İçeriğe Yönlendir

2010 Chevrolet Cruze LS Ailenin Yeni Üyesi

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz

Arabanın Hgs cezası red ettim kabul edilmedi. Önce HGS nedeniyle garanti bankasına sonrada Hgs ' ye ceza konusunda mail atacağım. Sonuclandıktan sonrada hgs etiketini söküp, hgsyi kapatacağım. Zaten yavaş araba sürüyorum. Otobanda işim olmaz bu saaten sonra . 

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Ali Darbaz yazdı:

Arabanın Hgs cezası red ettim kabul edilmedi. Önce HGS nedeniyle garanti bankasına sonrada Hgs ' ye ceza konusunda mail atacağım. Sonuclandıktan sonrada hgs etiketini söküp, hgsyi kapatacağım. Zaten yavaş araba sürüyorum. Otobanda işim olmaz bu saaten sonra . 

Bankanın suçu ne? Banka etiketi satar sadece. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Ümit Türk yazdı:

Bankanın suçu ne? Banka etiketi satar sadece. 

Ümiz kredi kartı bağlı hgs ye , otomatik para yükler. 1 ay boyunca yüklememiş. 1 ay sonra tekrar yüklemeye başlamış.  Bizim suçumuz nedir. 

Hgs de yükelenen bakiyeden para çekmemiş. Her şeyi biz takip edecez. Nerde otomasyon. Haybiye 355 lira ceza ödedik. Bunun hesabını kim verecek ? 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

pek anarşiksin yahu

https://youtu.be/vNRaHrkIPXk?t=93

Ali Darbaz yazdı:

Ümiz kredi kartı bağlı hgs ye , otomatik para yükler. 1 ay boyunca yüklememiş. 1 ay sonra tekrar yüklemeye başlamış.  Bizim suçumuz nedir. 

özel işletmelerde geçerli değil sonradan tahsilat, ama destekliyorum seni

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Ali Darbaz yazdı:

Hgs de yükelenen bakiyeden para çekmemiş. Her şeyi biz takip edecez. Nerde otomasyon. Haybiye 355 lira ceza ödedik. Bunun hesabını kim verecek ? 

Sizin suçunuz takip etmemek. Bankaya sorsan baksaydınız der. Benim her ay geçiş özet dökümasyon geliyor bankadan. Hertürlü takip ediyorum.  Yine söylüyorum OGS candır. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

pek anarşiksin yahu

https://youtu.be/vNRaHrkIPXk?t=93

özel işletmelerde geçerli değil sonradan tahsilat, ama destekliyorum seni

Akü almamak için 5 ay diren , sonra deli dumrul gibi 400 tl haraç kessinler. Olacak şey değil. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Akü almamak için 5 ay diren , sonra deli dumrul gibi 400 tl haraç kessinler. Olacak şey değil. 

gurbetten yeni gelen alamancı gibisin yahu :rofl: , iyi tarafından bak, İstanbul a hayatında uğramayacak olan da yolları ödüyor zaten.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

gurbetten yeni gelen alamancı gibisin yahu :rofl: , iyi tarafından bak, İstanbul a hayatında uğramayacak olan da yolları ödüyor zaten.

Abi bir mesaj gelsin, bakiye bitti desin. Yada ne bileyim bir uyarı çıkarsın. Bunun neresi otomasyon. Yapı kredi öyle değil. Her şey mesaj olarak geliyor. Garanti bankası neden bakiye yüklemeyi  bıraktı, sonra nasıl kendi kendine başladı Bana bunun hesabını vermeli. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Ali Darbaz yazdı:

Garanti bankası neden bakiye yüklemeyi  bıraktı, sonra nasıl kendi kendine başladı Bana bunun hesabını vermeli. 

Zararını bankadan tazmin etmelerini iste. Tüketici hakemine başvur. 

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Ali Darbaz yazdı:

Abi bir mesaj gelsin, bakiye bitti desin. Yada ne bileyim bir uyarı çıkarsın. Bunun neresi otomasyon. Yapı kredi öyle değil. Her şey mesaj olarak geliyor. Garanti bankası neden bakiye yüklemeyi  bıraktı, sonra nasıl kendi kendine başladı Bana bunun hesabını vermeli. 

Anlaşma ile alakalı olabilir mi ?

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ümit Türk yazdı:

Anlaşma ile alakalı olabilir mi ?

Ne anlaşması Ümit ya.  Kafalarına göre iş yapmışlar. 

Ben bunu taşırım bir üst merciye. Şikayet vardan başlarım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mert Yeldan yazdı:

Hakem heyetine başvur. Şikayet var nedir? Yasal bir merci mi?

önemli olan işlevi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Mert Yeldan yazdı:

Hakem heyetine başvur. Şikayet var nedir? Yasal bir merci mi?

