İçeriğe Yönlendir

100.000 Lira Civarında Araç Önerileriniz

Murat Öngür

Recommended Posts

Ali Darbaz

Babama bir tane tonik mavi connect buldum. ikinci sahibinden 130 bin kmde. Neredeyse orjinal kaportaya sahip .

Umarım anlaşırız ve alırız. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
13 dakika önce, Emre Şimşek yazdı:

Kaportadan çok nelerin masraf açabileceğini biliyorsunuz değil mi?

Hepsine bakıcağız, merak  etmeyin. Aracı yerinde incelemiş  babam. Şase numarasından geçmişinide serviste incelettim. 2012 yılına kadar yetkili servis bakımlı arac. Sahibi binek kullanmış. Expsertizede sokacağım.  

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
3 saat önce, Ali Darbaz yazdı:

Hepsine bakıcağız, merak  etmeyin. Aracı yerinde incelemiş  babam. Şase numarasından geçmişinide serviste incelettim. 2012 yılına kadar yetkili servis bakımlı arac. Sahibi binek kullanmış. Expsertizede sokacağım.  

Sadece kaportadan bahsedince bir an unutulan bir şeyler var sandım :)

Yorum bağlantısı
Celal Bayhan

benimki 184000km daha kroniğe rastlamadım 3 yıldır bende 145000km de aldım ileri kilometreler için birşey diyemem

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Bir saat önce, Ali Darbaz yazdı:

Değerli arkadaşlar, 

Araç sahibi ile anlaşmaya vardık, 10 gün sonra araç bize geçiçek. Arac bu. sizlerde bir bakın onaylayın. 

https://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-ford-tourneo-connect-90ps/sahibinden-ford-tourneo-connect-90ps-2007-model/11159613

Bence güzel araç, hayırlısı ise olsun :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Panjur, tampon makyajlı ama araba değil.

Önden sıkıntılı bir kazası olmadığına emin olun mutlaka.

Yorum bağlantısı
Coşkun Basan
Değerli arkadaşlar, 
Araç sahibi ile anlaşmaya vardık, 10 gün sonra araç bize geçiçek. Arac bu. sizlerde bir bakın onaylayın. 

https://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-ford-tourneo-connect-90ps/sahibinden-ford-tourneo-connect-90ps-2007-model/11159613
Hayırlı olsun Sivas ın yollarında tarlada bağda bahçede her yerde gider [emoji106] Taş gibi araç
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Bir saat önce, Emre Şimşek yazdı:

Cruze’u beğenir beğenmesine ama arıza manyağı yapabilir biraderi.

Hocam benzinde binicez. Motor kodu f16d4.  Sıkıntı cıkarcağını sanmıyorum. Benim gibi bir abisi var. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

@Çağlar Bayur abinin bu araç için çok güzel bir lafı var otoparkta çok güzel duruyor. sadece görmek için alınacaksa güzel bir araç görsel olarak. önce bir kullanın deneyin yakıt olarak da bir araştırma yapmanızda fayda var. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
6 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

@Çağlar Bayur abinin bu araç için çok güzel bir lafı var otoparkta çok güzel duruyor. sadece görmek için alınacaksa güzel bir araç görsel olarak. önce bir kullanın deneyin yakıt olarak da bir araştırma yapmanızda fayda var. 

100 kmde 9 litre benzin yakıyor hocam. Hatta 10 litre yakanı var. 

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
3 dakika önce, Ali Darbaz yazdı:

sizin için sorun teşkil etmeyecek ise sorun değil dizel araç baktığınız için söylemiştim. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
3 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

sizin için sorun teşkil etmeyecek ise sorun değil dizel araç baktığınız için söylemiştim. 

Hocam, 10 litre benzin yakması iyi bir yerde, arabayı boş işlere için kullanıp, km sini artırmazlar, bakımları tez zamanda gelmez. Ben bunu çok güzel uzun yol arabası yaparım. Uzun yolda 6 litre benzin yaktığı ölçülmüş. Benim için önemli olanda uzun yol tüketimi. İstanbul Çekmeköyde oturduğumuzdan, bizi İstanbulda saymayın. Şehirci değiliz biz :) 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Bir saat önce, Ali Darbaz yazdı:

Hocam, 10 litre benzin yakması iyi bir yerde, arabayı boş işlere için kullanıp, km sini artırmazlar, bakımları tez zamanda gelmez. Ben bunu çok güzel uzun yol arabası yaparım. Uzun yolda 6 litre benzin yaktığı ölçülmüş. Benim için önemli olanda uzun yol tüketimi. İstanbul Çekmeköyde oturduğumuzdan, bizi İstanbulda saymayın. Şehirci değiliz biz :) 

çok mantıklı al gitsin 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Tuhaf mı, Müsrif mi bilmiyorum ama, Babam arabaya aşık oldu desem yeridir. Hayatının 8 yılı 58 beygir benzinli Favorit kullanmış adam. 120 beygirlik, 4,6 metre sedan araba 1,4 tonluk sedan arabası olacak.  Bu gün test sürüşünü yapmış. Çok da beğenmiş. Anlaşırlarsa yarın alırlar. Ben bütün bilgilendirmeyi yaptım. Babam için hayırlısı olsun. Önemli olan babamın canı sağ olsun. İşlerimden kendisine eşlik edemiyorum. Araba kapıya gelsin, ben onun tüm sıkıntılarını bulur çözer, motor verilerine vites otanlarına göre bir eylem planı çıkarırım. Zaten usta hypermiler kendisi. Ben onu öğrencisiyim. 

Burda aynı model bir cruze 118000 km yakıt ortalaması var. 7,7 tüketim verisi var. : https://www.spritmonitor.de/de/detailansicht/464042.html

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
14 dakika önce, Mert Gulkokan yazdı:

Aracın motoru ilk versiyon olandan
Sınra revize edildi 124 hp ye çıkardılar

Motorun hikayesini biliyorum. Kasayi cekmiyor deyip , fabrikadan 12 hp lik modifiye edilmiş. 

Modifiyesiz olmasi belki daha dayanikli kılar. 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
(düzenlendi)
3 saat önce, Ali Darbaz yazdı:

Tam sizlik.Ya arabayi yakarsiniz ya kendinizi😊 saka bir yana babaniz begendiyse gerisi bombos.

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
21 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

Tam sizlik.Ya arabayi yakarsiniz ya kendinizi😊 saka bir yana babaniz begendiyse gerisi bombos.

Skoda favorit 7 litre yakiyordu. Bu 9 litre. 

Babamin diyecegi şu. "Yakarsa yaksin"

Anlaşma yapildi. Yarin aliyoruz.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
8 saat önce, Emre Şimşek yazdı:

Cruze’u beğenir beğenmesine ama arıza manyağı yapabilir biraderi.

tükkana kabul edilmeyen bir modeldir kendileri.. sanayide

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
13 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

tükkana kabul edilmeyen bir modeldir kendileri.. sanayide

Abi şoyle şeyler yazmayin. Adam beğenmiş aliyor. 19 bin aboneli gruba bile abone oldum. Parça sitelerinde oem parçalarinin katoloğunu bile buldum. Aliexpreste parçalari var.

Motor f16d4 ecotec . Opel servisleri emrimize amade.

LlBb2z.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...