İçeriğe Yönlendir

Erken Rezervasyon Ne Zaman Başlıyor?

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz

Merhaba 

Tatil masraflarını azaltmak için ereken rezervasyon yapmak istiyorum. Ama her seferinde bu dönemi kaçırıyorum. Ne zaman başlıyor bu erken rezervsyonlar :) 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Ocakta başlar ama bu sene çok pahalı olur , ek vergiler var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Baha Kanberoğlu

Bazı sitelerde kısıtlı sayıda otel ile erken rezervasyon başladı. Tatilsepeti, jolly tur'dan bakılabilir. En geç Aralık ayı itibariyle erken rezervasyon sezonu tamamen başlar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Küçük bir tüyo vereyim. YapıKredi 'nin Adios kartını incele. Harcamalarını bu kartın kampanyalarına göre ayarla. Fayda analizini yapıp, bu işe girip girmeme kararını verirsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bu sene inanılmaz pahalıydı heryer. dubai ye filan gitmek lazım herhalde.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Recep Selim Kaya yazdı:

Küçük bir tüyo vereyim. YapıKredi 'nin Adios kartını incele. Harcamalarını bu kartın kampanyalarına göre ayarla. Fayda analizini yapıp, bu işe girip girmeme kararını verirsin.

Çoçuk büyüdüğü için öğretmen evlerinide düşünmüyor değilim. Herşey dahil otelmi, öğretmen evimi daha ucuza gelir fikir verebilirmisin.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Ali Darbaz yazdı:

Çoçuk büyüdüğü için öğretmen evlerinide düşünmüyor değilim. Herşey dahil otelmi, öğretmen evimi daha ucuza gelir fikir verebilirmisin.

Benim önerdiğim sistemi bir incele. Her şey dahil otelde bedava tatilden bahsediyorum.

Bu arada önümüzdeki yıla anca yetişir bu sistem ile tatil planı.

Bu yıl için her şey dahil oteli öneririm. Çünkü konaklama ve 3 öğün yemek kişi başı devlet misafirhanelerinde ciddi rakamlara ulaşabiliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bu sene ülkemize resmen turist yağdı çok şükür. Seneye dahada artabilir anormal bir durum olmazsa. Erken rezervasyon çok iyi fikir.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Bu ay erken rezarvasyonlar başlıyor diye biliyorum... 1.dönem... Peşi sıra 4. döneme kadar devam eder... 

Geçen sene Mayıs sonu Haziran başı Erken rezervasyon ile 4250 TL ye 3 kişi herşey dahil aldığım tatil Temmuz Ağustos ayında 8 bin küsür TL idi... 

Bu yıl ek vergiler ile tatil planımı sıcak bölgelerdeki akraba ( hala, enişte, teyze gibi ) yanında geçiricem sanırım... :D  

Isınmak için tezek yakacaz desek, hayvanın totosuna sayaç takarlar üzerine birde vergi alırlar... 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Evlendiğimizden beri (8.yıl) erken rez. vs. bir şekilde hemen hemen her sene her şey dahil otellere gidiyorduk. Geçen sene ev aldığımız için gidememiştik. Bu sene zaten yapmayı istediğim hayalimi gerçekleştirdim. 6 gece 7 günlük bir çadır kampı yaptık 2.5 yaşında oğlumuzla beraber. Herkes tercih etmez bunu biliyorum ama fiyat olarak inanılmaz ucuza geliyor ve insan daha önce otellere verdiği parayı düşünüyor kara kara. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Eren Sağ yazdı:

Bu sene ülkemize resmen turist yağdı çok şükür.

Turizimcimiyiz? :)

bana hiç şükür değil valla. allahın dandik otelinde 550 tl verip kaldık. sadece kahvaltı dahil.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Dogan Arsiray yazdı:

Turizimcimiyiz? :)

bana hiç şükür değil valla. allahın dandik otelinde 550 tl verip kaldık. sadece kahvaltı dahil.

Turizm bacasız sanayidir, ülkeye döviz girişi sağlar. Azcık ekonomiden anlayan, ülkesini seven turisti sever,turizmci olmaya gerek yok. Sizi anlıyorum, erken rezervasyonla sorunu çözersiniz inş.

Yorum bağlantısı
Emre Durna
Ali Darbaz yazdı:

Ben eşimden ötürü öğretmen evinde kalmıştım. Öğretmen evinde sadece oda+kahvaltı veriliyor. Akşam yemeği ekstra olarak alabiliyorsunuz. Yalnız öğretmen evlerinde fiyatlar aynı değil. izmir bornova öğretmenevinde 1 kişi oda kahvaltı 100 tl idi günlüğü. Adana Ceyhan öğretmen evinde ise bu fiyat 50 tl idi.

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

benim bacanağın yazın misafir eksik olmuyor :) işi gücü yoğun ama gelen misafirlerde alışmış takılıyorlar rahatlar baya,hatta dedim bir apart satın al boş kalmaz kiraya verirsin :) varsa hısım akraba tanıdık en güzeli tasarruf için en ideali...

Yorum bağlantısı
Fırat Önal
Ali Darbaz yazdı:

Öğretmen evlerinde yazın yer bulabileceğini düşünmüyorsundur inşallah. :)

Çocuk büyüdüyse ve ekonomik tatil istiyorsan bence en iyi fikir apart kiralamak. Mutfağı var. Kafana göre yer içer gezersin. Arkadaşım Fethiye de 4 yetişkin 2 çocuğun kalabileceği apartı günlük 250 liraya kiralamış. Resimlerini gösterdi , benim herşey dahil otel odasından daha lükstü. 

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
benim bacanağın yazın misafir eksik olmuyor [emoji4] işi gücü yoğun ama gelen misafirlerde alışmış takılıyorlar rahatlar baya,hatta dedim bir apart satın al boş kalmaz kiraya verirsin [emoji4] varsa hısım akraba tanıdık en güzeli tasarruf için en ideali...

Yazın gelen misafirler iş aparta dönünce azalabilir [emoji846]
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Emre Durna yazdı:

Ben eşimden ötürü öğretmen evinde kalmıştım. Öğretmen evinde sadece oda+kahvaltı veriliyor. Akşam yemeği ekstra olarak alabiliyorsunuz. Yalnız öğretmen evlerinde fiyatlar aynı değil. izmir bornova öğretmenevinde 1 kişi oda kahvaltı 100 tl idi günlüğü. Adana Ceyhan öğretmen evinde ise bu fiyat 50 tl idi.

demek ki izmirin heryeri herşeyi pahalı :)

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Dogan Arsiray yazdı:

alaçatıya filan gidinde pahalılık görün. :)

Gittim ama pahalı gelmedi. Pahalı mekanların tipinden belli.

Mehmet Göktürk yazdı:

İmkanı olan Kenyaya gitsin

https://safari-series.com

Yurtdışı gidecek olsam nurburing kaçarım. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Dogan Arsiray yazdı:

ılıca plajına gittim yazın. Denizin hemen arka caddesinde bir cafe vardı adını unuttum şimdi otoparkların falan olduğu caddede, 2 tane bungalov vardı eşim ben ve oğluma kahvaltı dahil 600 ama size 500 tl olur dedi gecelik fiyatı :) 

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Dogan Arsiray yazdı:

gittim abi gecen sene adı neydi meshur günü birlik evler günlük sadece yatmalık fiyat sordum 800 tl dedi neyy dedim muslukları felan altında mı dedim cıktım :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...