İçeriğe Yönlendir

Kimin 4 Çekeri Daha Başarılı?

Servet Aydın

Recommended Posts

Ali Darbaz
(düzenlendi)

Bende Sivaslıyam Arkadaşlar. @Servet Aydın abi  Tuzla'dan Sivas Çifte minareye kadar 110 sabit hız ile tüketim rekorum 133 Türk Lirası. :) Senden bir rekor güncellemesi bekliyoz

@Alpay Sumer Sivas'ın neresindesiniz. Benim memleket Sivas'ın en yeşil yörelerinden HAfik. 

0Rl10V.jpg

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Aha video yakaladım.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal
12 dakika önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:

Aha video yakaladım.

Parkları kapat,camı da kaldır dedim dinlemedi, daha çabuk inerdi tamburdan 😀:)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
2 saat önce, Ali Darbaz yazdı:

@Servet Aydın

@Alpay Sumer Sivas'ın neresindesiniz. Benim memleket Sivas'ın en yeşil yörelerinden HAfik. 

0Rl10V.jpg

Sanirim bayagi bir karisiklik olmus ben sivasli degilim🤔 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık
2 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

Sanirim bayagi bir karisiklik olmus ben sivasli degilim🤔 

Saklama bizden Alpay Sivaslı olduğunu biliyoruz 😛

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Videoları bendeki hali ile orjinal sesleri ile yükledim, Servet abinin yönlendirmeleri hangi viteste ESP kapalı mı açık mı olduğu bence güzel.

Daha sonra videolar benden alınır, 2 ayrı video senkronize edilip Oto Club Tr logosu ile forum sayfasından paylaşılır diye düşünüyorum.

Önce 2 çeker otomobiller geliyor.

Aşağıdaki test küçük bir şaka içerir. 

Aşağıdaki videolar, 4x2 çekişli SUV'lar.

• Beğen 9
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Aşağıdaki araçlar ise 4x4 çekişliler.

Veee Grand Cherokeeler.

Kendi aracımla ilk denemede çıkamadım, Servet abinin yönlendirmesi olmayınca pilotaj hatası ile 1. viteste gaza çok bastığımı düşünüyorum.

Sonradan nazikçe gaz vererek D modunda rahatça çıktım.

Kaldığım test aşağıdaki :) 

• Beğen 13
  • Teşekkür 3
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ben de Sami'den yola çıkarak, sanırım 1 değil de 2. viteste deneseydim çıkardım. Araç çıkmak için çabalamış net olarak ama becerememiş. QQ ile aynı yapıya sahibiz ama o otomatik şanzıman. Benden daha iyi yönettiği kesin şanzıman sistemini. Muhtemelen ben orada kaldım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Ben de Sami'den yola çıkarak, sanırım 1 değil de 2. viteste deneseydim çıkardım. Araç çıkmak için çabalamış net olarak ama becerememiş. QQ ile aynı yapıya sahibiz ama o otomatik şanzıman. Benden daha iyi yönettiği kesin şanzıman sistemini. Muhtemelen ben orada kaldım.
Senin cikamaman sasirticiydi zaten.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
2 saat önce, Cem Işık yazdı:

Saklama bizden Alpay Sivaslı olduğunu biliyoruz 😛

sorun yok illa olun diyosaniz basimla beraber 😍

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Bir saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Dağda bayırda millet cayır cayır gidiyor, ben anlamadım, tekrar yapalım :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Land için kenara yaslanıp çıkıyor dediniz. Değil. Yerdeki teker aracı makara üzerinden kurtarırken aracı yana atıyor. Ve evet çok bekliyor gereksiz yere. 

Sani haklısın, daha yüksek devir istiyor olabilir senin araç. Tiz vakitte deneyelim yine. 

Sami, açı nefis. İyiki getirdin kamerayı 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tahir Ak

[landa sallamıştı herkes ama araç kafa atıyor bön bön beklemiyor.:)bence bu işin 2.seviyesini yapıp 2wd araçlara arka tekere kilit taşı koyarak üstünden atlatma yapmak. yine 4wd araçlara boş tekere aynı işlemi yapmak olabilir

ekleme. kaşkay naptı öyle ya. önemli olan duran tekere gücü fazla iletmek ki 5 kişiyle rampada kaldığında ya da arkanda römork varken gereken fazlaca gücü iletmiş olmalı ki araç bunu bence yapmış. acaba x_trail de mi aynı çekiş sistemi var? hayran oldum

Yorum bağlantısı
Tahir Ak
dusterin hakkı çıkmakmış. 90 dakika atak yapıp golü bulamayan takım gibi olmuş. Bence başarılı
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
9 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Land resmen hile yapıyor. Yazık, yazık.

image.thumb.png.2cebe9741dea1afbf4874c667cd45c20.png

22 dakika önce, Ersen Tapan yazdı:

Çıkana kadar her olasılık denenmeliydi.

Denendi. İttik ya :)

• Beğen 3
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Land için kenara yaslanıp çıkıyor dediniz. Değil. Yerdeki teker aracı makara üzerinden kurtarırken aracı yana atıyor. Ve evet çok bekliyor gereksiz yere. 

Sani haklısın, daha yüksek devir istiyor olabilir senin araç. Tiz vakitte deneyelim yine. 

Sami, açı nefis. İyiki getirdin kamerayı 
Ya zaten cikar her halukarda, arazide olsak biliyorsun kafayi saga sola atsin gene cikartir.

Aci guzel oldu 3 teker gorunuyor, konusmalar net. Surucu ne diyorsa duyuluyor, senin yonlendirmeler guzel. Sesli daha iyi bence.

3 Cherokee de ayni tepki suresinde ayni mantikta cikmis.

WJ olanlar mekanik LSD, WK olanda ELDS var.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
11 dakika önce, Tahir Ak yazdı:

Aracı bilmeyince her patinaj anında ayağı gazdan çekme sayma işini sıfırlıyor. Elektronik kilit olan araçların alayı aynı 

10 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Land resmen hile yapıyor. Yazık, yazık.

Helva düşsün kafana 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
6 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

İttik ya

Başarılı olduk ama değilmi sonuçta :sunny:

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
40 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Dağda bayırda millet cayır cayır gidiyor, ben anlamadım, tekrar yapalım :)

Sucuk

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...