İçeriğe Yönlendir

Ateş Kırmızısı

Mahmut Yıldız

Recommended Posts

Mahmut Yıldız
45 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Satılık 225 65 17 bf ko2 va 

Hayırlı satışlar. Ben sessiz, sakin, az yakan araç istiyorum diyorum. ko2 ile bunlar olmuyor. Falken zeix 310 ecorun var mı, 400 tl'ye?

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Ptc geç keşfedilmiş ama olsun, orda mevsim hâlâ kış belli ki :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Motor soğuk diye kaloriferi açmamazlık yapma. 16 dereceye kadar ek ısıtıcı devreye giriyor. Mondeonun ılık üflediği yerde bu hamam gibi yapar arabanın içini. 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
6 dakika önce, Ersen Tapan yazdı:

Motor soğuk diye kaloriferi açmamazlık yapma. 16 dereceye kadar ek ısıtıcı devreye giriyor. Mondeonun ılık üflediği yerde bu hamam gibi yapar arabanın içini. 

Mondi benzinliydi abi o kadar da yapmaz :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
58 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Mondi benzinliydi abi o kadar da yapmaz :)

Mondeonun ılık üflediği yerde, zaman diliminde vs

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer
On 27.03.2019 at 22:05, Mehmet Ozyurek yazdı:

Ama alt takım sesi var çünkü araç sert ve süspansiyon sesli çalışıyor.  

Ben motor kulağını bekliyorum.. onu değiştikten sonra sesler değişmez ise, amortisörleri de değişeceğim.. Bi onlar kaldı..

Ses yine düzelmez ise, travers burçlarını tekrar değişeceğim... Başka ses yapacak ve değişmediğim parça kalmamış oluyor.

Abi Clio 4'te de bahsettigin gibi bir ses sorunu var. her cukura giris cikisinda zangir zangir titriyor arac deli ses yapiyor.. Kontrol siralamasi yazdigin gibi mi olmali?

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
25 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

215 60 17 mi?

Evet

25 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Ptc geç keşfedilmiş ama olsun, orda mevsim hâlâ kış belli ki :)

Valla öyle oldu

12 dakika önce, Ersen Tapan yazdı:

Ne yalan söyleyim hemen açmıyordum. Hatta seneye webosto falan takarım diyordum.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
5 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Mondeonun ılık üflediği yerde, zaman diliminde vs

2 araç da hareket halinde ise her türlü benzin/lpg çabuk ısındı benim araçlarımda.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Dizel çok zor ısımıyor. Erzurumda okkalı bir havada üniversiteden havaalanına gittim 12 km imiş google öyle dedi. Geri geldim. Ilık üflemeye başlamıştı. Ptc ısıtıyorsa şart. 

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
7 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

2 araç da hareket halinde ise her türlü benzin/lpg çabuk ısındı benim araçlarımda.

Dur kalk trafik yoksa ptc her türlü benzinliden hızlı ısıtıyor. 
Benim fiesta benzinli, clio dizel. çok fazla denedim clio hep daha çabuk ısıtıyor içeriyi. Ama dur kalk çoksa ptc tam güçte çalışmıyor uzuyor biraz ısıtması. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bu arada klima dijitalse manuel olarak sıcağı açarsan çok daha çabuk ısınıyor içerisi. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Abi Clio 4'te de bahsettigin gibi bir ses sorunu var. her cukura giris cikisinda zangir zangir titriyor arac deli ses yapiyor.. Kontrol siralamasi yazdigin gibi mi olmali?

Değişir Furkan. Dinlemek gerek
Ben amortisör diyorum. Ustam söktü inceledi. Sağlam olduğunu söylüyor.
Dinlemek gerek
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bir saat önce, Mahmut Yıldız yazdı:
2 saat önce, Servet Aydın yazdı:

2014 çok eski değil mi?

Kullanım veya saklama koşullarını bilmiyorum. İyi olduğunu var sayarak, en az 2 yıl giderler sende de. Bir adet toplu iğne lastiğin iyi veya kötü olduğu söyler bize 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Kullanım veya saklama koşullarını bilmiyorum. İyi olduğunu var sayarak, en az 2 yıl giderler sende de. Bir adet toplu iğne lastiğin iyi veya kötü olduğu söyler bize 
Toplu iğne yöntemi nasıl, anlatır mısın abi?
Tabi yapmak için yanında olmak gerekir.
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İğneyi lastiğe çuvaldızı yok öyle değildi. 

Yere basan her hangi bir noktaya iğne batırılır. Eğer iğne giriş ve çıkışta kılcal çatlak yapmadan, jöleye batan kaşık gibi esneyip giriş, çıkarırken de iğneye tutunuyor ise lastiğin durumu iyidir. Kauçuğun tutunma kabiliyeti 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
On 26.03.2019 at 15:01, Tahir İlter yazdı:

https://tr.rlinkstore.com/home

Güncellemeleri buradan takip edip yapabilirsin. 

On 26.03.2019 at 15:04, Sani Gerşon yazdı:

Bu adreste sadece harita güncellemeleri vardı eskiden. Cihaz güncellemesi de eklediler mi?

Buradan yaklaşık 4 gb boyutunda bir dosya aldım flaş belleğe, ancak güncellemedi. Bir iki tane ufak güncelleme yaptı ama haritayı yapmadı. Güncellemesi için internet paketi mi almak lazım?

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

R-Link güncellemeleri nasıl yapılıyor bilmiyorum maalesef. Tomtom'u güncelledim dün 68 kb falan sistem güncellemesi oldu sadece. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
8 saat önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Buradan yaklaşık 4 gb boyutunda bir dosya aldım flaş belleğe, ancak güncellemedi. Bir iki tane ufak güncelleme yaptı ama haritayı yapmadı. Güncellemesi için internet paketi mi almak lazım?

usb takılıyken cihazı kapatıp actınız mı?

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
On 04.04.2019 at 19:28, Sani Gerşon yazdı:

usb takılıyken cihazı kapatıp actınız mı?

Kusura bakmayın, 3-4 gündür yoktum, mesajınızı yeni gördüm. 

Kapatıp açmayı denemedim. deneyeyim.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
22 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Kusura bakmayın, 3-4 gündür yoktum

Bir daha olmasın. Sani bekletilmeyi sevmez. Beni görevlendirir bu gibi durumlarda. Kızdığı kişilerin arabalarını kırarım 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...