İçeriğe Yönlendir

Peugeot 3008 GT Line Boya Hakkında.

Mutlu Kanter

Recommended Posts

Furkan Avcı
Mutlu Kanter yazdı:

Cam tavam ve sunroof  var ama   zamanla   bölge büyüyecek  ve  zaten  45k 1,5  bluehdi, eat8, 130 ps  olduğu için veriyorum 

evet  araba  konusunda  biraz titizim 

Hmm, eğer sizinde model yenileme fikriniz varsa ve bütçeniz varsa, bu durumda normaldeki farktan daha az bir bedelle sıfıra geçecekseniz, o zaman güzel imkan sunmuşlar size, değerlendirin bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

helal olsun peugeot'a güzel bir imkan sunmuşlar. ben olsam maddi imkanlar el veriyorsa değiştirirdim.

Yorum bağlantısı
Mutlu Kanter

Bu arada   önemli olduğunu düşündüğüm şu durumu  paylaşmak istiyorum.müşteri temsilcileri  veya  yetkili servis ile   bu sorunumu çözmem zor olacağını düşünerek

Pug Türkiye  genel müdürünü aradım ve  ona arabamın boyanmasını  istemiyorum.biz ne amerikada nede avrupada yaşıyoruz. Arabamızı  boyayıp boyayıp   gezemeyiz dedim .

siz olsanız  tavanı boyalı arabayı  alırmısınız. veya bu  durumda ve   bu kadar  para  verdiğiniz  araba ile gezermisiniz diyerek  arabamı değiştirin dedim  nokta sonrada  tamam dediler sağolsunlar  😊

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

parasal olarak sorun olmayacaksa verin gitsin.

eğer boya kalkması sadece kuş pisliği ile açklanabilecek kadar küçükse hiç dokunmayın bile bence.

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mutlu Kanter
(düzenlendi)
Dogan Arsiray yazdı:

parasal olarak sorun olmayacaksa verin gitsin.

eğer boya kalkması sadece kuş pisliği ile açklanabilecek kadar küçükse hiç dokunmayın bile bence.

Aşağıdaki   sorun ile bire bir aynı onun bir çok yerde var  benim sadece üst barın kenarında

https://www.sikayetvar.com/peugeot/peugeot-3008-gt-line-tavan-boya-atmasi  

tarihinde Mutlu Kanter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bu şekilde ise ben olsam rötüş yapar devam ederim. sonuçta eskiyecek başka yerleride çizilecek vs. ama bütçe yepyeni arabaya izin veriyorsa da verin gitsin. alan kişi memnun şekilde biner bu araca.

Yorum bağlantısı
Mutlu Kanter
Dogan Arsiray yazdı:

bu şekilde ise ben olsam rötüş yapar devam ederim. sonuçta eskiyecek başka yerleride çizilecek vs. ama bütçe yepyeni arabaya izin veriyorsa da verin gitsin. alan kişi memnun şekilde biner bu araca.

Anlaştım   değiştirmeye  karar  verdim .:) Eat8   olmasını deneyelim biraz

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Mutlu Kanter yazdı:

Anlaştım   değiştirmeye  karar  verdim .:) Eat8   olmasını deneyelim biraz

Hayırlı olsun kararınızdan dönmeyin bence, böyle kafanız rahat olacak çünkü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kutluay Selçuk

Peugeot 3008 in bâzı modellerinde joystick vites ve eat8 i kaldırdı,hangi modeli vereceklerine dikkat edin derim.Alacağınız aracı görmeden anlaşma yapmayın bence.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Eat6 ve eat8 arasında ne fark var? Tüketim çok düşüyor mu? Ben olsam eat6 tercih ederdim, daha çok kullanılan olduğu için parça/usta problemi daha az olurdu.

Yorum bağlantısı
Tufan Caliskan

Bütçede sıkıntı yaşatmayacaksa aracı yenilemeniz taraftarıyım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
(düzenlendi)

Bugün parayı denkleştirebilsem hiç düşünmeden alacağım araba 3008 dir. Defalarca kullandım bence çok keyifli bi araç, zaten içi yeter ya.

tarihinde Hakan Gürsu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mutlu Kanter
Hakan Gürsu yazdı:

Bugün parayı denkleştirebilsem hiç düşünmeden, alacağım araba 3008 dir. Defalarca kullandım bence çok keyifli bi araç. Zaten içi yeter ya.

Bencede  kullanımı zevkli  ve uzun yolda yormayan  bir araç   

Mahmut Yıldız yazdı:

Eat6 ve eat8 arasında ne fark var? Tüketim çok düşüyor mu? Ben olsam eat6 tercih ederdim, daha çok kullanılan olduğu için parça/usta problemi daha az olurdu.

