İçeriğe Yönlendir

OIIIIIIIO

Sani Gerşon

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
Önder Özcan yazdı:

😒

Makam aracı gibi tamponun iki yanına flama asalım istersen. Nasıl çiziyon ya :angry:

Uzun :blush:

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Geçmiş olsun Sani, çok sinir bozucu bi durum. Bundan sora kazasız belasız kullanırısn inşallah.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Geçmiş olsun Sani. Büyük bir nazarlık olmuş [emoji16]

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Teşekkür ederim hepinize. Allah hiç birimize yaşatmasın :nazar:

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Tatlıyı geciktirdin ondandır [emoji6] nazardır o çıkmış gitmiş [emoji847] geçmiş olsun .

• Teşekkür 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Sani gecmis olsun. Aracina cok ozenenlerin basina geldigini cokca gordum. En onemlisi sen iyisin aractir yapilir gecer. Zaman gelir unutur gidersin bile.

Gule gule kullanmaya devam et.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Ertan Çabuk yazdı:

Geçmiş olsun Sani. Büyük bir nazarlık olmuş emoji16.png

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İmzanı yirim senin

Geçmiş olsun Sani.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Geçmiş olsun. Fiat gruba çok pis nazar değiyor. Benim Alfa, Selçuk Bey’in 500 sizin Renegade. İnşallah bu son olur. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Geçmiş olsun. Oluyor maalesef. Bir buçuk ay önce de benim başıma gelmişti. 

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Geçmiş olsun. Renk dikkat çekici o yüzden bayan arkadaş dalmış senin arabaya bence

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Geçmiş olsun Sani, bir daha başına gelmez inşallah....  demek nazarlık olmuş öylemi, böyle tuzu kuru zenginlerede gıcık oluyorum, zor bela araba alıyoruz ettikleri lafa bak, etsin bakalım, nazarlık onun için araba dışında birşeyde başına gelince görür ne olduğunu....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Geçmiş olsun Sani, bir daha başına gelmez inşallah....  demek nazarlık olmuş öylemi, böyle tuzu kuru zenginlerede gıcık oluyorum, zor bela araba alıyoruz ettikleri lafa bak, etsin bakalım, nazarlık onun için araba dışında birşeyde başına gelince görür ne olduğunu....

Öte yandan araç bi kaporta işi gördükten sonra çok rahat kullanımı oluyor. Onu da not etmek lazım. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

Öte yandan araç bi kaporta işi gördükten sonra çok rahat kullanımı oluyor. Onu da not etmek lazım. 

doğrudur, bir rahatlama geliyor insana, çok fazla değer vermemek gerektiğini, üstüne çok fazla düşmemek gerektiğinide anlıyorsun, sakınılan göze çöp batar olayıda doğrudur, bundanda kurtuluyorsun...

Söz meclisten dışarı...

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)
Sani Gerşon yazdı:

Çok sağolun hepinize.

Tek bir parçanın ağzı boyandı, geri kalan verniklendi maalesef. En azından onarım resimleri falan her şey mevcut, benden sonra almak isteyen ona göre karar verir artık. 3-4 sene sonrasını düşünmüyorum şu durumda :)

Keşke kullanıcı hatası deseler. Yürür aksama sadece 60binkm garanti veriyorlarmış.

Dacia ve Renault sorgusuz (sarf malzemesi hariç [akü, debriyaj vs]) 100bin km garanti veriyor her parçaya. Renault 6 sene sanırım, Dacia 4 sene boya garantisi veriyor. Jeep ise 3 sene boya garantisi veriyormuş.

Garanti sistemleri bir garip işliyor. 350TL'ye onay vermedi, şu ana kadar garantiden 20bin'lik değişim yapıldı.

uuuu... kazalı o araba . araçlarınız değerinden yarıfiyatına öld.. ehem alınır, imei kayıtlı telefonla değiştirilir.

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Cok gecmis olsun. Xenonlar sanirim D5S. Aliexpresste D5S xenonun 35W olani var. Servet abi goz atsin [emoji16]

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...