Sıradan gidiyom, Şikayet var klavyeden yazması çok kolaydı. 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Çağlar Bayur yazdı:

önemli olan işlevi

Vermiyorum dedikten sonra işlevsiz kalıyor :) Ama hakem heyeti öyle mi, al kararı koy icraya nefis.

Ali Darbaz yazdı:

Hakem heyetine e devlet üzerinden aynı klavye ile başvurabilirsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Ali Darbaz yazdı:

Ne anlaşması Ümit ya.  Kafalarına göre iş yapmışlar. 

Ben bunu taşırım bir üst merciye. Şikayet vardan başlarım. 

Abi nihayetinde banka HGS ile anlaşarak bu işi yapmıyor mu? Teknik bir arızadan mı kaynaklı yoksa farklı bir durum mu var bunu kesin olarak bankadan öğrenilmeli. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mert Yeldan yazdı:

Vermiyorum dedikten sonra işlevsiz kalıyor :) Ama hakem heyeti öyle mi, al kararı koy icraya nefis.

Hakem heyetine e devlet üzerinden aynı klavye ile başvurabilirsin.

Vaay, varsa böyle kolaylık kardeşim üzerinden baş vurayım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Bunun hesabını kim verecek ? 

Haklısın ama burası türkiye. Herkes herkesi düdüklemeye çalışıyor. Sürekli tetikte olmaktan sinirleriniz yıpranıyor ve psikolojimiz bozuluyor. 

hgs iptal etmene gerek yok. Doğru yere yapıştır. Yola çıkmadan ücretleri hesapla. Pttmatik’ten ücretsiz yüklemeni yap ve devam et. Ben hiç sorun yaşamadım hgs ile. 

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)

OGS tavsiye ederim, sürekli mesaj gelir bakiye takibi yapıp yükleme yapar. ay sonu geçişler mail ile gelir.

Ali Darbaz yazdı:

şikayetvar.com eskisi kadar etkili değil, twitter.com sosyal medya daha etkili .

Ali Darbaz yazdı:

Arkadaşım hgs etiketini ayna üstündeki siyah noktalı gölgelikli alana yapıştırmadan eyrelti tutturmuş ona rağmen okuyor.

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

hgs iptal etmene gerek yok. Doğru yere yapıştır. Yola çıkmadan ücretleri hesapla. Pttmatik’ten ücretsiz yüklemeni yap ve devam et. Ben hiç sorun yaşamadım hgs ile. 

Kesin çözüm istenirse hakem heyeti yada bankayı bakiyeyi takip etmeyip uyarmadığı için mahkeme vereceksin.

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Navigasyon bana paralıyı önerdi. Kullanmayıp parasız trafikli yoldan gittim. Debriyaj yumuşak, akü yeni . Vites geçişlerim rahat olduğu için sıkıntı olmadan eve vardım. Yakıt tüketimim ise 8,5 litreden 8,4 litreye geriledi. Demek ki trafiğe girip de yakıt ekonomisi yapılıyormuş. Boşluğuma geldi akan şeritleri bildiğim halde hep akmayan şeritlerde kaldım. Akan şeritlerde olsaydım tüketim daha da düşerdi. 

Bundan sonra otoban motoban kullanmıyacam. Kullanmam için önemli bir durum olması gerekir. Ankaraya giderken D750 üzerinden gidecem mesela.  Haydin herkese iyi geceler. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ümit Türk yazdı:

Büyük gonuşma derim :) otoban mis gaymak gibi. 

Otobanda gidersem +2 tl fazla yakıyor araba . Kaç defa hesapladım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Şimdi ceza için kardeşimi organize etmem lazım. Çünkü ceayı o ödedi, onunda pek boş zamanı yok. Araba onun üstüne ve ceza ödeyen kişi o olduğu için buluşup bu işi beraber çözmemiz gerek. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Navigasyon bana paralıyı önerdi. Kullanmayıp parasız trafikli yoldan gittim. Debriyaj yumuşak, akü yeni . Vites geçişlerim rahat olduğu için sıkıntı olmadan eve vardım. Yakıt tüketimim ise 8,5 litreden 8,4 litreye geriledi. Demek ki trafiğe girip de yakıt ekonomisi yapılıyormuş. Boşluğuma geldi akan şeritleri bildiğim halde hep akmayan şeritlerde kaldım. Akan şeritlerde olsaydım tüketim daha da düşerdi. 

Bundan sonra otoban motoban kullanmıyacam. Kullanmam için önemli bir durum olması gerekir. Ankaraya giderken D750 üzerinden gidecem mesela.  Haydin herkese iyi geceler. 

30tl Otoyol. Bolu dağına çıkarken 50tl fazla yakarsın zaten

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...