İçeriğe Yönlendir

Play Station

Servet Aydın

Recommended Posts

Ahmet İhsan Akşen

Kartal da arkadaşta vardı satacaktı sanırım, sorayım bi. Kırma olayı ps3 ile bitti sanırım kırılmış 4 duymadım (belki vardır epey uzağım oyun işine 9 senedir :) )

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Pes 4 var bende kırıktı oğlan internete girince kırıklığı gitti. Sisteme girmiş oldu. İzmir’de bir firma en güncel 10 adet oyun yükledi 400 tl ye ama yine internete giremiyoruz. Bu arada 6 ay önce 1500 tl almıştık. Fiyat konusunda sana yardımcı olur.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İnternete girince güncelleme alıyor ve uçuyor içindekiler. Bana gelen bilgi 

Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

GTA vs oynayacaksa al bir xbox 360 kırık oynasın. Netflix için oyun konsolu alma bence. Akıllı TV'lerde oluyor uygulaması. Ama netflix içerikleri de çok problemli, iyi bir denetim şart.

Çocuk büyükse laptop daha iyi bir seçim olabilir, eğer ailecek oyun konsolu oynamayacaksanız. Bizde xbox 360 var, oğlan beni boksta bir dövüyor, aklın durur :boks:

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

PlayStation 3 yeterli bence. Zaten iki oynadıktan sonra sıkılıyorlar. Bence kolların yanına Move alın ailece de oynarsınız. Sende oynarsın abi çok eğlenceli. Tabi biz bıktık artık o ayrı. 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Geçen şubat tatilinde almıştım ps3 slim kasa versiyonu.

4 kol var. 4 kişi oynuyoruz sonunda kavga çıkıyor. Yeni nesil yenilmeyi kabullenemiyor. [emoji16]

Alın abi eğlenceli oluyor.

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Servet Aydın yazdı:

Hakan bir arkadaşını irtibata geçirdi benimle. 

Oem ürün güncelleme alan olmalı, netfilx ve Sony sitesinden uyguna oyun indirme vs anlattı. Hali hazırda ürün mevcut elinde. Sıfır ayarında. Oyunları filanda varmış. Akşam kurula sunacağım. 

Ha birde araba yarışı var, onunda direksiyon koltuk filan istedi. Dedim vereyim passatı kapansın konu. Makul dedi. Nereden öğrendi ise o cümleyi artık 

Eğerki alacak olursan abi alışverişte dert tasa çıkacağını pek sanmam. Bizim grupta alışveriş durumları önemlidir.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Murat Sürücü yazdı:

GTA vs oynayacaksa al bir xbox 360 kırık oynasın. Netflix için oyun konsolu alma bence. Akıllı TV'lerde oluyor uygulaması. Ama netflix içerikleri de çok problemli, iyi bir denetim şart.

Çocuk büyükse laptop daha iyi bir seçim olabilir, eğer ailecek oyun konsolu oynamayacaksanız. Bizde xbox 360 var, oğlan beni boksta bir dövüyor, aklın durur :boks:

Netflix bir yıldır var. İzliyoruz. Laptop kesmedi, xbox kesmedi. 

Eyüp Çetin yazdı:

PlayStation 3 yeterli bence. Zaten iki oynadıktan sonra sıkılıyorlar. Bence kolların yanına Move alın ailece de oynarsınız. Sende oynarsın abi çok eğlenceli. Tabi biz bıktık artık o ayrı. 😊

Oyun vakti olacak ise işte veya dağda geçirmeyi yeğlerim :)

Erdoğan Temur yazdı:

Geçen şubat tatilinde almıştım ps3 slim kasa versiyonu.

4 kol var. 4 kişi oynuyoruz sonunda kavga çıkıyor. Yeni nesil yenilmeyi kabullenemiyor. emoji16.png

Alın abi eğlenceli oluyor.

