İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız Sizin İçin Ne Yaptı?

Alpay Sumer

Recommended Posts

Kerim Bilgehan Arbek

Hayatımda ilk defa çektiğim Vlog videosuna adeta stüdyoluk yaparken, aynı zamanda nakliye işlerim için de yine fedakarlığını gösterdi. Detayları videoda anlattım... :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Eyüp Çetin

Bagajında duran topla sitedeki top sahasında futbol oynadık. 😊 Bu aralar aracım bizim için pek bir şey yapmıyor. Özledim şöyle yasak kalksa dağ taş gezsek diye.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

iğne vasıtası ile tıkanmış silecek fıskiyesini açtım ama bu üstün çabamı kayıt altına alamadım. depoda bekleyen, triger, devirdaim, lastikler, ön lip, yedek su seviye müşürü, yedek su hortumu, bütün ayna, boyasız spoiler ve boyanmayı bekleyen kapı gibi önemsiz detaylarda ise boğulmamayı tercih ettim.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

İlk aldığım günden beri  aklımda olan pasta cila işlemi için randevu aldım önümüzdeki hafta içi uygulama yapılacak arkadaşın dükkanında.
Parlamadan yana sorun yok(kullandığım ürünler gayet etkili sonuç veriyor) eski sahibinden kalan küçük çizik ve harelerden kurtulma zamanı geldi, sonucu bende merak ediyorum.

ExHcVv.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
Alptuğ Özcan yazdı:

Bir araç daha ne kadar parlayabilir ki:D

Amaç daha fazla parlasın değilki. Eski sahibinden kalan hare ve çizikleri yok etmek. Belki birtıkdahada fazla parlayabilir :)
Bu hızlı cıla biraz pahalı ama uygulaması kolay ve etkili bir ürün.
Meguıars Nxt Generation Tech Wax üzerine bunu uyguladım. 10 Gün geçti 3 kere yıkadım aracı ve etkisi hala devam ediyor.

WET%20C%202-750x750.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Uğur Kamil yazdı:

Amaç daha fazla parlasın değilki. Eski sahibinden kalan hare ve çizikleri yok etmek

Şaka yapıyorum :)

Amacın hare ve çizik gidermek olduğunu okudum mesajda.

Çok temiz bakıyorsunuz araca maşallah

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

C86wAx.jpg

Sağolsun bu kolilerin bir kısmının taşınmasına yardım etti. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ali Darbaz

Garibin yağ değişimine 1000 km kaldı. Tüm parçaları hazır. Ama bende hiç vakit yok. Bu cumartesi sokağa çıkma yasağı olmasaydı yaptıracaktım. 

Neyse covit döneminde 2 haftadır işe gidip gelmekte kullanıyorum kendilerini .

ACtC-3f37GiQuJrlQvetx5PrAWhtkUeHLmf4Rup6

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Murat Öngür

Kırılan arka sağ pacaliğı değiştirdim. Lastiği sökmek gerekti uğraştırdı ama güzel oldu 614e6726c31691257dece2f187e4d5f7.jpg

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...
Yakup Kocaağa

Dün sahile gitmiştim dönüşte araç çalışmadı ittirip yokuş aşağı bir yerde vurdurup çalıştırdım bir ara kasis için yavaşladım yine stop etti bana da itmek düştü eve geldim incelemem sonucunda yakıt da sıkıntı yoktu ateşlemede problem vardı boş marşa basarken bujilerin ateşleme yapmadığı farkettim krank sensörünü temizleyip yerine taktım ama yine çalışmadı sabah sensörün yenisini aldım ve değiştirdim mutlu son çalıştı.ae8e38e16c5b299a4b4be9f54dd2e6d6.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Selçuk Bakış
Eyüp Çetin yazdı:

Bugün aracımız Pajero'yu çalıştırdı.

Koca yürekli 500 😀

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Selçuk Bakış yazdı:

Bak özledim yine 😀

Dur daha bu başlangıç. Her sene sattığın tarihte yasını tutacan. 😊

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Eyüp Çetin yazdı:

Dur daha bu başlangıç. Her sene sattığın tarihte yasını tutacan. 😊

Satmadım ama kendi benden gitti :p

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Selçuk Bakış yazdı:

Satmadım ama kendi benden gitti :p

Öldü işte. 😂

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf

e266fne.jpg

Henüz bir şey yapmadı ama şöyle bir rotada cuma günü kültür turizmine çıkmamı sağlayacak. Yol üzerinde gitmelisin dediğiniz yerlerin tavsiyesine açığım. ☺️

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Metin Mankal

Bu gün karaoğlanla okulun bahçesindeki karları ezdik..Zemin parke taşı olduğu için sert hareketler yapamadım fazla.Yine de keyifliydi..

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...