İçeriğe Yönlendir

Yine Renault Yine Kangoo

Ali Gürbüz

Recommended Posts

Ali Gürbüz

2017 de sifir kango aldim.

Daha sonra hayirli bir is icin sattım.

3-5 ay sonra düşük bütçe ile 2013 ford connect aldım. Yıllık 30-40 bin km yaptığım için yakit üzmeye başladı. Sattım.

Durumu toparlayınca tekrar kangoo ya donus yaptim

Gene extrem paket. 1.5 dci 110 bg 6 ileri

Malesefki sıfırı 2018 den sonra gelmedi.

2017 model 29 bin km ikinci el hatasiz bir arac buldum.

Kangoo, konfor yakıt serilik bakimindan benim icin vazgeçilmez.

7907d3bab09230b8758f65daaa0179f8.jpg04ba77b9df00f60dbd8468e023fa359c.jpgda8bdc071c5c85f7af7acca1631e87fe.jpg737d4141c34dfe8e0f48d3ef133b6848.jpg

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz
Ali hocamı kia dan tanırım
Otomobilden sonra bu tarz araca geçti
Kendisi de Servet abide hem fikirdir kendi sınıfının en mantıklı aracıdır
O eski guzel ,34 bin tl ye sıfır kia proceed alinan gunleri cok ozledim dostum [emoji3]
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

floresandan iyi, passattan sessiz onu gözlemledik. içinde uyunabiliyor, denemedim ama bi arkadaş söyledi.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

2 hafta evvel gittim Renault bayiisine, sıfır kangoo vardı? Ama tabi paketini sormadım.

Hayırlı olsun aracınız :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz
2 hafta evvel gittim Renault bayiisine, sıfır kangoo vardı? Ama tabi paketini sormadım.
Extrem paket ve 6 ileri 110 bg kobinasyonu 2017 sonu itibariyla bitti.

Exclusive paket cikarrtilar.
Sadece 5 ileri ve 90 bg. Ekstradan Start stop eklendi .

Cok tesekkur ederim Sani bey.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Gerçekten extrem :) Focus sw'yi sattıktan sonra babamın vesilesiyle kango sahibi oldum,çocuklu aileler için biçilmiş kaftan çok rahat ettim,bir dahaki aracım ne olur sorusunun cevabı çoktan hazır,hız limitleri binek araçlardan biraz düşük olmasına rağmen hız sevmeyenler için benim gibi gayet yeterli,müzik sistemi yetersiz ama idare ediyoruz, velasil tek derdim uzun yolda 6 hatta 7-8.vitesi aramam 90'dan sonra ortaya çıkan 2600-2800 devirler yakıtta ve motor sesinde sıkıntı yapıyor,,şehir içinde rahat ve ekonomik,6.vitesin ve aracınızın kıymetini bilin :) hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak nasip olsun....

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Çağlar Bayur yazdı:

içinde uyunabiliyor, denemedim ama bi arkadaş söyledi.

Efendim? 

Sani Gerşon yazdı:

110 dci6 yok artık. 90lık var. 110 edc olarak gelecek ama otomotiv çökünce rafa kalktı. 

Şahane araç. Keşke alsaydım dediğim model ve donanım var bunda. Elektronik defransiyel kilidi ile keçi gibi tırmanır gider. Navigasyon filan varmı? Belli olmuyor konsolu. 

Ptc ısıtma sistemini biliyorsundur zaten 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz
floresandan iyi, passattan sessiz onu gözlemledik. içinde uyunabiliyor, denemedim ama bi arkadaş söyledi.
Bende uyudum abi. Bagaj dan ön torpido yaklasik 2.2mt.
Ve duz zemin.
Zemine Bi sunger altlık veya kalın yorganla tamamdır
Hayirli olsun, masallah default_smile.png
Cok tesekkur ederim.
Sizin canavara da maşşallah .
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz
110 dci6 yok artık. 90lık var. 110 edc olarak gelecek ama otomotiv çökünce rafa kalktı. 

Şahane araç. Keşke alsaydım dediğim model ve donanım var bunda. Elektronik defransiyel kilidi ile keçi gibi tırmanır gider. Navigasyon filan varmı? Belli olmuyor konsolu. 

Ptc ısıtma sistemini biliyorsundur zaten 
Navigasyon yok abi.

Bir de cok arac kullandim.halogen fara sahip olupda bu kadar homojen ve guzel aydinlatmasi olan far yapisi gormedim.
Standart ampul takili ustunde.

9e1d22e2ca5341757f89c90d9824c264.jpg
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. 

Ali Gürbüz yazdı:

Navigasyon yok abi.

Bir de cok arac kullandim.halogen fara sahip olupda bu kadar homojen ve guzel aydinlatmasi olan far yapisi gormedim.

Farlar gayet iyi orjinal led far gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Bir gün ankaradan geliyorum passatla rampalara sardık 110-130 arası rampa cıkıyorum arkadan bir ışık benle beraber cıkıyor en sonunda merak  ettim ayagımı gazdan cekdım bu arac neymış diye gele gele dacia dokker dedim helal olsun :)) kötü araç kalmadı artık hayırlı olsun , kango vs  sırf hersene muayene vede hız sınırları yüzünden çogu kişi bahane edip almıyor aslında iyi araclar fiyatlarda daha uygun ötv düşük oldugundan ticaride 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Reno far işinde çok başarılı. Hele ki kango. H4 ampül ile aldığı verim çok iyi. Güzel günlerde kullan 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever
Ali Gürbüz yazdı:

Navigasyon yok abi.

Farlara çok şaşırdım led gibi gerçekten harika. kazasız belasız kullanın. çok güzel. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Fotoda beyaz çıkmış. Gün ışığı rengi ampül var ancak kesilme çizgisi dağılımı filan kusursuz. 6 yıl 280.k kullanıp mercek takma ihtiyacım olmayan tek araç. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Erkan Işık yazdı:

Bir gün ankaradan geliyorum passatla rampalara sardık 110-130 arası rampa cıkıyorum arkadan bir ışık benle beraber cıkıyor en sonunda merak  ettim ayagımı gazdan cekdım bu arac neymış diye gele gele dacia dokker dedim helal olsun :)) kötü araç kalmadı artık hayırlı olsun , kango vs  sırf hersene muayene vede hız sınırları yüzünden çogu kişi bahane edip almıyor aslında iyi araclar fiyatlarda daha uygun ötv düşük oldugundan ticaride 

110 hp den chip tuninglidir. Yoksa 90 hp pek de giden bir motor degil.

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Dogan Arsiray yazdı:

110 hp den chip tuninglidir. Yoksa 90 hp pek de giden bir motor degil.

yok dogan bey chipli oldugunu bilmem ama panelvandı hafıflıkden farkedebilir 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...