İçeriğe Yönlendir

Volkswagen CC Yorumlarınız

Macit Aliyev

Recommended Posts

Macit Aliyev

Merhaba değerli forum üyeleri. Şuanki aracım 2016 Toyota Auris. Aracın maşallahı var.Hiç bir sorunu yok. HB olduğundan dolayı küçük gelmeye başladı.

Sedan araç bakmaya başladım. Önce 2012-2013 model C180 baktım daha sonra CC çıktı karşıma. Bu aracı çok beğeniyorum fakat terettüdlerim var DSG den dolayı. Mekatronik arıza sık sık oluyor. Bu arıza sadece bu araça mı özel yoksa tüm dsg lerde mi var? CC önerir misiniz? 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Görünüşü beni de çok cezbediyor ama vw olması hevesimi kaçırmaya yetiyor. Hele bir de 6-7 yaşında olması iyice soğutuyor. Ne zaman ki duygularım mantığımın önüne geçerse bende r-line alırım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Gökhan Albayrak yazdı:

Görünüşü beni de çok cezbediyor ama vw olması hevesimi kaçırmaya yetiyor. Hele bir de 6-7 yaşında olması iyice soğutuyor. Ne zaman ki duygularım mantığımın önüne geçerse bende r-line alırım. 

Şuan bende "duygu mantık" savaşı var☺️

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Bence aileye uygun bir araba değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
(düzenlendi)
Mais Jannataliyev yazdı:

Şuan bende "duygu mantık" savaşı var☺️

Gelirin yeterli ise herhangi bir arıza vs de yaptırmıya problem yok dersen güzel arac sessiz hızlı ama bunlarında tutulanı tutulmaynı var sor sorustur tutlan hangisi ise onu al ama sorunsuzl olsun otomatık olsun tuplü olsun dıyorsan mercedes c180 2012 2013 lerden 

tarihinde Erkan Işık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Yıldız her zaman yıldızdır. İlla Passat olacaksa CC olmayanını tercih ederim.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

mercedes ile aynı paraysa hiç bakmazdım...

bu cc lerin düz vitesli başlangıç modellerini 62 bin tl den satmışlardı da almayanı dövüyorlardı zamanında. şaka gibi.

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
(düzenlendi)
Harun Kocaçalışkan yazdı:

Bence aileye uygun bir araba değil.

Abi şuan aracım iyi fakat bagajı küçük olduğu için satacağım. O yüzden bu yeter gibi bana.

Erkan Işık yazdı:

Gelirin yeterli ise herhangi bir arıza vs de yaptırmıya problem yok dersen güzel arac sessiz hızlı ama bunlarında tutulanı tutulmaynı var sor sorustur tutlan hangisi ise onu al ama sorunsuzl olsun otomatık olsun tuplü olsun dıyorsan mercedes c180 2012 2013 lerden 

Mekatronik arıza olursa 9000-10000 tl, kavrama arızası olursa 3000-4000 tl DSG de. Bayağı bi araştırdım 2013 üstü alın deniyor. Servis bakımlıysa kontrol ettir alın diyorlar. eğer bir problem çıkarsa iyi niyet garantiden değiştirip işçilik alıyorlar sadece. 

Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

en iyi @Sefa Çelik bu aracı yorumlar gibi geliyor bana eski bir cc kullanıcısı olarak 

Bekleriz

Sinan Akgöl yazdı:

Yıldız her zaman yıldızdır. İlla Passat olacaksa CC olmayanını tercih ederim.

Passat hiç aklımda olmadı. CC duruşu, dış görüntüsü beni kendine çekiyor. 

Dogan Arsiray yazdı:

mercedes ile aynı paraysa hiç bakmazdım...

bu cc lerin düz vitesli başlangıç modellerini 62 bin tl den satmışlardı da almayanı dövüyorlardı zamanında. şaka gibi.

