İçeriğe Yönlendir

11.11 İndirimleri

Sani Gerşon

Recommended Posts

O.Yücel Çetin
Ahmet İhsan Akşen yazdı:
Osman Yücel Çetin yazdı:
Sıfır otomobil satacaklar ne dersiniz alınır mı? 

Yakalamak çok zor.

Nasıl satacaklar?

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Mümkün olduğunca sahip olduklarımı koruyarak tüketimden kendimi korumaya çalışamda, benimde fren disk ve balata lazım.  N11 den görüştüğüm bir firma siteden daha  ucuza elden teslim alırsamda eksta 25 tl indirim yapıyor. Soru cevap kısmından sormak daha mantıklı . 

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Aracın bakım zamanı 12. Ay gibi yaptıracağım bundan dolayı paket ve sadece yağ sepete ekledim dün akşam ürünler kalmadı siye kalktı ilandan. Bence satıcılarda bilerek yapıyor bu işlemi. Büyük ihtimal birşey almayacağım.

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Sani Gerşon yazdı:

11 Kasım öncesi rakamları ve 11 Kasım rakamlarını buraya koyalım diyorum, bakalım kimler kazıklıyor kimler gerçek indirim yapıyor :)

Ben telefon alacağımdan şimdilik onu takip ediyorum.

Not: n11.com da 11 kasım için indirim kuponları dağıtılıyor. Gözünüz üzerinde olsun :)

DOA65y.jpg

mXD7N2.jpg

Bende Mi 9T modelini takipteyim. Bu modelle ilgili, işlemci oyunlara göre hazırlandığı için diğer durumlarda (yazma, okuma vb) zayıf, kamera kalitesi daha kötü diye yorumlar okudum. Ne dersiniz?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Iki telefonu da kullanmadim. Ama yapılan testlerde note 8 pro nun 9t den daha hızlı oldugu acik olarak onde.
Ben aradaki fiyat farkini 9t ye vermeye deger gormedim. Ayni fiyat olsalardi belki isler degisebilirdi. Bunun da tek sebebi snapdragon işlemci kullanmasi.
Mtk islemciler icinde iyi bir seviye de islemci kullanilmis pro da. Bu sebeple cekincem yok.
Deneyip gorecegiz :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Yılmaz
Emin Önal yazdı:

Mail gelmiş bugün. Bugün itibariyle fiyatlar kilitlendi. Hiçbir mağaza mevcut yüklü ürünün fiyatını yükseltemeyecek, sistem izin vermeyecek.

kMDd9J.jpg

Arkasından bir mail daha gelmiş. 11.11'deki satışlardan alınacak +reklam hizmet bedeli. Bizim kategoriye %4 kitlemişler. Normalde reklam hizmet gideri %0,08 kesiliyordu her satıştan.

bu uyarıya rağmen satıcılar fiyat artışına başlamış. 900 TL lik ürüne 100 TL bindirmişler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal
İbrahim Yılmaz yazdı:

bu uyarıya rağmen satıcılar fiyat artışına başlamış. 900 TL lik ürüne 100 TL bindirmişler.

Bu maildeki sistemi ekarte edecekte bir yol var tabiki.

Muhtemelen 900 TL'lik ürünü satışa kapatıp yada kaldırıp, aynı ürünü farklı satış kodu ile 1000 TL'den yeni ve farklı bir ürünmüş gibi yüklüyor muhtemelen.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Emin Önal yazdı:

Bu maildeki sistemi ekarte edecekte bir yol var tabiki.

Muhtemelen 900 TL'lik ürünü satışa kapatıp yada kaldırıp, aynı ürünü farklı satış kodu ile 1000 TL'den yeni ve farklı bir ürünmüş gibi yüklüyor muhtemelen.

esnaf adamın da hali başka oluyor :çayvamı:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Sepetimdeki urun icin urun bilgileri degistirildi uyarisi aliyorum ama farki goremiyorum.

Bir urunude kapatmis satici :)

Yorum bağlantısı
Emin Önal
Sami Demirpaz yazdı:

Sepetimdeki urun icin urun bilgileri degistirildi uyarisi aliyorum ama farki goremiyorum.

Bir urunude kapatmis satici :)

Göremezsin 😎

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Hlw0is.png

Diyorum ya benim iki ürünü de kapatmış satışa anlamıyorum millet indirim diye ölüyor ama satıcılar zarar edeceğim korkusuna satış yapmıyor. Kendileri de bu tarz indirimleri dört gözle bekledikleri halde.

Yorum bağlantısı
Emin Önal
Arif Aykın yazdı:

Diyorum ya benim iki ürünü de kapatmış satışa anlamıyorum millet indirim diye ölüyor ama satıcılar zarar edeceğim korkusuna satış yapmıyor. Kendileri de bu tarz indirimleri dört gözle bekledikleri halde.

Bunların hepsi yanlış fiyat politikası ile alakalı. Kalifiyeli satıcı çok yok n11'de.

Bu tip indirimleri dört gözle bekleyen satışcı tipi : malı eşşektir, koşturmak ister.

Onun haricinde çoğununda işine gelmiyor emin olabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

bugün kupon satın almak için saat 9'da beklemeye başladım. Saat 9 olur olmaz kupon almaya çalıştım ama her seferinde "almaya çalıştığınız kupona aşırı talep var lütfen daha sonra tekrar deneyin" şeklinde uyarı mesajı aldım. 50 kere denesem de bu mesajı aldım. Bunların yapacağı işe tüküreyim ben. Ben de bir şey almıyorum. Ah şu gümrük vergilerini arttırmayacaklardı da Aliexpressten doya doya görecektik ihtiyacımızı.

Ulan damat mahvettin bizi. Çokomeller içinde kalırsın inşallah.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Hlw0is.png

Neden ileri gidemiyoruz konusuna güzel bir örnek. Birbirimizi bilmem ne yapma derdindeyiz yazık
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Emrah Altun yazdı:

bugün kupon satın almak için saat 9'da beklemeye başladım

Satın almaları inceledim, bedava dağıttığı kuponlardan tek farkı, alt limitsiz olmaları gibi sanki. Yanlış mı anlıyorum?

Yorum bağlantısı
Emrah Altun
Sani Gerşon yazdı:

Satın almaları inceledim, bedava dağıttığı kuponlardan tek farkı, alt limitsiz olmaları gibi sanki. Yanlış mı anlıyorum?

1 tlye 111 lik kuponlar satıldı ilk kupon satış gününde. Yani 111tl lik ürünü 1tl ye alabilme imkanı olacaktı alabilseydik. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Site iptal :D

Bunun hesabını senelerdir yapamayan IT birimlerine sevgilerimi yönlendiriyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Site yalan oldu 😀 sadece fiyatlarda ne kadar değişiklik oluyor hangi üründe hangi kupon kullanabiliyorum bakacam ona bile izin yok 😀

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Site bu sene de çöktü. Geçen sene de çökmüştü. Demek ki 1 yıldır altyapı anlamında gıdım ilerleme olmamış. Aylardır 11.11 diye bas bas reklam yap. Sonuç: Cort.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Senelerdir bu durum böyle. Gerçekten inanılmaz. 1 adım mı yol alınmaz...

Anasayfa ve ürünler geliyor ancak sepet ve hesabım bölümü gelemiyor...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Burak Tokcan

Bir ay öncesinden bangır bangır reklam yapıyorlar. Günü gelince de siteyi ayağa kaldıramıyorlar. Sabah bakınca da stokta alacak ürün bulamayız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...