İçeriğe Yönlendir

12 Hafta Boyunca 5200 Devir Çeviren 1,0 Motor

Ali Darbaz

Recommended Posts

Selim Bilgin

Tek seferde 1200-1300 gittiğim zaman ciddi yoruluyorum. Yol sesi ve titreşim yoruyor daha çok, E sınfı bir premium olsa daha rahat olur tabi ama yine her gün gidilmez o mesafe. 

İki sene önce Jetta ile iki gün arayla İstanbul-Adıyaman-İstanbul (2600 km) yaptığımda dönüş yolunun bir yerinden sonra nasıl yapsam da bir A6 filan alsam diye düşünmeye başlamıştım. :) 

Arabanın konforuyla birlikte gücü de önemli, basınca gitmeyen araba da yoruyor insanı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
18 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Tek sefer 1200 km hala sorun değil bende. Otomobil ile sanırım daha rahat olur seyir 

hedefe bağlı, 350 km yi 72 saatte gidebildiğim de oluıyor...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Şimdi, Servet Aydın yazdı:

Aman iyiki yola dağ inen yerden gittin 

o konudaki infial hakkımı hala saklı tutmajla birlite....... yola dağ inmiş be adam, 1 hafta önce de eşkiya basmış, ne işimiz var orada gece 3 te

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
37 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Ama çaylı kek güzeldi be 

detaya girmeyelim, hala asansöre binemiyorum :rofl: ,

çay yanında neyiniz var?

kek

kek neli?

cevap: çaylı...

nasıl bir şeydir...

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Aynen öyle oldu. Hatta ani bir manevra ile durdu. Esp niye yanmadı dedi. Ne espsi yokki bunda dedim. Dağın dibinde ağladı 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
1 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Aynen öyle oldu. Hatta ani bir manevra ile durdu. Esp niye yanmadı dedi. Ne espsi yokki bunda dedim. Dağın dibinde ağladı 

heee 2.0 tdci dan fazla yaka yaka gitmiştik.. diyoeum neereye gidiyoruz, 1000 merdiven mi ne varmış orayı da görelim miş.. sonraki hafta navigasyonu güncellemiştim...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...