İçeriğe Yönlendir

114000 TL Panda Cross 4x4 Alınır mı ?

Ali Darbaz

Recommended Posts

Hasan Karabekiroglu

114 bin liraya adam akıllı 2 tane 4x4 araç eder.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Cihangiroğlu yazdı:

oto vites yok ve gelmeyecek değilmi, onu sordunmu acep?  gerçi onlar ne bilecek, kendi distirbütörüde bimiyordurya hadi bir şansımı deneyeyim dedim :)

bu arada hurda teşvikli fiyatı 4x4  ün 105.900 tl.   en dolusu 111.000 tl.  metalik boya ekle, 112.000 tl.    114 neykine, bayi kendi hurda araç vermiş onu eklemiş sanırım :)

şunada ayrı sinir oldum

CROSS PLUS PAKET (Krom Görünümlü Ön Arka Cross Tampon, Yan Kapı Çıtası, Tavan Rayı, Kırmızı Çeki Halkaları, 15" Alaşım Jant, Özel Kahverengi İç Döşeme)

2825 tl paket fiyatı, 5000 tl ÖTV denen saçmalık eklenmiş hali, yani paket 5000 kaat, ayıp artık be yetti gari... :angry:

2.825 TL 5.000 TL

Sana benden daha fazla doğru bilgi verirler abi :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Metin Uzunoğlu yazdı:

Kışın kar performansını görmüştüm çok dövecek gibi görünmüyor ama yinede gerçek şartlardaki test ile kıyaslamak lazım.

Jimny muadili defender yahut g class. Panda jimny den buyuk. Bagaj var. 

Çok yerden yere vurmayın kaliteli klas araç. Corolla alıp iki sene sonra sıkılmazsınız bunda.

Bu aracı bir hafta kullandım oldukça kullanışlı. İki sene önce multijeti de vardı.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

Çok yerden yere vurmayın kaliteli klas araç. Corolla alıp iki sene sonra sıkılmazsınız bunda.

Bu aracı bir hafta kullandım oldukça kullanışlı. İki sene önce multijeti de vardı.

Hocam ben yerden yere vurmuyorum, youtube.com daki videolar izleyince aracın arazi kabiliyeti hiç fena değil. Corolla almaya niyetlendiğim zaman corollası olan arkadaşım sakın alma boş ver dedi.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yeni rakamlara alışılır yakında otomotivin içinde birçok defa krizi izledik,her ani değişen rakam sonrası olağan tepkilerdir. Farkındalığın şu anki en ucuz halidir bu seçenek

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Dogan Arsiray yazdı:

şu arabayı enden 15 cm büyük yapsalardı ne olurdu sanki...

Test sürüşü yap derim

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

benim alacağım türde bir araç değil ama test aracına denk gelmek lazım tabi.

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Mehmet Göktürk yazdı:

Test sürüşü yap derim

Radyatör alt ızgarası tam sizin sevdiğiniz tipteymiş hocam. Yumruk girer :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Ben arkaya sığamadım. video çektim 2 büklüm oturdum. Akşam görüsünüz. 

Boyumda öyle uzun bişey değil. 190 cm topu topu. 

İ10 arka koltukda gidebiliyorum rahatca. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Dogan Arsiray yazdı:

şu arabayı enden 15 cm büyük yapsalardı ne olurdu sanki...

italyan ara sokaklarına sığmaz, anavatınında satamaz sonra

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Eski kasa ile aynı. Bagaj yok, kamp yapmayı seven ama arabanın gidemediği yere gitmek isteyen için ideal. Ufak ve kısa karoser ile bir çok 4x4 aracın kalacağı yerlerde konaklama yapılır. Hafif olması arazide çok fazla avantaj ayrıca 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Servet Aydın yazdı:

Eski kasa ile aynı. Bagaj yok, kamp yapmayı seven ama arabanın gidemediği yere gitmek isteyen için ideal. Ufak ve kısa karoser ile bir çok 4x4 aracın kalacağı yerlerde konaklama yapılır. Hafif olması arazide çok fazla avantaj ayrıca 

0,9 litre motora ne diyorsın :) 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Servet Aydın yazdı:

İsterse bisiklet motoru olsun. O en son bakılacak parça. 

7,6 litre yakıyor kombine kullanımda ama :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Servet Aydın yazdı:

Ben girit adasında kullandım bi büyük boy bavul iki sırt çantası rahat alıyordu. Göründüğü kadar ufak değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Bu model hem Arnavutluk dag kesiminde hemde Italya kuzey kisimlarinda 4x4 olanlar Polis arabalari keçi gibiler.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Ali Darbaz yazdı:

7,6 litre yakıyor kombine kullanımda ama :)

Hiçbir şey tüketimi. 

Mehmet Göktürk yazdı:

Ben girit adasında kullandım bi büyük boy bavul iki sırt çantası rahat alıyordu. Göründüğü kadar ufak değil.

Ufak derken 4 kişilik aile bagajı aranmasın. 2006 modeldi sanki benim de kullandığım. Karamürselin bir köyünde imamda idi. Yolun dışında fena değildi ama elsd yok eskilerinde. 

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

İzmir'de bir bayiye girdim az önce tabiki de yok. Muhtemelen o sitelerinde olan fiyatlara da  yoktur. 1.3 dizel 4x4 olsa alınabilir idi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Elsd var 
Elsd oldugunu hic sanmiyorum, anca frenle kilit gorevi yapiyordur.
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Cavit Çırakoğlu yazdı:

1.3 dizel 4x4 olsa alınabilir idi.

O zaman da 140binTL olurdu, sonra "o paraya bunu mu alacağız" :)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Sami Demirpaz yazdı:
Servet Aydın yazdı:
Elsd var 

Elsd oldugunu hic sanmiyorum, anca frenle kilit gorevi yapiyordur.

Electronic Limited Slip Differential, 

Demek elektronik kilitli defransiyel demek 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...