8  vitesliymiş kamyon gibi  kısmet olur kullanırsak   sonuçları  paylaşırım ama EAT6 bile arabanın  ne yaktığını bile bilmiyorum.,

nasıl olsa  sorun olursa  pejo arabayı değiştiriyor😀

Kutluay Selçuk yazdı:

Peugeot 3008 in bâzı modellerinde joystick vites ve eat8 i kaldırdı,hangi modeli vereceklerine dikkat edin derim.Alacağınız aracı görmeden anlaşma yapmayın bence.

araba yolda  cuma günü  gelicekmiş  gelince beni arayın kontrole gelicem dedim  malüm   boya  kontrolü yatırmak gerekir. :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Hayırlısı olsun. Ben şirketi aracı olarak 8 ileri eat ı kullanıyorum. Daha önce 6 ileri 308 kullanmıştım. Aman aman bir fark görmedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mutlu Kanter
Hacı Şenyurt yazdı:

Hayırlısı olsun. Ben şirketi aracı olarak 8 ileri eat ı kullanıyorum. Daha önce 6 ileri 308 kullanmıştım. Aman aman bir fark görmedim.

Sağolun ,Bende bir deneyeyim  bakalım  fikirlerimi paylaşacağım.

Yorum bağlantısı
Mutlu Kanter
Kutluay Selçuk yazdı:

Hafta  sonu araba  servise gelmiş haber verdiler.Görmeye  gittim  joysick  vites  sıfır sıkıntı  şimdilik 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mutlu Kanter

Arabayı 

Dogan Arsiray yazdı:

foto isteriz.

Araçı bir alalım  hemen foto yapıştırıcam 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hayırlı olsun, 45 kaada araba yenileme, aslında güzel olmuş, aksi halde o boya hatası kuş pisliğinden olmaz, mahkemeyi kaybederler, yalnız zaman alır süreç, imkanınızda olduğuna göre değişim iyi olmuş, mesela benim başıma gelseydi 45 kaat verecek durumum olmazdı, zaten arabaya tonla para vermişim, mahkemelik olurduk...

ben ne düşünüyorum 3008 hakkında :)  3008 in model eskidi, mpv gibi zaten,  daha gelişmişi genişi ve konforlusu diğer komşu markada daha suvumsu c5 aircross :)

Yorum bağlantısı
Mahir Yıldız

bende 2011 modeli var görünüm ve kullanım olarak hoşuma gidiyor sıfır olarak tavsiye ederim fbe0f80842a65537f07dcaf25b8bedbc.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mutlu Kanter
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Hayırlı olsun, 45 kaada araba yenileme, aslında güzel olmuş, aksi halde o boya hatası kuş pisliğinden olmaz, mahkemeyi kaybederler, yalnız zaman alır süreç, imkanınızda olduğuna göre değişim iyi olmuş, mesela benim başıma gelseydi 45 kaat verecek durumum olmazdı, zaten arabaya tonla para vermişim, mahkemelik olurduk...

ben ne düşünüyorum 3008 hakkında :)  3008 in model eskidi, mpv gibi zaten,  daha gelişmişi genişi ve konforlusu diğer komşu markada daha suvumsu c5 aircross :)

Teşekkür ederim  Allah sizede daha iyisini nasip etsin  inşallah

Hakan Gürsu yazdı:

Bugün parayı denkleştirebilsem hiç düşünmeden alacağım araba 3008 dir. Defalarca kullandım bence çok keyifli bi araç, zaten içi yeter ya.

:bravo:

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mutlu Kanter

Cumartesi itibari ile aracımı teslim aldım.8.vitesi daha  göremedim  4.viteste araç hızı  40 km

İşcilik  olarak bir kaç iyileştirme yapmışlar  kolçağa  kolumu koyduğumda daha  yumuşaklık  hissi  veriyor.Bir önceki araçta  plastiği hissediyordum.

Fotoğraf  yükleme  nasıl yapabilirim   kısa ve  basit  yolu varmı 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mutlu Kanter yazdı:

Cumartesi itibari ile aracımı teslim aldım.8.vitesi daha  göremedim  4.viteste araç hızı  40 km

İşcilik  olarak bir kaç iyileştirme yapmışlar  kolçağa  kolumu koyduğumda daha  yumuşaklık  hissi  veriyor.Bir önceki araçta  plastiği hissediyordum.

Fotoğraf  yükleme  nasıl yapabilirim   kısa ve  basit  yolu varmı 

artı 45 bin tl nin hissidir o yumuşaklık :)

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...