İçeriğe Yönlendir

100.000 Lira Civarında Araç Önerileriniz

Murat Öngür

Recommended Posts

Çağatay Kılınç
Aracınız ne tam olarak alfa verelim [emoji4]
2004 focus otomatik mustafa bey. Bir göreyim :)alfa romeo çok düşünmüyordum ama link var mı ilandaysa bir bakim :)
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

İlanı satılık araçlar konusunda var . 2007 model 1.9 dizel 258 binde  konusu var forum da :)

Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç
İlanı satılık araçlar konusunda var . 2007 model 1.9 dizel 258 binde  konusu var forum da [emoji4]
Yoksa şu siyah 159 mu:) eskiden beridir çok hoşuma gider o konuyu ve fotolarını görmüştüm ama dizel km si daha düşük olsun istiyorum.
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Enjektör elden geçmiş turbo yeni masrafı yaptık yani :) km de normal aslında :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Forumda “İlanlar” kısmında “Satılık Otomobiller” var, o kısma girip ilanlara bakabilirsiniz. 

C segmenti demişsiniz, başınız da ağrımışa benziyor. Yerinizde olsam Toyota, Honda bakardım. Ama en önemlisi tanıdık bilindik araç almak. 

Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç
Forumda “İlanlar” kısmında “Satılık Otomobiller” var, o kısma girip ilanlara bakabilirsiniz. 

C segmenti demişsiniz, başınız da ağrımışa benziyor. Yerinizde olsam Toyota, Honda bakardım. Ama en önemlisi tanıdık bilindik araç almak. 
İnceledim o kısmı gökhan bey. Yine takip edeceğim de. Acelem yok sağa sola da haber verdim bildiğim yerden almak en mantıklısı elbette teşekkürler.
üste 10 ver 2006 jetta verelim [emoji3] , mk1 focus gibisi var mı ya.
Keşke sıfırı hala çıksa 1 kasanın :)
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ali Karadağ

Bütçe yukarı doğru esnerse 2011 C-Max verebilirim, 1.6 Ecoboost 182hp Titanium-X kazasız, servis bakımlı.

Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç
Ali Karadağ yazdı:

Bütçe yukarı doğru esnerse 2011 C-Max verebilirim, 1.6 Ecoboost 182hp Titanium-X kazasız, servis bakımlı.

Maalesef ali bey yükseltemiyorum. Piyasayı inceledim üzerine 20 ekleyip de 3 4 yaş daha genç araba almak mantıklı gelmiyor şimdilik sadece bakıyorum gibi.

Yorum bağlantısı
Emrah Uludağ

2011, 6 ileri, 145.000 km dizel Mazda 3 uyar mı hocam? forumda konuları var, ilk aldığımda biraz naz yaptı ama iki yıldır sorun çıkarmadan gidiyor. 

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Talha Burak Ertem

Merhabalar;

Forum içerisinde belki olmayabilir ancak tanıdığında, ahbabında, ustasında olabilir düşüncesiyle buraya konu açmak istedim. 

Aradığım araç 2015 ve üzeri, dizel, maximum 100.000km civarı,  hasar kaydı, eziği-çiziği-değişeni ve boyası olmayan, el kadar, avuç içi kadar, temizlik boyası vs adı altında dahi işlem görmemiş bir araçtır.  Yakın zamanda aracımı sattığım için acil olmasa da ihtiyaç hasıl oldu. Herkesin bir takıntısı ya da titizliği, pimpiriklendiği bir durum muhakkak vardır. Bende de bu konu araç alım satımındaki temizlik.

Mondeo düşünmekteyim, öncesinde 2014 volvo s60, v40 cross country, passat highline (eski kasa), insignia, superb gibi araçlara da baktım ancak hem fiyat hem temizlik hem de model doluluğu konusunda tatmin olmadım.  

Sizlerden ricam, bayi olur, tanıdık olur, servis olur, usta olur, bu tarzda bir araç bulabilirseniz ya da haberdar ederseniz memnun olacağım.

Not: Çağlar Bayur hocam size ulaşamıyorum. Mümkünse sizinle de irtibata geçebilir miyiz? 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Talha Burak Ertem yazdı:

Aradığım araç 2015 ve üzeri, dizel, maximum 100.000km civarı,  hasar kaydı, eziği-çiziği-değişeni ve boyası olmayan, el kadar, avuç içi kadar, temizlik boyası vs adı altında dahi işlem görmemiş bir araçtır. 

Allah yar ve yardımcınız olsun...

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Talha Burak Ertem
Serkan Karadağ yazdı:

Golf düşünür müsünüz?

Teşekkür ederim Serkan bey, golf benim için biraz küçük kalacak, o nedenle düşünmedim hiç. 

Tayfun Aydın yazdı:

dizel otomatik 1.6 insignia o paralara alınacak en iyi araçlardan..

Lakin yeni kasa ışıldayınca eski kasalar cazibesini yitirdi gözümde :) Elbette aradığım kriterlere uygun yeni kasa bulmak da imkansız.

Gökhan Albayrak yazdı:

Allah yar ve yardımcınız olsun...

Teşekkür ederim sayın hemşehrim. İşin gücün rastgelsin 😉

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

o saydığınız arabaları o kriterlerde o fiyata alamazsınız sanmıyorum yani en azından zor diye biliyorum.. kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
Merhabalar;
Forum içerisinde belki olmayabilir ancak tanıdığında, ahbabında, ustasında olabilir düşüncesiyle buraya konu açmak istedim. 

