İçeriğe Yönlendir

Tiger MK IV

Muhittin Kaplan

Recommended Posts

Oğulcan Akıncıoğlu
Abi selam
Viraja koydukları zımbırtıya lanet ediyorum
Eski fiesta çok hissettirirdi
2015 te sıfır aldığım polo da kıç atardı orada
Demek ki d sınıfı olması
Yeni alt takım ile rahatça dönebiliyorsun
Bende monreo alırım bundan sonra
Sachs lar hakkında şikayet var hep

Ben o virajda focusla karşıya doğru uçmuştum.
  • Üzgün 2
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu
Viraj içine şerit çeken o akıllıyı bulup aklı selim birisi mi diye hep merak etmişimdir

Konuyuda baltaladım ama, viraja dıştan girmek zorunda kaldım tırtıklar bir savurdu arkayı yerlerde ıslaktı.Tüm şartlar sağlanmıştı zaten.Maddi hasarla atlattım.Yol hatalı, ayda 2 3 araba uçuyor.
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Dıştan girişte o yoldaki şeritler çok daha belirgin yüksek. İç tarafı kamyon vb kullandığından neredeyse yok. kışın daha kötü oluyor orası.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Muhittin Kaplan
(düzenlendi)

Temizledi. Artık kendi biniyor. Öyle olunca daha bir özen gösteriyor tabi. Cila bile yaptı. bekbars karnıbahar.

9545437315122.jpg

suc5tr2.jpg

cvzr7fu.jpg

tarihinde Muhittin Kaplan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Muhittin Kaplan

Şöfer tarafı cam kumanda cihazını birkez tamir etmiştim. Geçenlerde yine su koyuverdi. Söktüm derken elimde kaldı. Yenisi şart oldu. Ülkemde 800tl civarlarında. Alibaba dan 300 ye alıp Kırkharamilere 150tl öşür ödedim. Değiştirdim.

8c9c1vm.jpg

n0zrxrx.jpg

• Beğen 8
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Barış Göktürk
Muhittin Kaplan yazdı:

Eski kabını zaten sevmiyordum. Bozuldu. Aliexpressden 2 haftada geldi. Değiştirdim. Şimdi Bir anahtarcıda ucunu yaptırayım.

84mlvcc.jpg

Muhittin Bey merhaba;

Algıda seçicilik galiba; bu mesajınızı gördüm. Benim de bu dönemde ihtiyacım var bu türlü bir değişikliğe.

Siz memnun musunuz? Tavsiye der misiniz ya da?

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

İhtiyaç halinde değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Yoksa masraf.(100tl kap+25 tl anahtarın anahtarcıda çekilmesi) Görünümü güzel.

Eğer alacaksanız şuna dikkat edilmesi gerek, Pil elektronik kart ile beraber mi değil mi ? Alacağınız kap için bu fark ediyor.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Muhittin Kaplan yazdı:

Soğudu buralar abi. Bahara beklerim.

Belki soğuk seviyoruz.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
Mehmet Ozyurek yazdı:

Belki soğuk seviyoruz.  

Ozaman herdaim gelebilirsiniz. Öyle planlı işlerim yok. Yoldayız deyün, karşılamaya çıkayım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Belki soğuk seviyoruz.  

lobi sıcaksa dışarısı sovuk olabiliir

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Çağlar Bayur yazdı:

lobi sıcaksa dışarısı sovuk olabiliir

bir erzurum sözü : Buralar çoh soyuh menim babam 😂

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Muhittin Kaplan

AKÜSÜ BİTİNCE ARABANIN

Aküsü bitince arabanın,
Kalırsın yetim evlat gibi ortada.
Keşke dersin, keşke baktırsaydım,
Sabah donmasaydı soğukta mabadım.

Aküsü bitince arabanın,
Bakınırsın oradan buradan
İyiler pahalıdır, ucuz olanlar belirsiz,
Herkes akıl verir kafadan.

Aküsü bitince arabanın,
Takviyeyle gideyim dersin sanayiye
Olmaz kablosu incedir, yetmez heyhat
Çağırırsın akücü, hazır anında rafadan.

Mutlu'nun silver i,inci'nin taurus u
Hangisi acaba daha uygundu?
Cebimdeki son kalan üç kurusu
Verdimde, aldım aküyü oradan.

• Beğen 3
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Dağda taşta aç aç koşturunca şekeri düşmüş. Ekmek arası kadayıf yese böyle olmazdı

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Muhittin Kaplan yazdı:

AKÜSÜ BİTİNCE ARABANIN

Genel olarak güzel fakat kafiyelerde sıkıntı var. Siz dörtlük yerine serbest şiir yazmalısınız.. Ya da aklıma şemsiye tamircisi ve Shakespeare hikayesi geldi birden :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Muhittin Kaplan

Gözler 22 senedir pc karşısında olunca netlik kontrast renk vs de problem oluyor. Bazen saptırma bobinide işini yapmıyor 2 3 resim oluşuyor. Bundan dolayı gözlük denilen aparatı kullanıyorum zaten.

Aracın farılarıda dillere destan. Ampul ise %150 aldım 1 yıl dolmadan patladı. Sonuç olarak LED aldım.

10421255209010.jpg

Takayım dedim, taktım ama bir problem var. Benim CEBEŞ in ampul dipliği aynı zamanda ampulu duy da sabit tutmak için tasarlanmış. Sallanıyor yani. Neyse EKSİKŞEHİR wapp gurubunda yazdık olayı. @Mert Gülkokansağolsun bir çeşit aparattan bahsetti. fardoktoru denilen yerden siparişi verdim. Hep bir masraf hep.

Aparat bu.

peugeot%20aparat%20308%20508%202008%2030

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
Mert Gülkokan yazdı:

Komutanım aparat geldi mi ?

Yok gelmedi daha. Bugün gelecek. Araçta bakımda zaten. Bugün takarım sanırım aparatları.

Ampuller üzerinde, aydınlatması iyi gibi. Kapak tam kapanıyor ama sanki soğutucuya değiyor. Erimesi üzerinde tereddütlerim var. bu yüzen alu bant yapıştıracağım plastiğk kapağın iç tarafına.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Muhittin Kaplan yazdı:

Gözler 22 senedir pc karşısında olunca netlik kontrast renk vs de problem oluyor. Bazen saptırma bobinide işini yapmıyor 2 3 resim oluşuyor. Bundan dolayı gözlük denilen aparatı kullanıyorum zaten.

Aracın farılarıda dillere destan. Ampul ise %150 aldım 1 yıl dolmadan patladı. Sonuç olarak LED aldım.

10421255209010.jpg

Takayım dedim, taktım ama bir problem var. Benim CEBEŞ in ampul dipliği aynı zamanda ampulu duy da sabit tutmak için tasarlanmış. Sallanıyor yani. Neyse EKSİKŞEHİR wapp gurubunda yazdık olayı. @Mert Gülkokansağolsun bir çeşit aparattan bahsetti. fardoktoru denilen yerden siparişi verdim. Hep bir masraf hep.

Aparat bu.

peugeot%20aparat%20308%20508%202008%2030

Ledler hele hava yağmurlu olunca hiç aydınlatmıyor. 

• Beğen 2
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Aparatı taktım ama, bu ledler sağa sola mı bakacak yoksa kuarı aşağı mı ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...