İçeriğe Yönlendir

2010 Chevrolet Cruze LS Ailenin Yeni Üyesi

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz

Komşumla arkadaş oldum… gece cadır açıcaz. Şimdi konsere gidiyoz.

9744E715-AEC8-4CF0-A36C-54811E2DA238.jpeg

Koray Demir yazdı:

Ya şirket yol ücretlerine zam yaptı ya da yine gariban pederbank hortumlanıyor.

yok yapıkredi maaş hesabı eksi bakiye limitini artırdım.

• Mutlu 1
  • Şaşkın 2
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Ali Darbaz yazdı:

Komşumla arkadaş oldum… gece cadır açıcaz. Şimdi konsere gidiyoz.

Sakın ona elektrik faturanın kaç para geldiğinden bahsetme.

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Cadırı topladım. Eve dönüyorum.. cadır kampı bana göre değil. Çok uykum var. Gözlemecide durduk 2 fincan çay içemde kendime gelem

7930E177-18FC-48FE-A148-BBD837F8AE47.jpeg

7EFA470E-5211-49A5-A077-6E0DAD3F99BD.jpeg

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Dedik de anlatamadık :) herkes çadırda yapamaz. Sen ofis adamısın. Bi amerikano al kendine gelirsin :) 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Dedik de anlatamadık :) herkes çadırda yapamaz. Sen ofis adamısın. Bi amerikano al kendine gelirsin :) 

Ama şu bim dolabı benden 10 üzerinden 10 aldı. Nerden baksak içine koyduğum buzlar 24 saat dayandı, erimediler.  Tabi kapak rejimi önemli. İçinden bişey aldığın gibi hemen kapatmalısın. Çok memnun kaldım. 

AL9nZEUEx8Jngfx9YJFxEbWhNJ3MBRpz6epMm3Xv

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ümit Türk yazdı:

Gitti 800 tl

Arabaya benzin + dolaba yemek+ dışarda yemek+ otopark ücreti + sabah kahvaltısı alış verişi 

1211 tl para harcadım :( 

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Ali Darbaz yazdı:

Arabaya benzin + dolaba yemek+ dışarda yemek+ otopark ücreti + sabah kahvaltısı alış verişi 

1211 tl para harcadım :( 

Benim dediğim açılış ücretiydi zaten illa üstüne koyacaktı koymak zorunda İstanbul da durumlar anlık değiştiği için şaşırmamak lazım. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Yatağı yanlış almışım. Tekrar bir şişme yatak alacam :( Ayaklar sığmadı, çünkü şişme yatak çok yüksek. 

AL9nZEWt6xUVAoazRmELBGhrADdaYVT1G-trL1kU

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mert Gülkokan yazdı:

bence şişme yatağa laf etme çadırı ufak almışsın :)

İçinde yatak yok iken gayet iyi sığıyoruz. ama aldığım yatak 210 x 155  ama kalınlık 25 cm. Şişirince yerden 25 santim yukarı kalkıyor. çadır ücgen oluncada yastık ve ile beraber ayaklar dışarı fırlıyor. 

Duş alamadığım ve tuz yakmasından dolayı deniz ve plaj bölgelerinde artık kamp yapmamaya karar verdim acıkcası . 

Dün hava sıcaklığı 35 derece olunca bende obd ile biraz gözlem yapmak istedim. 

Ecu arabanın motoru bu sıcakta kavrulmasın diye termostadı 90 dereceden daha erkende açmaya başladı. 

Saate 80 km hızla giderken motor sıcaklığı 88-90 derece arasında dolanıyordu. 

25 derece ve altı havalarda 103 derecelerde çalışıyor . 

AL9nZEUH9jmS6xnGCF9aDULNwOov-Px-mZYUXtPh

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
İlkay Başaran yazdı:

Termostatı ecu mu kontrol ediyor?

Gm ecotec motorlarında Map controled termostat var. 

Bu güzel türkçe video çok iyi anlatıyor. Ayrıca zaten test ettiği termostatda benim arabanın termostatı. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Ali Darbaz yazdı:

çadır ücgen oluncada yastık ve ile beraber ayaklar dışarı fırlıyor. 

Sabah sabah iyi güldüm ya. Allah seni de güldürsün. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
İlkay Başaran yazdı:

Termostatı ecu mu kontrol ediyor?

Bizim termostat hem elektronik hem mekanik. Başka hangi arabada var bilmiyorum. Genelde termostat arızası kendini ibrede gösterir. Benim yaşadığım termostat arizasinda yol bilgisayari aracı en kısa sürede servise götürün diye bas bas bağırdı. Elektronik kısım arıza vermiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Metin Akbal yazdı:

Bizim termostat hem elektronik hem mekanik. Başka hangi arabada var bilmiyorum. Genelde termostat arızası kendini ibrede gösterir. Benim yaşadığım termostat arizasinda yol bilgisayari aracı en kısa sürede servise götürün diye bas bas bağırdı. Elektronik kısım arıza vermiş.

Benimki 2014 ten beri bozuk (termostat) Garibim farkında bile değil. Kışın yokuş aşağı 70 e düşüyor.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
İlkay Başaran yazdı:

Benimki 2014 ten beri bozuk (termostat) Garibim farkında bile değil. Kışın yokuş aşağı 70 e düşüyor.

Elektronik kısım bozulunca fan deli gibi çalışıyor bizim. Araç termostat açmayacak zannediyor diye düşünüyorum iletişimi sağlayamazsa. Ama sıcaklık normal 90 da görünüyordu.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İlkay Başaran yazdı:

Sakın ona elektrik faturanın kaç para geldiğinden bahsetme.

balıkesir de çadır kuranları kovmuşlar doğru mu?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...