İçeriğe Yönlendir

2010 Chevrolet Cruze LS Ailenin Yeni Üyesi

Ali Darbaz

Recommended Posts

Mahmut Yıldız
Selim Bilgin yazdı:

Aynısına ben de şahit oldum, markette bir kadın paramız yok alamayız dedi kızına çikolata ya da dondurma öyle bir şeydi, bir teyze de kuzum ben alayım canın çektiyse dedi. Kadın kibarca teşekkür etti. Sonra Range Rover'larına binip gittiler. :D 

Hemen bir tane Range almalıyım. :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Benim esas bomba yakında patlıyor. Maaş alır almaz ufukta 4500 tl değerinde  çoçuk odası takımı var. 

Şu mobilyada beni uyaracağınız bir şey var.  Çoçuk için çalışma masası. 

https://www.trendyol.com/rabi/izel-country-calisma-masasi-p-117969865?boutiqueId=606554&merchantId=107067

Buda alınacak dolap.. 

https://www.trendyol.com/rabi/diva-counry-3-kapakli-2-cekmeceli-gardirop-p-4128879?boutiqueId=61&merchantId=107067&filterOverPriceListings=false&sav=true

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Darbaz

Maşallah.. 18 lirayı duyunca depoyu fulleme gereği hissettim. 

0770069B-6A11-4090-9212-E0424288B838.jpeg

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Mahmut Yıldız yazdı:

Kızım 4,5 yaşında. Paramız yok deyip almıyorum bazı şeyleri. Bazen markette iki şey birden almak istiyor. Paramız birine yeter diyoruz, ikincisini almıyoruz. 

Arada kendi alış veriş yapsın diye para verip ufak şeyler almaya gönderiyoruz, tabi uzaktan takip edip ne yaptığını gözlemliyoruz. Birinde fazladan sakız almak istedi. Kasadaki kız para yetmez deyince "tamam, sakızı bırakalım" deyip bıraktı. 

Bir gün eşim yine markette istediği şekeri paramız yok deyip almamış. Teyzenin birinin çok acımış, al kızım ben alayım demiş. Yok dedim diyor ama teyze yapışmış bırakmıyor. Ben aldım gizlice, kıza sonra verdim diyor. 

Konuyu yeni gördüm.

Paramız yok demek doğru bir söylem değilmiş bir yerde okudum ama mevzuyu hatırlayamadım.

Açıklama yok almıyoruz bitti 🙂

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Konuyu yeni gördüm.

Paramız yok demek doğru bir söylem değilmiş bir yerde okudum ama mevzuyu hatırlayamadım.

Arkadaş denedi onu. Çocuk okulda söylemiş. Okul aile birliği aileye destek olmaya çalışmıştı. Rezil bi durum olmuştu. 

ben onun yerine direkt hesap anlatıyorum. Bu kadar paramız var. Hep oyuncak alırsak yemek almaya kalmıyor bak diye oyun yaptım. 1-2 seferde anladılar

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Metin Akbal yazdı:

Konuyu yeni gördüm.

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Arkadaş denedi onu. Çocuk okulda söylemiş. Okul aile birliği aileye destek olmaya çalışmıştı. Rezil bi durum olmuştu. 

ben onun yerine direkt hesap anlatıyorum. Bu kadar paramız var. Hep oyuncak alırsak yemek almaya kalmıyor bak diye oyun yaptım. 1-2 seferde anladılar

Biz de o şekilde yapıyoruz, paramız şunları almaya yetiyor, ama şunu alacak paramız yok şeklinde yapıyoruz. @Metin Akbaldoğrusu nasıl olmalı peki?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Metin Akbal yazdı:

Konuyu yeni gördüm.

Büyük oğlum baba biz fakir miyiz? demişti. Evet diyemedim hayır da diyemedim. Fasfakiriz diye bağladım işi.

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İlkay Başaran yazdı:

Büyük oğlum baba biz fakir miyiz? demişti. Evet diyemedim hayır da diyemedim. Fasfakiriz diye bağladım işi.

limonataya koyacak nane kalmamış, kaptanı haşladım, güzel bir koyda demirlemişiz, şimdi işin yoksa zodiac la limana geri dön, organik naneyi bul al geri gel büyük sıkınıt, baba diyolar nanemiz yok mu veletler ağlıyor içim burkuldu

• Mutlu 2
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Çağlar Bayur yazdı:

limonataya koyacak nane kalmamış, kaptanı haşladım, güzel bir koyda demirlemişiz, şimdi işin yoksa zodiac la limana geri dön, organik naneyi bul al geri gel büyük sıkınıt, baba diyolar nanemiz yok mu veletler ağlıyor içim burkuldu

Geçen gün havyar bitmiş aynı duyguları yaşadım. 

• Teşekkür 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Çağlar Bayur yazdı:

Bizim zodiactaki v12 mercury ye sen gel midye yapış. Suyu kesmez mi? 

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Dün çok deli trafik gördüm. Tüketim 12 litreyi gördü. Arabayı park ettim. Bir fan açışı var görmelisiniz. İlk defa en yüksek seviye fan açtı. Altından şıpır şıpır sular boşaldı. 
korka korka kaputu açtım… akan giden bişey yok. Seviyeler normal.. babam geldi “klima suyu” dedi.

içim bi rahatladı… klima açıktı ve nem yüksekti. Kapı önünde birden boşalması beni heyecanlandırdı.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Mahmut Yıldız yazdı:

Biz de o şekilde yapıyoruz, paramız şunları almaya yetiyor, ama şunu alacak paramız yok şeklinde yapıyoruz. @Metin Akbaldoğrusu nasıl olmalı peki?

O izlediğim programı hatirlasam yazacam da bulamadım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

bunu izledin mi

Maslaktan saat 18:00 da çıktım 

20 km yolu 01:30 saate geldim. 

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Ali Darbaz yazdı:

Bence yine iyi.  Daha kötüleri var. 

Benim ev şirkete tam 20 km ve 45 dakikada gidiyorum. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

çok iyi.

Biz 1:40 saatte 8,5km sürebildik :) 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ümit Türk yazdı:

Bence yine iyi.  Daha kötüleri var. 

Benim ev şirkete tam 20 km ve 45 dakikada gidiyorum. 

Sen nerde oturuyon... Ümraniyedenmi geliyon... Valla ben şile otoyolundan basıp geçiyom. 25 dk 

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Ali Darbaz yazdı:

Sen nerde oturuyon... Ümraniyedenmi geliyon... Valla ben şile otoyolundan basıp geçiyom. 25 dk 

Pendik Esenyalıdan. Servislen :) 

Özel aracımla gelirsem 25-35 dk arasında değişiyor. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ümit Türk yazdı:

Pendik Esenyalıdan. Servislen :) 

Özel aracımla gelirsem 25-35 dk arasında değişiyor. 

Hee doğru. Bende o servisi çok kullanırdım. Esenyalı son durakta inerdim. Allah kurtardı beni oradan. 

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Ali Darbaz yazdı:

Hee doğru. Bende o servisi çok kullanırdım. Esenyalı son durakta inerdim. Allah kurtardı beni oradan. 

Töbe est niye :D 

Esenyalı güzel yerdir niye öyle dedin. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ümit Türk yazdı:

Töbe est niye :D 

Esenyalı güzel yerdir niye öyle dedin. 

Çekmeköy , taşdelen miss gibi. Ukrayna gibi düm düz. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...