Merso 10000-20000 bin daha pahalı abi. Bu arada baktığım cc ler otomatik ve 2013 üstü olanlar.

tarihinde Mais Jannataliyev tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Mais Jannataliyev yazdı:

Passat hiç aklımda olmadı. CC duruşu, dış görüntüsü beni kendine çekiyor. 

Güzel bir test sürüşü  yapın bozuk yolda vs  konfor anlamında  ne demek istediğimi anlarsınız. Tabi konfor değil dış görünüş derseniz ona da saygı duyarım tabi. 

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Talha Bilgi yazdı:

merco alırdım varsın az modelsizini alırdım w211 gibi

çokta eski model almak istemiyorum. Ancak 2012-2013 daha uygunları da var.

Sinan Akgöl yazdı:

Güzel bir test sürüşü  yapın bozuk yolda vs  konfor anlamında  ne demek istediğimi anlarsınız. Tabi konfor değil dış görünüş derseniz ona da saygı duyarım tabi. 

Şuan vaktim var. Aracımı bayramdan sonra satışa çıkaracağım. Test yapacam. Konfor en takıntılı olduğum konudur. Ancak CC passata göre daha genç işi gibime geliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Passattan farkı yok teknik açıdan. Parçası bol. Çıkması bol ustası bol. Bu avantaj. Dışını seviyorsanız alın. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

HB araçlar Sedan araçlara göre daha fazla bagaj kapasitesine sahiptir.

Ben alsam octavia, superb falan bakardım. Onların bagaj şahane.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

görünüş diyor diyor.  alternatifi mb demiş. octavia ne yıhaa..? :)

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Mehmet Göktürk yazdı:

Passattan farkı yok teknik açıdan. Parçası bol. Çıkması bol ustası bol. Bu avantaj. Dışını seviyorsanız alın. 

Mehmet Göktürk yazdı:

passat bagajı çoğu araçta yok CC de biraz daha ufak olabilir.

Bildiğim kadarıyla Passat 1,4 TSi larda 122 HP,  CC'lerde 1,4 TSİ 160 HP.  Belkide piston kırma olayı bundandır. 

CC bagı 520 lt, Passat 565 lt.

Sani Gerşon yazdı:

HB araçlar Sedan araçlara göre daha fazla bagaj kapasitesine sahiptir.

Ben alsam octavia, superb falan bakardım. Onların bagaj şahane.

Dogan Arsiray yazdı:

görünüş diyor diyor.  alternatifi mb demiş. octavia ne yıhaa..? :)

Superb güzel ama yeni olanları, ancak fiyatı yüksek biraz.

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Mehmet Göktürk yazdı:

Cc lerde piston kırma vs yok

160hp TSI motorlarda var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

Cc lerde piston kırma vs yok

Sinan Akgöl yazdı:

160hp TSI motorlarda var.

Ben CC grubuna sordum facede kullanıcılar kırma yok dedi. Tabiki olsa bile olmuyor deme ihtimali de var. Ancak ortada gezen piston kırma olayı var ve nerden geliyor bilgim yok.

tarihinde Mais Jannataliyev tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

CC yi ben de araştırmıştım 2 sene önce. Hoş güzel ama çoluk çocuk bagaj işin içine girince Superb aldım geçtim. Polemiğe girmedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Mais Jannataliyev yazdı:

Ben CC grubuna sordum facede kullanıcılar kırma yok dedi. Ancak ortalıkta piston kırma olayı var ve nerden geliyor bilgim yok.

Kullanıcı öyle diyorsa yoktur. Ben gözümle yanlış görmüş, bilgilenmiş, tecrübe sahibi olmuş olabilirim.  

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
(düzenlendi)

Superb ile buzdolabı, çocuk yatağı, fırın vs böyle şeyleri taşımışlığım da vardır yani :D :D

tarihinde Hakan Tarım tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Mais Jannataliyev yazdı:

Ben CC grubuna sordum facede kullanıcılar kırma yok dedi. Tabiki olsa bile olmuyor deme ihtimali de var. Ancak ortada gezen piston kırma olayı var ve nerden geliyor bilgim yok.

Bilmeyenler uyduruyor. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...