İçeriğe Yönlendir

Tv Tavsiye

Misafir

Recommended Posts

O.Yücel Çetin
(düzenlendi)

Samsung 55NU8000 serisi aldım 1 senedir kullanıyoruz gayet memnunum ama bir daha böyle pahalı TV almam...

tarihinde Osman Yücel Çetin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Serhat Işık yazdı:

arkadaşlar hayırlı haftalar;

televizyon ihtiyacım doğdu. 49 ile 55 inç arasında 2000-3200 tl limitleri arasında televizyon önerileriniz hangi marka olur? 

Şubat Başında kayınbiradere LG 49UM7100 aldık. Trendyoldan 3400TL. Yeni kurlara göre ne olur bilmem. Muadil Samsung 49ru7100 var benzer fiyatlara.

Vatan , mediamark a filan gidip hem pazarlık yapabilirsiniz hem de ellerinde kalmış tv lere bakabilirsiniz.

o zaman Mediamarkt elinde kalan Samsung 50RU7105 i 3600 e vermişti. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

bende bir tavsiye vereyim, eğer üst seviye tv alınacaksa, Oled alınamıyorda oled ayarında lcd isteniyorsa şuan fiyatları nispeten daha uygun hale gelen 55" yada para daha çoksa 65"  Sony XF90 serisini şiddetle öneririm arkadaşlar...  ayrıca andro tv dir ....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

bende bir tavsiye vereyim, eğer üst seviye tv alınacaksa, Oled alınamıyorda oled ayarında lcd isteniyorsa şuan fiyatları nispeten daha uygun hale gelen 55" yada para daha çoksa 65"  Sony XF90 serisini şiddetle öneririm arkadaşlar...  ayrıca andro tv dir ....

Bu tvler güzel de , Bu paralara clio , şahin , lada samara filan alınır :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Erhan Doruk yazdı:

Bu tvler güzel de , Bu paralara clio , şahin , lada samara filan alınır :)

işte o yüzden fikir olsun diye yazdım, üst seviye alınacaksa diye....

o paralara araba alamazsın ayrıca, yazdıkların araba sınıfında değil :tongue: bari tv almış olursun bir işe yarar :)

Yorum bağlantısı
Serhat Işık

mütevazi bir televizyon yeterli benim için. wifi smart olsun . 

Ali Cihangiroğlu yazdı:

işte o yüzden fikir olsun diye yazdım, üst seviye alınacaksa diye....

o paralara araba alamazsın ayrıca, yazdıkların araba sınıfında değil :tongue: bari tv almış olursun bir işe yarar :)

Erhan Doruk yazdı:

Şubat Başında kayınbiradere LG 49UM7100 aldık. Trendyoldan 3400TL. Yeni kurlara göre ne olur bilmem. Muadil Samsung 49ru7100 var benzer fiyatlara.

Vatan , mediamark a filan gidip hem pazarlık yapabilirsiniz hem de ellerinde kalmış tv lere bakabilirsiniz.

o zaman Mediamarkt elinde kalan Samsung 50RU7105 i 3600 e vermişti. 

dün gittim bayağı gezdim. makul olanı vestel 55u9500 55'' 139 ekran uydu alıcılı 4k ultra hd smart led tv 3100 tl civarlarında. grunding 55 gcu 7900b 3.150 tl civarlarında.

ama çok karmaşık iş. araştırdıkça zorlaşıyor.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Serhat Işık yazdı:

dün gittim bayağı gezdim. makul olanı vestel 55u9500 55'' 139 ekran uydu alıcılı 4k ultra hd smart led tv 3100 tl civarlarında. grunding 55 gcu 7900b 3.150 tl civarlarında.

ama çok karmaşık iş. araştırdıkça zorlaşıyor.

Biz ofise toplantı odasına grundig 65" aldık. Aydınlık yeterince homojen dağılmıyor. Kenarlarda ışık daha az.

Akıllı tv özellliklerini kullanacaksanız kesinlikle webos öneririm. Akıllı önemli değilse görüntüsünü beğendiğinizi alın. 

Yorum bağlantısı
Serhat Işık
Erhan Doruk yazdı:

Biz ofise toplantı odasına grundig 65" aldık. Aydınlık yeterince homojen dağılmıyor. Kenarlarda ışık daha az.

Akıllı tv özellliklerini kullanacaksanız kesinlikle webos öneririm. Akıllı önemli değilse görüntüsünü beğendiğinizi alın. 

webos çok teknolojik iş gibi geliyor. dediğiniz gibi aklıma yatana yöneleyim .

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

abartmadan idare eder cihaz alacaksanız ucuz alternetif mesela axen ler var, akrabamda var gayet güzel, mesela Telefunken falanda olur, sonuçta vestelin yan ürünüydü sanırım, çok abartı şeyler istenmiyorsa yan markalar bence gayet güzel, vestel alacağına mesela bunu al markaya verdiğin fiyat farkını düş....

https://www.hepsiburada.com/axen-55-139-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV000009216L?magaza=TVSHOOP

başka bir örnek yalnız bunların smart özelliği biraz azdır yavaştır, birde ses çıkış tatmin etmez, ne kadar ekmek o kadar köfte olayı yani...

bunları çalışırken görün yinede, çok para vermeden f/p için bence idealler

yok marka olsun derseniz Lg den başlayın madem derim, Samsungu sevmiyorum fazla yapay geliyor ama karar sizin tabi...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Görkem Karakaş
(düzenlendi)

Bende yeni konu açacaktım. Açmayayım dedim. Babam tv alacakmış salona. 3000-3500 gibi bi bütçe varki bana bi model attı bende hakim değilim size danışayım dedim. 
49" civarı kafidir. Önceliğimiz smart olması Netflix falan izlemeyi sever. Curvedler hakkında düşüncelerinizi ve yeni önerilerinizi bekliyorum teşekkür ederim.
ikincisi de curved olmayan model bütün özellikler aynı

https://www.hepsiburada.com/samsung-49ru7300-49-uydu-alicili-curved-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000L5LN1?magaza=Samsung Türkiye&wt_gl=cpc.6807.shop.elk.tv-ssc&gclid=Cj0KCQjwpfHzBRCiARIsAHHzyZq67LqfCZSeJY5B_aFdWez5DupharYYZ3g2d4GhZRj_pXuHU-CN25UaAolKEALw_wcB

https://www.hepsiburada.com/samsung-49ru7100-49-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000KOY8M 

tarihinde Görkem Karakaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...