Bakalım hele neler olacak 

Hakan Tarım yazdı:

Eğerki alacak olursan abi alışverişte dert tasa çıkacağını pek sanmam. Bizim grupta alışveriş durumları önemlidir.

Toplam rakam direksiyon koltuk filan 5000i geçiyor yahu 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

AL bi i7 Q  laptop, indir oyunları içine

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

Ps felan devri kapandı bence abi. Şimdi Oyun notebokları devri. Sadece Dell Türkiyede Xbox ve Sony Ps den fazla Gaming Notebook sattı :) Hepsi burada ateş ediyor .. 

Bak indirimde, kaçırma :) https://www.hepsiburada.com/dell-gaming-g315-intel-core-i7-8750h-8gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050ti-linux-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-fb75d128f8128c-p-HBV00000GNIQK?magaza=Hepsiburada

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Çağlar Bayur yazdı:

İ5 ssd 4 gb ekran kartı filan ile oynamadığı oyun kalmadı ki. Araba koltuklu olacakmış illaki. LR2 alayım da hevesi geçsin 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Servet Aydın yazdı:

Toplam rakam direksiyon koltuk filan 5000i geçiyor yahu 

Direksiyonu bilmem de, has kaliteli bi game koltuk sana 650 ye ayar ederük :)

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Sana fiyat bilgiside veriyoruz başka bilgilerde söylüyoruz. teşekkür yok. Zaten son zamanlarda bir şeyler var bana karşı cevap filan vermiyorsun yazdıklarıma. Hayırdır patron ayran içtik ayrımı düştük. Bilelim yani varsa inşaat ekibi ile gelelim mekanına. [emoji4]
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Servet Aydın yazdı:

Cüzdanı sallanan benim 

Böyle konuşmaya devam edersen paspasta da yer bulamayacaksın abi. 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Servet Aydın yazdı:

Sor 

Satmış abi.

Ps4 slim 1tb 2 kol ve  psn+ üyelik ile dijital oyunlar 1700 e vermiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

Playstation devri kolay kolay kapanmaz. En gözde oynanan Fifa oyunu her sene milyonlar satıyor. 2. el almaktansa, güvenilir bir siteden yada n11 in güvenilir satıcısından euroasia garantili bir ürün almanızı tavsiye ederim. Ps4 ün şu an 3 kasası mevcut; mat, slim ve en son olarak pro kasa. Pro olan biraz daha pahalıdır. İnternetiniz sağlam olduğu sürece istediğinizi izleyebilir ve oyun olarak oynayabilirsiniz. Oyunları cd yada digital olarak almanız mümkün. Hatta donanım haber sitesinde cd li ve digital oyun satış bölümüde bulunmakta. Digital oyunlardada pri ve seco haklar bulunup, aldıgınız oyunu yarı fiyatına halledebilirsiniz. Oyun güncel olarak çıktıgında 500tl ise, ilerleyen günlerde fiyatı bahsettiğim sitede fiyatı düşüyor. Oradaki güvenilir satıcılardan alısveris yapabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
Hacı Şenyurt yazdı:

Şimdiki paspalar güzel zaten. Ps 5 geldi mi 4 ucuzlar. Alınabilir düzeye gelir. Ya da kadıköy yazıcıoğluna gidip istediğini alacaksın.  Şimdiden kolay gelsin. 🤣

Paspaslar yazın günü serin olur iyi gelir. Yatsın biraz daha...

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Servet abi bu daha başlangıç, sen PS4 aldıktan sonra bir de VR gözlük isteyecek :)

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadır
Mehmet Yıldız 1 yazdı:

Abi tecrübem pek yok ama bunun chipli falan dedikleri vardı bir ara. Korsan oyunları oynatması için. Yoksa lisanslı oyundan başkasını kabul etmiyordu onlarda 150-200 tllerden basliyordu

Ben burayı CHP'li okudum,  aha dedim koşun siyaset (kaos,kavga,entrika)  var dedim. 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...