi de doğal olarak oluşan bir çatlak değil, aslında

9Ya8WO.jpgLvl78z.jpg

tahminde ettiğim daha önceki bir tamirde ustanın hor davranması sonucu çatlamış ve büyümüş çatlak.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Yücel Metin

yıpranmış olan iki ön kapının fitillerinin yenisini sipariş etmiştim. Bugün yerlerine taktım kolay oldu umarım memnun kalırım.Lvl70J.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

dün aksam yine müsteri arabası :)

kalorifer sıcak, soguk yön ayırıcı klaperin süngerini yenileme işlemi

VQ95mZ.jpg

nbQVnV.jpg

va6d9z.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Memleket yolları lastiğe yaramamış. Yedek seti taktık ama ebat yanağı küçük kalıyor :(92267a397c032444d38c69bae6554443.jpge4377dbf24d89cb3e7a3e031773cc38f.jpg

Yorum bağlantısı
Yusuf Berke

Karnını doyurdum. Çok yedi namussuz. 86 litre aldı, pompa attıktan sonra doldurtmadım. 

WXqVy4.jpg

Menzilin 1200-1300 e kadar yolu var, yükseliyor o gittikçe belli bir yere kadar :)

İlk fullemede 880'den 1300'e kadar çıkmıştı, bu da o kadar çıkar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
(düzenlendi)

Dün, yaylaya çıkarken patlattığım sol stop ampülünü değiştirdim. Erzurum 'dan Elazığ 'a gelirken Bingöl TCK iş güzarlarının (çalışan demek istemiyorum zira çalışanlara hakaret etmiş olurum) yola döktükleri "sade" zift 'in üzerinden geçmek suretiyle benek benek zifte bulandım. Herhangi bir tabela olmadığı için de ilk ziftten geçerken ufak bir tehlike de atlattım, elhamdülillah. Yarım litre gaz yağı ile bir torba üstüpüye 10 tl vermek suretiyle bir benzinliğin kostikli şampuanıyla önce yıkadım sonra gazyağı ile sildim. Tavan hariç komple gazyağlı arabamı yine kostikli şampuanla yıkayıp mikrofiber ile kuruladım. Alican maganda gibi ateş eder oldu. Buyrun resimler.

JVZJAE.jpg

mXMy7P.jpg

86avZd.jpg

4pjolY.jpg

NLnBEk.jpg

Sabah da işyerimdeki odamı düzenlemek istedim. Değiştirdiğim parçaları genelde saklarım, sakladıklarımla bir sergi açayım dedim.

mXMyL2.jpg

tarihinde Gökhan Albayrak tarafından düzenlendi
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Hasan Karabekiroglu yazdı:

Yanıyor yanıyor, maşallah plaka bile parlıyor :) 

Onu da sildim :D

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Anahtarı kapladım. 0.8$ için 11.5tl vergi verdik nasıl bir sistem bu [emoji58]

bvVOB8.jpg
1-2 dolarlık şeyleri alma devri bitti maalesef.
Yorum bağlantısı
Yusuf Berke

Elektrikli kayar kapımın teli kopmuştu. Değiştirdim. Aracımın konusunda da anlattım, T5 kullanıcıları için yararlı olur umarım:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Tek pedal ile trafikte araba sürmek konulu video yaptım. beğenmedim ve paylaşmadım. Boşa gitmesin burda paylaşayım bari dedim. 

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

10 bin bakımı ve bitmeye yakın olan ön balatalar değişti. Silecekler de değişti gitmişken. Bir de iç dış yıkandı. Kafamız rahat. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

sonra volant neden menevişlendi?

Abi beni aydınlatırmısın. Yanlış ise yapmayım. 

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
(düzenlendi)

Sessizce bir video 😎😎

tarihinde Hakan Tarım tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Ali Darbaz yazdı:

Sn. Bayur daha iyi bilir ama, motor volanı çevireceğine volan motoru çeviriyor gibi bir durum oluyor burada vites büyütürken.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

sık sık ve ard arda yarım debriyajda kalır sol ayak gaz pedalsız sürüşte, bu da volant yüzeyini parlatır, akabinde mosmor bir metal olur, hani 1. viteste kalkışta araç silkeliyor derler, o yüzden olur. baalata bitmemiştir ama titreme vardır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten
Ali Darbaz yazdı:

Tek pedal ile trafikte araba sürmek konulu video yaptım. beğenmedim ve paylaşmadım. Boşa gitmesin burda paylaşayım bari dedim. 

Sizin bu taktik poloda çok güzel oluyor ben bilinçli olarak yapmıyorum ama normalde rolanti devri 800-900 iken araç hareket halindeyken 1100 devir gibi oluyor bu sayede hiç gaz vermeden araç her viteste çok güzel akıyor 1. viteste 10km 2. viteste 20 3. viteste 30km yapıyor. hangi viteste olursa olsun gaza bastığımdada güzel bir şekilde ivmelenme oluyor boğulmuyor. Hafif meyil büyük tümsek vs farketmiyor 1100 devirde olduğu için akıcılığı bozulmuyor. Mesela focusu 2. viteste bırakınca 15km hız yapıyor bundaki akıcılık olmuyor. Ayrıca araç dururken ayağımı debriyajdan çekmeye başladığımda hemen deviri 1100 e çıkarıyor gaza basmadan kalkıyor böyle yaparak yanlış mı yapıyoruz şimdi ? 🤔

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Silecek sistemini düzeltme çalışmaları bölüm 2
Silecek 35 TL
Fişkiye 35 TL
Dirsek ve T 20 TL.

Sadece yolcu tarafından geliyor ama camda iz kalmiyor artık en azından.

Tanzik olayı için depo sökülecek bölüm 3 de.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...