İçeriğe Yönlendir

Yılan Sokması veya Isırmasına İlk Yardım

Erdoğan Temur

Recommended Posts

Erdoğan Temur
Cok mutlu[emoji4]
Mekan ve kiyafet renkleriylede cok uyumlu olmus
Onu bende tutarım. :)

Biz büyüklerden değil küçüklerden korkuyoruz.
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Erdoğan Temur yazdı:

Onu bende tutarım. :)

Biz büyüklerden değil küçüklerden korkuyoruz.

Kucugu buyugu olmaz yalanin 😀

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

bugün şantiyede odama doğru giderken bir baktım benim kapıda bu var, akşam kıtlayacaktı beni :) ben onu kıtladım...

korkutan-et-yiyen-orumcek-aciklamasi-h15

süpürgeyle dürttüm resmen viik diye sert çıkarıp saldırıyor meret, sarı kız derlermiş..

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
bugün şantiyede odama doğru giderken bir baktım benim kapıda bu var, akşam kıtlayacaktı beni [emoji4] ben onu kıtladım...
korkutan-et-yiyen-orumcek-aciklamasi-h1531211546-51f1b9.jpg

süpürgeyle dürttüm resmen viik diye sert çıkarıp saldırıyor meret, sarı kız derlermiş..
Bizim fabrikada bir sürü var. Sürekli ilaçlanır, iki üç hafta önce ilaçladık, bitmiyor bir türlü. Hafta sonu yine ilaçlanacak.
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mahmut Yıldız yazdı:
Ali Cihangiroğlu yazdı:
bugün şantiyede odama doğru giderken bir baktım benim kapıda bu var, akşam kıtlayacaktı beni emoji4.png ben onu kıtladım...

Bizim fabrikada bir sürü var. Sürekli ilaçlanır, iki üç hafta önce ilaçladık, bitmiyor bir türlü. Hafta sonu yine ilaçlanacak.

kıtlıyormu acaba :)

Yorum bağlantısı
Emre Ünal2
bugün şantiyede odama doğru giderken bir baktım benim kapıda bu var, akşam kıtlayacaktı beni [emoji4] ben onu kıtladım...

Bunu gördüğüm yere 6 ay uğramam [emoji23][emoji23][emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Mahmut Yıldız yazdı:
Ali Cihangiroğlu yazdı:
bugün şantiyede odama doğru giderken bir baktım benim kapıda bu var, akşam kıtlayacaktı beni emoji4.png ben onu kıtladım...

Fabrikayı ordan taşıyın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Emre Ünal2 yazdı:

Bunu gördüğüm yere 6 ay uğramam emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Beyler , Artiriyorum;  2 sene 🙄

Tovbeler olsun bu ne yaa..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Ali Cihangiroğlu yazdı:

kıtlıyormu acaba :)

Bizden ısırılan olmadı ama korkutucu.

Emre Ünal2 yazdı:

Bunu gördüğüm yere 6 ay uğramam emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Önder Özcan yazdı:

Fabrikayı ordan taşıyın.

Alpay Sumer yazdı:

Beyler , Artiriyorum;  2 sene 🙄

Tovbeler olsun bu ne yaa..

Taşıdık zaten. 2015 yılında eski binadan şimdiki yere taşındık. Eski yerde de vardı, burda da var. (biz getirmedik)

Sanırım nemli yerleri, kanalizasyonları falan seviyor. 

2-3 hafta önce ilaçlamıştık, şimdi yine gördük. Bu sefer daha geniş çaplı ilaçlanacak. Geçen sene bu kadar yoktu.

Ancak şu da var, bu sene bütün böceklerde bir artış var. Daha önce görmediğimiz böcekleri görüyoruz ve sayıları da fazla. Kelebek de çok vardı bu sene.

https://www.cnnturk.com/turkiye/kayseride-sarikiz-panigi

https://www.cnnturk.com/turkiye/sari-kiz-zehirsiz-cikti

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

nem arttı soğuk yok ve unutmayalım dünyada afet olsa yada nükleer savaş, böcekler hepimizi gömer :)

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Ali Cihangiroğlu yazdı:

nem arttı soğuk yok ve unutmayalım dünyada afet olsa yada nükleer savaş, böcekler hepimizi gömer :)

Bence gömmek yerine yerler

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mahmut Yıldız yazdı:

Bence gömmek yerine yerler

neden gömüyorlar zaten :)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Ali Cihangiroğlu yazdı:

neden gömüyorlar zaten :)

Kıvama gelelim diye :D

• Mutlu 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

sarıkız şehla göz biraz. :)

oysaki bir zıplayan örümcek öylemi, adam deli yahu. öp öp gözlerinden... 8 tane var,o manada.

5768331401_649a14847c.jpg

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Yillardir yilandan fareden akrepten korkuyormusuz.. Bosunaymis...

Su sonda gelen fotograflara bakarmisiniz 😱

Örümcek demeye bin sahit lazim.Ömür cek bunlar..Kaşı kirpiği sakallari bile var😵

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Dogan Arsiray yazdı:

s5768331401_649a14847c.jpg

şu surata bak, bunları severim minik tip ev ömürceği :) zıp zıptırlar kendileri, sanırım zararsız bunlar, arada bir görüyorum, dolaşsınlar mini böcük falan varsa temizlerler herhalde ....

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ali Cihangiroğlu yazdı:

şu surata bak, bunları severim minik tip ev ömürceği :) zıp zıptırlar kendileri, sanırım zararsız bunlar, arada bir görüyorum, dolaşsınlar mini böcük falan varsa temizlerler herhalde ....

bunlar çok küçük olur genelde ancak ege bölgesinde 3 cm çapa kadar büyükleri yaşıyor. izlemesi çok eğlenceli. mimikler , kol hareketleri, göz kontağı kurması filan çok enteresan.

Yorum bağlantısı
Celal Aydın

Sarı Omar’a benziyor.
Sarı Ömer de derler.
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Celal Aydın yazdı:

Sarı Omar’a benziyor.
Sarı Ömer de derler.

sarı ömer yada sarı kız diyorlar, bazen erkek bazen kız oluyor böcük :)  aslında zararsızmış, yani denk gelirse sen ona birşey yapmazsan oda birşey yapmıyor, ama saldırırsan doğal olarak oda kendini koruyor, fakat zararsız birşey yapamıyor zehirli falan değil, yinede şantiyede yatarken bir bakmışsın yastığında ve burun buruna gelmişsin, artık kim kimi şeyaparsa... kıtlarsa yani :D

düşünsenize uyanıyorsun ve burnunun ucunda ayaklarını dikmiş 4 dişli tepeden gözlü 8  cm. kadar ömürcek, ooh heyecana bak sen :D

bırakıcam bu işleri yahu, zaten sağlam adamın şantiyede işi ne :) bir emekli olsam dahada yok şantiye falan yetti gari sürekli tropy hayatı yaşamak...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

Sarı kız tehlikelidir komşumuzun kaynı bunun yüzünden 2 haftadır yoğun bakımda dikkat etmekte fayda var

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Celal Maraşlıoğlu yazdı:

Sarı kız tehlikelidir komşumuzun kaynı bunun yüzünden 2 haftadır yoğun bakımda dikkat etmekte fayda var

zehirli değildiyorlar ama ben ısırırsa çürütür diye biliyordum, doğrumudur acaba?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...