Aradığım araç 2015 ve üzeri, dizel, maximum 100.000km civarı,  hasar kaydı, eziği-çiziği-değişeni ve boyası olmayan, el kadar, avuç içi kadar, temizlik boyası vs adı altında dahi işlem görmemiş bir araçtır.  Yakın zamanda aracımı sattığım için acil olmasa da ihtiyaç hasıl oldu. Herkesin bir takıntısı ya da titizliği, pimpiriklendiği bir durum muhakkak vardır. Bende de bu konu araç alım satımındaki temizlik.

Mondeo düşünmekteyim, öncesinde 2014 volvo s60, v40 cross country, passat highline (eski kasa), insignia, superb gibi araçlara da baktım ancak hem fiyat hem temizlik hem de model doluluğu konusunda tatmin olmadım.  

Sizlerden ricam, bayi olur, tanıdık olur, servis olur, usta olur, bu tarzda bir araç bulabilirseniz ya da haberdar ederseniz memnun olacağım.

Not: Çağlar Bayur hocam size ulaşamıyorum. Mümkünse sizinle de irtibata geçebilir miyiz? 
Aciliyeti yoksa illaki bulabilirsiniz. Kriterleriniz biraz zorlu ancak neden olmasın. Biraz da şansla çok kolay bulabilirsiniz.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talha Burak Ertem
Hacı Şenyurt yazdı:

Aciliyeti yoksa illaki bulabilirsiniz. Kriterleriniz biraz zorlu ancak neden olmasın. Biraz da şansla çok kolay bulabilirsiniz.

Teşekkür ederim Hacı bey, ben de dediğiniz gibi bulunamayacak kriterler olmadığını düşünüyorum. Malum sitelerde aylarca satılamayan ama burnundan da kıl aldırmadan abartılmış fiyatları görmezden geldiğim için ciddi satıcı ve alıcı paydasında güzel bir araç bulunacağı kanaatindeyim. Bekleyip göreceğiz 👍  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Talha Burak Ertem
Emre Öğüt yazdı:

o saydığınız arabaları o kriterlerde o fiyata alamazsınız sanmıyorum yani en azından zor diye biliyorum.. kolay gelsin

"Alınmaz, alamazsın, bulmak imkansız" denilen nice araç gördüm. Elbette bu piyasa şartlarında ve satarken (plastik değişti hocam, el kadardır, kusursuzdur ama temizlik boyası var, sigorta anlaşmalı şişirilmiş (!) hasar kaydı var aslında bu bile yok'culardan) kendi araçlarını bulunmaz hint kumaşı sanıp ederlerinden yukarı satan bir güruhun varlığını inkar etmiyorum. Hatta ve hatta sırf öylesine, acaba satılır mı alan olur mu merakından malum sitelere abartı fiyatlarla konulan araçlar yüzünden(bkz 2011 model focus'un 80.000 tl ye konulması, veya 2013 mondeonun 120.000 tl'ye konulması gibi) asıl satıcıların "arkadaş benim arabam daha temiz, kayıtsız, km si daha düşük, hasarı daha az" diyerek o abartı fiyatlar üstüne çıktıkları gerçeğinin de farkındayım. Zaten bu nedenle satıcısından, tanıdık ve tavsiye edilebilecek bir araç aramaktayım. Teşekkür ederim, zaman gösterecek aradığımızla ilgili beklentilerimizin karşılanıp karşılanmadığını 😉

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Dün iki araca bakmaya gittim başlıkları tramersiz hatasız boyasız ile başlıyordu başına gidince bir sürü kusuru temizlik boyası eziği çatlağı çıktı. Şans işi bu İnş gönlünüze göre temiz bir aracı en kısa sürede bulursunuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

110-120 bin liralara istenilen kriterde mondeo düşer. Zor değil hocam. Zaten o bandlarda fiyatlar. Takip ederek en yeni ilanlara bakın. Acil satılık diye düşük fiyat koyan olabilir 

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Abimde megane 4 var ilana koy diyordu. 110bin tl ye bırakacak 40000 civarı km var dizel 2016 model touch düşünürsen fotoğraflarını gönderirim. Beyaz renk.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talha Burak Ertem
Vasfi Gişten yazdı:

Dün iki araca bakmaya gittim başlıkları tramersiz hatasız boyasız ile başlıyordu başına gidince bir sürü kusuru temizlik boyası eziği çatlağı çıktı. Şans işi bu İnş gönlünüze göre temiz bir aracı en kısa sürede bulursunuz.

Teşekkür ederim Vasfi bey. O ilanları şikayet edecek ve yayından kaldıracak mekanizmayı kurmadıkları sürece maalesef hile hurda ve yalanla birçok ciddi alıcının hevesi kırılıyor... 

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

110-120 bin liralara istenilen kriterde mondeo düşer. Zor değil hocam. Zaten o bandlarda fiyatlar. Takip ederek en yeni ilanlara bakın. Acil satılık diye düşük fiyat koyan olabilir 

Teşekkürler Tansu bey, her ne kadar o sitelerdeki bazı ilanları genel manada sıkıntılı olsa da dediğiniz gibi bazen güzel ilanlar çıkıyor. 

Arif Aykın yazdı:

Abimde megane 4 var ilana koy diyordu. 110bin tl ye bırakacak 40000 civarı km var dizel 2016 model touch düşünürsen fotoğraflarını gönderirim. Beyaz renk.

Teşekkürler Arif bey Renault düşünmüyorum. Umarım aracınız en kısa sürede satılır, hayırlı satışlar... 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...