İçeriğe Yönlendir

Pedal Tepkime Cihazları

Fatih Sarıkaya

Recommended Posts

Servet Aydın

Fatih sen direksiyon başında dur gaz pedalına ben basayım. Aynı hisleri yaşayacaksın 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Servet Aydın yazdı:

Fatih sen direksiyon başında dur gaz pedalına ben basayım. Aynı hisleri yaşayacaksın 

Tamam Servet abi 😂

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

acentası ne düşünür bu durumda acaba?

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Uzun yolda hız sabitleyici devre dışı bıraktığım da tekrar aktif edince çok güzel gaz veriyor 😊

Ben o kadar hizlandiramiyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Selçuk Bakış yazdı:

Uzun yolda hız sabitleyici devre dışı bıraktığım da tekrar aktif edince çok güzel gaz veriyor 😊

Ben o kadar hizlandiramiyorum

emisyondan vazgeçip performansa oturuyordur programi çoğunda aynı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Çağlar Bayur yazdı:

emisyondan vazgeçip performansa oturuyordur programi çoğunda aynı

Emisyondan bende vazgeçmek istiyorum 😅

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Selçuk Bakış yazdı:

Emisyondan bende vazgeçmek istiyorum 😅

90-95 model arası alınacak o zaman , güzel devir ççevrilen yıllar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Çağlar Bayur yazdı:

90-95 model arası alınacak o zaman , güzel devir ççevrilen yıllar

Otoparka ne zaman bakalım 😀

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Fatih Sarıkaya

Evelsi gün tekrar Antalya yaptım.Bu sefer eko modda gittim geldim.Yakıt tüketimim beni memnun etti.Sezonun bitmesiyle ilçe merkezleri ve Antalya içi hariç pek trafik yoktu.Antalya zaten 2.İstanbul olmaya aday.Allahdan merkezde yaşamıyorum.O trafik çekilmez.Manuel vitesle adamı öldürür zaten.Boyuna debriyaj vites,vites koluyla kardeş oluyorsunuz biryerde :) Bu sefer sürücülerden yanada bir şikayetim olmadı.Malum adım başı eds kimse 110 km üstüne çıkamıyor.

Toplamda 383 km yol yaptım.Yalnız konforlu bir koltuk ve şişman bir popo yoksa bir müddet sonra acılar başlıyor.

ALLAH kısmet ederse eski model ayaklı dikiş makinası bulursam,aracımın koltuk döşemelerini kendim yapacağım.Bu sefer fitilli yapacağım.Yeni süngerler alacağım.Koltuğun altındaki kapalı demiri kesip yay usulu yapmak istiyorum.ALLAH ömür verirse yaşayalım görelim.Yeni koltuk takımı almayıda düşündüm ama orjinalli gibi olmayacağını farkettim.Uydurma işi sevmiyorum.İşlem bitince 10 numara 5 yıldız olur heralde.

vaqNRR.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...