İçeriğe Yönlendir

Tavsiyeniz Hangisi Olur? Mini Countryman - Nissan Juke

Tufan Caliskan

Recommended Posts

Bahadır Taşpolat

Audi A3 yada Q3 demiştim ama rakam çok yükseliyor bide sunroof falan imkansız halde 

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

Fiat ın sağı solu belli olmaz. Ben ülkemizde fiat a fazla ön yargının olduğunu düşünenlerdenim ama gerçekten 2.eldeki aracı ne olacak kesinlikle düşünmüyor. zamanında ülkemizde çok sevilen ki benim de 2 tane oldu Grande Punto yu bir anda çöp yaptı egea hb satsın diye. Puntocu arkadaşların hepsi inanılmaz üzülüyor. fiat 500 ün başına da ne geleceği belli olmaz. araba alımlarında genelde gelenekleri olan modellere yönelim olmalı ki 2.elde de sizi üzmesin.Örneğin bugün Golf , Astra yada Civic alan birisi bu aracın kendisine kaybettirmeyeceğini en azından markalarının onlara bu konuda kazık atmayacağını biliyor. ben 500L değil ama 500x  i gerçekten çok beğeniyorum bir aile aracı olarak. yüksekliği motoru genişliği ile ideal ama yarın bir gün ne olacak Fiat vazgeçtim bu seri yerine şu seriyi çıkarıyorum ve üretimine son veriyorum diyebilir..

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
6 saat önce, Tayfun Aydın yazdı:

Fiat ın sağı solu belli olmaz. Ben ülkemizde fiat a fazla ön yargının olduğunu düşünenlerdenim ama gerçekten 2.eldeki aracı ne olacak kesinlikle düşünmüyor. zamanında ülkemizde çok sevilen ki benim de 2 tane oldu Grande Punto yu bir anda çöp yaptı egea hb satsın diye. Puntocu arkadaşların hepsi inanılmaz üzülüyor. fiat 500 ün başına da ne geleceği belli olmaz. araba alımlarında genelde gelenekleri olan modellere yönelim olmalı ki 2.elde de sizi üzmesin.Örneğin bugün Golf , Astra yada Civic alan birisi bu aracın kendisine kaybettirmeyeceğini en azından markalarının onlara bu konuda kazık atmayacağını biliyor. ben 500L değil ama 500x  i gerçekten çok beğeniyorum bir aile aracı olarak. yüksekliği motoru genişliği ile ideal ama yarın bir gün ne olacak Fiat vazgeçtim bu seri yerine şu seriyi çıkarıyorum ve üretimine son veriyorum diyebilir..

500 serisi Fiat in şu an için en üst seri araçları diyebiliriz. Sonlandırma kenarda dursun ortalama 50 yıllık geçmişi olan bir seri ve kalite olarak gerçekten üst düzey bir araç. Bu arada L serisi X serisinden daha geniş ama X serisinde de 4x4 seçenekleri mevcut.

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

açıkcası juke ve mini klasman olarak bana pek kıyaslanamayacak araçlar gibi geliyor, mininin tarzı görünüşü ve hitap ettiği kesim ve izlenimleri ile juke 'un kiler arasında feci fark var sanki o nedenle mini tartışmasız bana göre alınabilecek araç. havası bile bi ayrı güzel aracın.

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın
(düzenlendi)
5 saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

500 serisi Fiat in şu an için en üst seri araçları diyebiliriz. Sonlandırma kenarda dursun ortalama 50 yıllık geçmişi olan bir seri ve kalite olarak gerçekten üst düzey bir araç. Bu arada L serisi X serisinden daha geniş ama X serisinde de 4x4 seçenekleri mevcut.

Selçuk bey çok uzuuuun zamandır 500 serisini üretmiyordu sizler de takdir edersiniz. şimdi müşteri potansiyeline göre tekrar üretime geçti ki bence bunda yüksek geniş araçların yani SUV yada hafif SUV diye tabir edilen araçların piyasada güncel ve tutuluyor olmasının çok büyük etkisi var. Yoksa şahsen Fiat ın tekrar 500 ü üretime sokacağı aklının ucundan geçmezdi diye düşünüyorum.. Yanlış anlamayın ben özellikle Grande Punto , Punto Evo , Bravo eskilere dönersek brava , stilio gibi Fiat araçların gerçekten çok kaliteli ve ülkemizde hakettiği değeri görmediğini düşünenlerdenim ama Fiat ın 2.el de müşterisini korumadığı fiat forumlarında bile sürekli söylenen ve dillendirilen bir konu..

tarihinde Tayfun Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

500 X fiatın şuan işe yarayan bence tek aracı, 2 eksisi var, oto şanzıman azıcık yavaş ama idare eder, bagaj ufak, 500 L aile aracı, şanzıman tırt X e göre, geniş araç ama 500x değil, onun gidişi havası yok, ben bile Fiat diyorum ikkat edin :D ama sadece bu modeli için...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...