İçeriğe Yönlendir

C180 Kompresor

Macit Aliyev

Recommended Posts

Doğan Arşiray

çıkma takmışlardır...

tarcanlar oto ekspertiz videolarını izleyin derim. ne atraksiyonlar yapıp kazalı aracı asgari masraflar ile yarım  yamalak toplayıp satmaya çalışıyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
(düzenlendi)
Dogan Arsiray yazdı:

çıkma takmışlardır...

tarcanlar oto ekspertiz videolarını izleyin derim. ne atraksiyonlar yapıp kazalı aracı asgari masraflar ile yarım  yamalak toplayıp satmaya çalışıyorlar.

Belkide şu egzoz uçlarını takarken iyi yapamamışlardır. Tarcanların videosunu daha önce izlemiştim. 2 araçtan bir araba yapmış adamlar. Ancak ekspertizler göremiyorlar))

JVMYNY.jpg

tarihinde Mais Jannataliyev tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bu aracın arkası bir tuhaf duruyor. stoplar filan bir acaip. sol çamurluğun üst köşesi farklı duruyor. yada kapak boyalı. bence bu araçta arkadan hasar var.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Tarcanlar işin şovunda. Eskiden sinek avlardi şimdi randevu vermeyip bekletiyor. Şaibeli araçlarda öyle incik cincik bakıyor yoksa öyle her arabaya aynı muamele yok.

M271 kurbrutor kapak contası zamanla yağ kacirabilir. Asiri gazlayan biri ise. Ama alttan kaçak isi km ile orantıli olmamalı

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Dogan Arsiray yazdı:

bu aracın arkası bir tuhaf duruyor. stoplar filan bir acaip. sol çamurluğun üst köşesi farklı duruyor. yada kapak boyalı. bence bu araçta arkadan hasar var.

Sol arkadan ve sağ taraftan kazası var. 

Mustafa Tüfekçi yazdı:

Tarcanlar işin şovunda. Eskiden sinek avlardi şimdi randevu vermeyip bekletiyor. Şaibeli araçlarda öyle incik cincik bakıyor yoksa öyle her arabaya aynı muamele yok.

M271 kurbrutor kapak contası zamanla yağ kacirabilir. Asiri gazlayan biri ise. Ama alttan kaçak isi km ile orantıli olmamalı

Kapak contasını değiştirmek maliyetlimidir?

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Mais, bunun fiyatı biraz uygun mu. Uygunsa baktır, işine geliyorsa al. Uygun değilse iyi baktır, iyi düşün.

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
(düzenlendi)
Önder Özcan yazdı:

Mais, bunun fiyatı biraz uygun mu. Uygunsa baktır, işine geliyorsa al. Uygun değilse iyi baktır, iyi düşün.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-sahibinden-temiz-arayanlara-730860920/detay

Aracın bir kaç parça boyası var abi. Fiyat 120e anlaştık. Fiyatı uygun diğerlerine göre.

Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

120 civarına 1.6 cgi araç bulunabilir. Çok çok temiz olması lazım kompressorun bu parayı etmesi için.

Yorum bağlantısı
Tevfik Işık

Durustce soylemek gerekirse bu araca hic bulasmayin derim. 120bin az para degil. Bu paralara cok daha iyileri bulunabilir.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Araç Diamond mış bunlarin ne farkı vardı bilmiyorum ama farklı idi. Prins LPG iç dış makyajlı motor ne çıkar bundan bilemedim şase nosu ile datamb.com a bakmak lazım

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

Ben olsam fotodan bile ozensiz toplandıgını fark edebildigim bir aracı almazdım.

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Halil Gümüş yazdı:

120 civarına 1.6 cgi araç bulunabilir. Çok çok temiz olması lazım kompressorun bu parayı etmesi için.

Tevfik Işık yazdı:

Durustce soylemek gerekirse bu araca hic bulasmayin derim. 120bin az para degil. Bu paralara cok daha iyileri bulunabilir.

Piyasada fiyatlar bu şekilde. Kompressor bakmamdakı sebep lpgye uyumlu olmasıdır.

