İçeriğe Yönlendir

Kimin 4 Çekeri Daha Başarılı?

Servet Aydın

Recommended Posts

Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)
10 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

İki çeker çıkamıyor oralara. Alalım bi tane jeep sana 

siz karar verene kadar belkide almış olurum bir ingiliz en hse sinden şu anda araştırmalar devam ediyor 

bu olur mu 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-sahibinden-temiz-639448401/detay

yoksa amerikan mı 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-acil-satlik-fiyat-dusuk-641299014/detay

henüz kara veremedim 

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
44 dakika önce, Tahir Ak yazdı:

ekleme. kaşkay naptı öyle ya. önemli olan duran tekere gücü fazla iletmek ki 5 kişiyle rampada kaldığında ya da arkanda römork varken gereken fazlaca gücü iletmiş olmalı ki araç bunu bence yapmış. acaba x_trail de mi aynı çekiş sistemi var? hayran oldum

X-trail, Qashqai, Kadjar, Duster Alt yapı aynı diye biliyoruz.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
siz karar verene kadar belkide almış olurum bir ingiliz en hse sinden şu anda araştırmalar devam ediyor 

bu olur mu 
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-sahibinden-temiz-639448401/detay

yoksa amerikan mı 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-acil-satlik-fiyat-dusuk-641299014/detay

henüz kara veremedim 
Aman haaa.
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
11 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Sürücü?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
8 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:
23 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

bu olur mu 

yoksa amerikan mı 

henüz kara veremedim 

Aman haaa.

İngiliz atı için mi aman ha yoksa amerikan için mi  

3 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

budur

bence de bu olsun istiyorum ama arabayı satmam lazım öbüründe takas seçeneğimiz var hem araç burada 

Yorum bağlantısı
Oğuz Tiryaki

Çok güzel videolar olmuş emeğinize sağlık izlemek keyif verici

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
2 saat önce, Tahir Ak yazdı:

[landa sallamıştı herkes ama araç kafa atıyor bön bön beklemiyor.:)bence bu işin 2.seviyesini yapıp 2wd araçlara arka tekere kilit taşı koyarak üstünden atlatma yapmak. yine 4wd araçlara boş tekere aynı işlemi yapmak olabilir

Hava soğuk olmasa daha kapsamlı test yapardık. İlerleyen zamanda artık

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
On 14.01.2019 at 11:58, Mehmet Ozyurek yazdı:

yeri kazıyarak bir çıkışı var

yeri kazıyarak çıktı testten.

Land, aynı şekilde çıkmış. Demekki elektronik kilit olanların mantığı aynı. boşa döneni kilitle, tüm gücü yerdekine ver. Tek sıkıntı land biraz mal. Geç anlıyor neyin ne olduğunu :D

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
19 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Land, aynı şekilde çıkmış. Demekki elektronik kilit olanların mantığı aynı. boşa döneni kilitle, tüm gücü yerdekine ver. Tek sıkıntı land biraz mal. Geç anlıyor neyin ne olduğunu :D

Kraliçe duymasın :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ah ah. Lr2 olacak varya. Orada 4x4ü ile şekil şukul yapanlar yakardı arabalarını :D

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Bir saat önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

İngiliz atı için mi aman ha yoksa amerikan için mi  

Amerikan için, çok yakar, ustasını bulamazsın, arıza yapsa parça bulamassın, parça bulsan para yetmez, şanzıman kırsa yolda kalırsın.   Bulaşma derim 🙄

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)
13 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Amerikan için, çok yakar, ustasını bulamazsın, arıza yapsa parça bulamassın, parça bulsan para yetmez, şanzıman kırsa yolda kalırsın.   Bulaşma derim 🙄

bunlar sana söylenenler mi arabayı almadan önce 

çok yakar = bende benzinde aynı fiyatı yakıyorum ona lpg ile binerim

ustasını bulamazsın = bulamazsam mekanik aksam kendim yaparım elektrik için bir kaç abimden yardım isterim

arıza yapsa parça bulamasın, parça bulsan para yetmez = yenisini yaparız, olmadı gider arkadaşların arabasından sökeriz 

şanzıman kırsa yolda kalırsın = bu tüm otomatikler için geçerli değil mi 

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
19 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

bunlar sana söylenenler mi arabayı almadan önce 

çok yakar = bende benzinde aynı fiyatı yakıyorum ona lpg ile binerim

ustasını bulamazsın = bulamazsam mekanik aksam kendim yaparım elektrik için bir kaç abimden yardım isterim

arıza yapsa parça bulamasın, parça bulsan para yetmez = yenisini yaparız, olmadı gider arkadaşların arabasından sökeriz 

şanzıman kırsa yolda kalırsın = bu tüm otomatikler için geçerli değil mi 

Sen olmuşsun, ilanlara bakalım uygun araç için öyleyse. Diğer ingiliz için yorum bile yapmadım.. P38 vaktinde güzelmiş şuan onu yürütmek daha zor duyduğumuz gördüğümüz örneklere bakarak.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Amerikan için, çok yakar, ustasını bulamazsın, arıza yapsa parça bulamassın, parça bulsan para yetmez, şanzıman kırsa yolda kalırsın.   Bulaşma derim [emoji849]
Sen bi ingiliz veya capona düş de göreyim. Parasıyla alacak parça bulamazsın araba takozda bekler.
zorlamazsan kırılmaz, zorlayacaksan aradaki (ingiliz capon) farkı donanıma yatırırsın hepsinin tepesinden atlar.
servetin land benim araba kadar belki de daha fazla yakıyor.
vs vs
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
1 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Hava soğuk olmasa daha kapsamlı test yapardık. İlerleyen zamanda artık

Ben bidaa çıkmam ki.. 

Girmişim, kazanmışım, Asla tekrar yarışmam.. :)

Sani'yi kapsamlı al :)

1 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Tek sıkıntı land biraz mal. Geç anlıyor neyin ne olduğunu :D

Evet biraz geç anlıyor.. :unsure2:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Sen bi ingiliz veya capona düş de göreyim. Parasıyla alacak parça bulamazsın araba takozda bekler.
zorlamazsan kırılmaz, zorlayacaksan aradaki (ingiliz capon) farkı donanıma yatırırsın hepsinin tepesinden atlar.
servetin land benim araba kadar belki de daha fazla yakıyor.
vs vs
Amarigan candir. [emoji122]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
30 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Sen olmuşsun, ilanlara bakalım uygun araç için öyleyse. Diğer ingiliz için yorum bile yapmadım.. P38 vaktinde güzelmiş şuan onu yürütmek daha zor duyduğumuz gördüğümüz örneklere bakarak.

daha tam olmamıştım taki pazar günü senin aracı kullanana kadar. işte senin aracı kullandıktan sonra her şey değişti. 

25 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

P38 2001 ise alınır bir tek. Ve yay takılı ise 

körük problemi hepside var galiba alıp biz taksak olmaz mı kaça mal olur acep :) 

2 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Amarigan candir. emoji122.png

gerisi heyecan diyorsun :) 

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
1 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

körük problemi hepside var galiba alıp biz taksak olmaz mı kaça mal olur acep :) 

Unut unut boşver aklına getirme düşünme hayal etme. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
3 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

o helvadan önce idi, hepsi ayrı kabiliyette

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
44 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Ben bidaa çıkmam ki.. 

Girmişim, kazanmışım, Asla tekrar yarışmam.. :)

Sani'yi kapsamlı al :)

Evet biraz geç anlıyor.. :unsure2:

Honda ve daica harici hepsi kazandı :) Dacia habitatı olan arazide alayımızın üstünden geçer 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...