İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu

Yapamadım. Gerçek deriyi uygun satan bir yer buldum. Anadolu yakasında. Metresi 25 avro civarı. İşçilik tanıdık biri. Hanım yine izin vermedi :( 

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Servet Aydın yazdı:

Tamam söz kaldığın yerden çekerken para pul istemem 

Çay ısmarla yeter, anca onu buluyoruz zaten 😛

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
(düzenlendi)

Bu sefer bol sesli bir video 😈😈😈😈😈

tarihinde Hakan Tarım tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol
Gökhan Albayrak yazdı:

Dün, yaylaya çıkarken patlattığım sol stop ampülünü değiştirdim. Erzurum 'dan Elazığ 'a gelirken Bingöl TCK iş güzarlarının (çalışan demek istemiyorum zira çalışanlara hakaret etmiş olurum) yola döktükleri "sade" zift 'in üzerinden geçmek suretiyle benek benek zifte bulandım. Herhangi bir tabela olmadığı için de ilk ziftten geçerken ufak bir tehlike de atlattım, elhamdülillah. Yarım litre gaz yağı ile bir torba üstüpüye 10 tl vermek suretiyle bir benzinliğin kostikli şampuanıyla önce yıkadım sonra gazyağı ile sildim. Tavan hariç komple gazyağlı arabamı yine kostikli şampuanla yıkayıp mikrofiber ile kuruladım. Alican maganda gibi ateş eder oldu. Buyrun resimler.

JVZJAE.jpg

TCK çalışanları yazınca yetişeyim dedim ama geç kalmışım bir hafta kadar :)  Erken haber vereydin zifti döktürmezdim gardaş. Ellerine sağlık mis gibi olmuş, Maşallah kazasız belasız kullan inşallah...

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Serhan Gürbüzol yazdı:

Abi yarın yine gidecem, varsa tanıdığın hallet benim şu işi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Mehmet Ozyurek yazdı:

Manuel de iyi oluyormuş :)

Çok çok çok iyi abi. Akıllara zarar, Ex'in o rezalet şanzımanından kurduldum artık. 

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Servet Aydın yazdı:

Kayıpsız güç iyidir. Deli gider artık 

Kullandığımız şanzıman çok iyi uyum sağladı abi. Yarın nasipse yeni ayak ile pabuçları takıyoruz. Sıra çelik tampon ve vinç olaylarına da gelecek.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

Mehmet Ozyurek yazdı:

48640788726_59b1c16952_b.jpg

Ayakkabılar da hazır. Teslim aldık hayırlısıyla 😎

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Geçmiş olsun hocam,

Ucuz atlatmışsın. Benim araca reçine damlamış yıkamacım gsz yağı ile silince seramik matlaştı pasta, hare giderici yapıp tekrar seramik yaptık. Gaz yağının seramiğe zarar verdiğini öğrendim.

Gökhan Albayrak yazdı:

Dün, yaylaya çıkarken patlattığım sol stop ampülünü değiştirdim. Erzurum 'dan Elazığ 'a gelirken Bingöl TCK iş güzarlarının (çalışan demek istemiyorum zira çalışanlara hakaret etmiş olurum) yola döktükleri "sade" zift 'in üzerinden geçmek suretiyle benek benek zifte bulandım. Herhangi bir tabela olmadığı için de ilk ziftten geçerken ufak bir tehlike de atlattım, elhamdülillah. Yarım litre gaz yağı ile bir torba üstüpüye 10 tl vermek suretiyle bir benzinliğin kostikli şampuanıyla önce yıkadım sonra gazyağı ile sildim. Tavan hariç komple gazyağlı arabamı yine kostikli şampuanla yıkayıp mikrofiber ile kuruladım. Alican maganda gibi ateş eder oldu. Buyrun resimler.

JVZJAE.jpg

mXMy7P.jpg

86avZd.jpg

4pjolY.jpg

NLnBEk.jpg

Sabah da işyerimdeki odamı düzenlemek istedim. Değiştirdiğim parçaları genelde saklarım, sakladıklarımla bir sergi açayım dedim.

mXMyL2.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Hakan Tarım yazdı:

48640788726_59b1c16952_b.jpg

Ayakkabılar da hazır. Teslim aldık hayırlısıyla 😎

O koca arabaya yakışacak jant buydu.. 

Eski apaçi jantlarını da sat gitsin.. Yoksa zaten baban kaldırıma çıkarken yamultur.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Boranın farları piston aşağı yaptım :)
Farları söktüm. İçlerini açıp bir güzel temizlik sonrası topladım. Tırnağı kırık kapağı onardım. Eksik olan kapak yerine kendim sacdan kapak yaptım. Silikonun kurumasını bekliyorum.

26b244ac633efa4d6a783529e79fec7b.jpg

a74af78d2ed74f6961fe67116951f769.jpg

6a2a5d0b42339e0fed11021d56e06f38.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Eee hani mercek :)

Malesef mercek için bütçe yok. 

Farın arka kapaklarından biri yoktu, xenon far takmak için de kapakları delmişler. Ne kadar sinek böcek varsa fara dolmuş. Esas amacımız farı temizlemek ve kırık kapakları onarıp temiz kalmasını sağlamaktı.

Süleyman Kaya yazdı:

Boranın aydınlatması çok kötü. Mercek fark yaratacaktır

Malesef öyle. H4 farları oldum olası sevmem zaten.

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Mehmet Ozyurek yazdı:

O koca arabaya yakışacak jant buydu.. 

Eski apaçi jantlarını da sat gitsin.. Yoksa zaten baban kaldırıma çıkarken yamultur.. 

Hepsinin ayrı güzelliği var abi. Orjinal 16 lıkların bile kalbimdeki yeri ayrı, 22 liklerin de, bunlar da bir yer edinir inşaAllah 🤗

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Dikdörtgen kapak eksikti; bir şeyler uyarladım

6962851d21209881b664a989b4424289.jpg

Çok şükür topladım güzel oldu :)

99fcf715acf8f147e612221791f5cc1b.jpg

036fce10133b8c37c12c542b279212d1.jpg

Ustacıkların attığı akıllı vidaları artırdım :) hepsinin yerine sekman ve kendi orjinal vidasını kullandım.

20d59f6430e23466f265a8de2dba352e.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Dikdörtgen kapak eksikti; bir şeyler uyarladım

Güzel olmuş.

Ustacıkların attığı akıllı vidaları artırdım

Nereden çıktı bu vidalar.
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Bugün sync3 2.0 olan müzik sistemi yazılını 3.0'a yükselttim ve telefonuma  apkmirror.com sitesinden android auto apk kurdum android auto sync3 3.0 yüklü aracımda sorunsuz çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Mehmet Ozyurek yazdı:

Güzel olmuş.

Nereden çıktı bu vidalar.

Saol abi, far ve tampondan :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...