İçeriğe Yönlendir

11.11 İndirimleri

Sani Gerşon

Recommended Posts

Sami Demirpaz
Ekran görüntüsü bekliyoruz [emoji4]
Buyrun :)99cef5762a05bfd350d7902163c92233.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Ali Cihangiroğlu yazdı:

:D boşa uğraşmayın, para varsa alın yoksa biriktirin alın, her türlü adamlar karda indirim falan masal, ha olan da var tek tük oda tırışka şeylerde...

Öyle deneyin, 5100 liraya 55nu8000 alıştık geçen sene, 6000 aşağısına yoktu, şimdi daha da pahalı tabi.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Uyguna getirebilirsem benim de bir Xiaomi Mi Box s TV Box alasım var. Kuponları topladım. Pusudayım. :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Eklediğim 2 telefon da satışa kapandı :)

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Fiyat takip seyinden görünmesin diye yapıyorlar... Yeni ilan açarlar yüksek fiyattan.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Fiyat takip seyinden görünmesin diye yapıyorlar... Yeni ilan açarlar yüksek fiyattan.

Fiyat takibi de son 1 ay olarak yapılabildiği için bazı ürünlerde zaten bindirim yapıldı. 11.11’de gözükmeyecek.

fWrgY8.jpeg

Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Fırsatçı çok takip ettiğim ürünün %5 fiyatı arttı mağazaya soru olarak yazdım 11.11 de tekrar indirime girecek filan demiş ama inanmıyorum.

Z5qZra.png

7UX9Ej.png

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Emrah Altun yazdı:

Uyguna getirebilirsem benim de bir Xiaomi Mi Box s TV Box alasım var. Kuponları topladım. Pusudayım. :) 

Trendyol da 403 lira şuan, 11.11 de 350 gibi bir fiyata pusu kurdum bende.

Eşime de band 4 alacağım, o da 195 lira. 165-170 gibi bekliyorum onu da.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Mi band 4 aldım. Memnunum.

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Mail gelmiş bugün. Bugün itibariyle fiyatlar kilitlendi. Hiçbir mağaza mevcut yüklü ürünün fiyatını yükseltemeyecek, sistem izin vermeyecek.

kMDd9J.jpg

Arkasından bir mail daha gelmiş. 11.11'deki satışlardan alınacak +reklam hizmet bedeli. Bizim kategoriye %4 kitlemişler. Normalde reklam hizmet gideri %0,08 kesiliyordu her satıştan.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

n11 e soru sordum. satıcısının indirim yaptığı ürünlerde bu kuponları kullanabilecekmiyiz diye. kullanamayacakmışız. yani mesela lastik zaten yüzde 5 indirimliyse yüzde 11 kuponu yada ne bileyim 2000 tl ye 200 tl kuponu işe yaramayacak. saçma sapan birşey.

Emin Önal yazdı:

Mail gelmiş bugün. Bugün itibariyle fiyatlar kilitlendi. Hiçbir mağaza mevcut yüklü ürünün fiyatını yükseltemeyecek, sistem izin vermeyecek.

kMDd9J.jpg

Arkasından bir mail daha gelmiş. 11.11'deki satışlardan alınacak +reklam hizmet bedeli. Bizim kategoriye %4 kitlemişler. Normalde reklam hizmet gideri %0,08 kesiliyordu her satıştan.

hem alıcıyı hem satıcıyı öpüyor yani.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Hb dün düşürdü alsam mı diyordum yükselmiş yine, 350 hayal değil 11.11 de.
bc44f6339ceb76e113e721987279db54.jpg
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Takip ettiğim telefon hepsiburada ve n11'de düştü fiyatları. n11'de 2300TL'ye, hb'de 2200TL'ye kadar geriledi.

2000TL altına bitirir miyim acaba :)

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Sani Gerşon yazdı:

Takip ettiğim telefon hepsiburada ve n11'de düştü fiyatları. n11'de 2300TL'ye, hb'de 2200TL'ye kadar geriledi.

2000TL altına bitirir miyim acaba :)

yazdığımı okudunuzmu? satıcının yaptığı yüzde bilmemkaç indirimi varsa kupon beraber kulanılamazmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

" Kampanya kapsamında yüklenilen kupon, n11.com'daki diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez. " demiş?

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Dogan Arsiray yazdı:

" Kampanya kapsamında yüklenilen kupon, n11.com'daki diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez. " demiş?

yani kazandığınız kupun ile başka kupon aynı anda kullanılamıyor. İndirimi tek kuponla yapmak zorundasın diyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Dogan Arsiray yazdı:

Sipariş başı 1 kupon kullanılabiliyor.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

ben canlı desteğin yalancısıyım. kadına ilandaki indirimli piyanoyu kupon ile alabilirmiyim dedim, ikisi birleştirilemiyor dedi. umarım yanlış anlayıp yanlış cevap vermiştir.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Dogan Arsiray yazdı:

ben canlı desteğin yalancısıyım. kadına ilandaki indirimli piyanoyu kupon ile alabilirmiyim dedim, ikisi birleştirilemiyor dedi. umarım yanlış anlayıp yanlış cevap vermiştir.

Çok büyük ihtimalle öyle olmalı.

Yorum bağlantısı
Emin Önal
Osman Yücel Çetin yazdı:

Sıfır otomobil satacaklar ne dersiniz alınır mı? 

Tek çekim al, taksit yaptırma 😁

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
Emin Önal yazdı:

Tek çekim al, taksit yaptırma 😁

Alır satarız be Abi. :)

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Sıfır otomobil satacaklar ne dersiniz alınır mı? 
Yakalamak çok zor.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...