Mustafa Tüfekçi yazdı:

Araç Diamond mış bunlarin ne farkı vardı bilmiyorum ama farklı idi. Prins LPG iç dış makyajlı motor ne çıkar bundan bilemedim şase nosu ile datamb.com a bakmak lazım

Bu amg’e ekstra olarak diamond serisi. Jantlar 18, sedefli beyaz, karbonfiber kaplama iç kısımlarda.

Dogan Arsiray yazdı:

Ben olsam fotodan bile ozensiz toplandıgını fark edebildigim bir aracı almazdım.

Bu fotoyu daha yeni eklemiş ilana. Bunlar yoktu bile))

Yoldayım şuan bi bakayım araca beğenecekmiyim. Beğenir içime sinerse motor ustasına götürcem tekrar ona göre karar vereceğim.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Karbon iç dekor, 18 jant, büyük kaliperler, özel Sedef rengi beyaz boya, beton gibi süspansiyon. Tavan döşemesi siyah.

Üstünde 156 lık kompresör var eski motordan. LPG uyumlu.

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Değerli arkadaşlar. Bu aracı almaktan vaz geçtim. Gittiğimde kaputta çekiçleme vardı hemde gözle görülüyor. Mide bulandıran cinsten. Söylendiği gibi 18 jantlar beton gibi süspansiyona sahip. Bu arada karterde yağ ıslaklığı mevcuttu. Adam altını vurduğunu bana söylemedi ustasını arayınca altını vurduğunu söyledi bana usta. 

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

Karar dogru. Camları simsiyah filmli c serisinden uzak durmak lazım. Ozellikle makyajlı modelin buyuk sehirlerdeki surucu profili cok ic acıcı degil.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bizdeki bunun 1.6komp olanı. bence çok iyi bir kombinasyon.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Metin Akbal yazdı:

Eski mesai arkadaşımın kardeşi satıyor. 2008 model ama belki düşünülebilir. Ne derse doğrudur sürpriz birşey çıkmaz ise.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-sahibinden-c180-kompressor-avantgarde-1.8-156-hp-741409506/detay

Önerin için teşekkür ederim. 2012 yeni kasalardan almak istiyorum Metin abi.

Dogan Arsiray yazdı:

bizdeki bunun 1.6komp olanı. bence çok iyi bir kombinasyon.

+1

Önder Özcan yazdı:

Arabalar kaza yapar. Düzgün toplanmayınca sıkıntı.

Hakketen bu gidip baktığım araba iyi toplanmamış.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Mais Jannataliyev yazdı:

Değerli arkadaşlar. Bu aracı almaktan vaz geçtim. Gittiğimde kaputta çekiçleme vardı hemde gözle görülüyor. Mide bulandıran cinsten. Söylendiği gibi 18 jantlar beton gibi süspansiyona sahip. Bu arada karterde yağ ıslaklığı mevcuttu. Adam altını vurduğunu bana söylemedi ustasını arayınca altını vurduğunu söyledi bana usta. 

mesajları sırayla okurken inşallah almamıştır dedim, neyseki almamışsın, arakdaş insalar kazasını / arızasını söylemeden nasıl araba satıyorlar nasıl bir vicdan...

Benimde aklımda Mais, denk gelirse haber ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
(düzenlendi)

Malesef vicdansız insanlar da var. Komple 24 saatime maal oldu git gel. direkt uçuşlarda yoktu o gün.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

Kompressor şart olmasa anlaşırdık[emoji3]
Konfor beklentisi varsa amg yerine fascination bakılmalı.
9431d4e4559afb2cd76782f571c5aa37.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Denk gelmesi de ayrı bi konu. Kompressor bakıyorum☺️. Aslında Amg ile sade avangarte arasında kararsızım. Amg de konfor geri planda.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Halil Gümüş yazdı:

Kompressor şart olmasa anlaşırdıkemoji3.png
Konfor beklentisi varsa amg yerine fascination bakılmalı.
9431d4e4559afb2cd76782f571c5aa37.jpg

İlan var mı? Hangi motor bu cgi mi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...