İçeriğe Yönlendir

11.11 İndirimleri

Sani Gerşon

Recommended Posts

Sani Gerşon

11 Kasım öncesi rakamları ve 11 Kasım rakamlarını buraya koyalım diyorum, bakalım kimler kazıklıyor kimler gerçek indirim yapıyor :)

Ben telefon alacağımdan şimdilik onu takip ediyorum.

Not: n11.com da 11 kasım için indirim kuponları dağıtılıyor. Gözünüz üzerinde olsun :)

DOA65y.jpg

mXD7N2.jpg

• Beğen 5
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Ak koyun kara koyunun ortaya çıkacağı bi konu olur. Bende yazlık lastik takip ediyorum bakalım fiyat ne olacak. 

Her akşam 8’de kuponları toplamaya çalışıyorum. Ne kadarını nasıl kullanabileceğiz bakalım. 

Yorum bağlantısı
Burak Tokcan

Valla bana bugünlerde sadece hepsiburada daki dört dörtlük indirimler gerçekçi geliyor. Hatta alacağım bir ürün olduğunda karşılaştırma yapıyorum. Gerçekten uygun fiyata geliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir Ak

En kral çekleri topladım şu ana kadar ama 1 hafta önce gitti gidiyorda bir çok ürüne kafadan yüzde 8 indirim yapınca takip ettiğim lastiği 11.11 de en iyi çekle alabilsem bile daha pahalı idi. Fiyatlara dikkat edin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Fiyat artırıp indirime girmeler başlar. Bilinen bir şey. Bu tarih de n11 kupon falan de veriyordu. O daha mantıklı oluyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Alptuğ Özcan yazdı:

Bende yazlık lastik takip ediyorum

Paylaşın burada rakamı, görelim hep beraber :)

Alptuğ Özcan yazdı:

Ne kadarını nasıl kullanabileceğiz bakalım. 

Tahir Ak yazdı:

En kral çekleri topladım şu ana kadar

Sipariş başına 1 çek kullanılabilecek.

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Şu indirim çeki konusunu biraz açarmısınız.Nasıl alıyoruz ,nasıl kullanıyoruz falan..Ben de telefon düşünüyorumda..

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Metin Mankal yazdı:

Şu indirim çeki konusunu biraz açarmısınız.Nasıl alıyoruz ,nasıl kullanıyoruz falan..Ben de telefon düşünüyorumda..

Hocam, belli saatlerde n11 kupon dağıtıyor. Ortalama %10 a varan bir indirim kuponları dağıtıyor. Şu kadar tutara şu kadar indirim veriyorum diye.

https://www.n11.com/kampanyalar/tik-hizinda-indirim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Evet. Yoksa tüm ürünleri bedavaya alırsınız
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

N11 den mağazalara bildirim geliyor şu tarihten sonra fiyat değişikliği yapamayacaksınız diye. Fiyat artırımından ziyade ürünler stokta kalmayacak bence.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Alptuğ Özcan yazdı:

Ak koyun kara koyunun ortaya çıkacağı bi konu olur. Bende yazlık lastik takip ediyorum bakalım fiyat ne olacak. 

Her akşam 8’de kuponları toplamaya çalışıyorum. Ne kadarını nasıl kullanabileceğiz bakalım. 

hb da lastik takip etmiştim, bir de köpek maması, mamayı bilerek ve deneme amaçlı indirim öncesi daha ucuza almış oldum :)

lastikte de indirim zamanı liste fiyatını şişirip daha sonra indirm yaparak , öncekine göre daha pahalıya satıyorlardı :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

:D boşa uğraşmayın, para varsa alın yoksa biriktirin alın, her türlü adamlar karda indirim falan masal, ha olan da var tek tük oda tırışka şeylerde...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

Aylık fiyat takibi var. Fiyat şişiren varsa belli olur. 4 lastik için bekliyorum bende. Fiyattan ziyade stoklar bitecek gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

iphone koymalı buraya birtane ki belli olsun.

Yorum bağlantısı
İbrahim Yılmaz

Bende liste oluşturdum bekliyorum.Garanti bonus kredi kartı ile +100TL puan kazanılabilir. yani 1500 TL lik alışverişi; 150 TL indirim kuponu+100 tl bonus ile 250 tl daha uygun alabilirsiniz. 

http://lQDvpE.jpg

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bu kuponların tamamından sadece 1 tanesinimi kullanabiliyoruz?

Yorum bağlantısı
İbrahim Yılmaz
Dogan Arsiray yazdı:

her alışveriş için tek kupon kullanılıyor. alacağınız ürüne en yakın kuponu kullanabilirsiniz. Aynı gün birden fazla alışveriş sepeti oluşturabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan
Dogan Arsiray yazdı:

Alisverisleri bölüyorum ben tek seferde 650 tl yerine 400-250 gibi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

normalde, bir serideki kuponlardan sadece birini kullandırıyor sistem o nedenle sordum. öyle ise toplamakla uğraşmayacağım. zaten aynı gün gittgidiyorda epey indirimli şeyler bulunabiliyor. geçen sene sadece 1 kupon kullanmıştım ve lastik vs yi gittigidiyor dan almıştım.

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Sani Gerşon yazdı:

Paylaşın burada rakamı, görelim hep beraber :)

215/55/16 93V ebat(özellikle bu ebat bakıyorum) FALKEN ZİEX ZE310 ECORUN (2019 üretim) lastik adedi %8 indirimle 380₺’den 349,60₺’ye inmiş durumda bakalım 11.11.2019 da ne olacak.

Sani Gerşon yazdı:

Bu kötü iste 777₺’ye 77₺ , 450₺ye 45₺ , 500₺’ye 50₺ cek vermiş bana. İşin yoksa siparişleri parçala kupona göre 

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Lastik icin takipteyim, ekran goruntusu aldim. Ayni gun magazayida arayip n11e komisyon verme indirim yap direk senden alayim diye arayacagim :)

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Sami Demirpaz yazdı:

Lastik icin takipteyim, ekran goruntusu aldim. Ayni gun magazayida arayip n11e komisyon verme indirim yap direk senden alayim diye arayacagim :)

Ekran görüntüsü bekliyoruz :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...