İçeriğe Yönlendir

İntercity'den Alınma Egea

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz

Merhaba 

İntercityden 70 bin tl karşılığı 60 bin kmde otomobil alındı. Ben bu otomobilin servis kaydına baktığımda 2017 yılının 7 nci ayında trafiğe cıktığını biliyoruz.. 

Araba 2018 7nci ayında ise bakıma girmiş. Lakin km 50000 olarak görülüyor. Bu araba 1 sene boyunca 50 bin km yapılıp tek servis görüp çıkmış. 

Sorum şu, intercity gibi bir kurumda bir egea  araçlarını senelik bakımamı sokar, yoksa her 10 bin kmde servisemi sokmakta. 

Korkumuz 50000 km yolu tek servis ile yapmış olması :( 

Araba 2017 model fiat egea 1.3 multijet  şu an 64000 km de :( 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Intercity'den kayıt istediniz mi? Kendi servislerinde de baktırabiliyorlar ucuz olsun diye.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Kendileri yapmıştır bakımları. Türkiye'nin en büyük filosu, kendi bakım merkezlerinde bakım yapmak ekonomik olarak uçurum büyüklükte getiri yaptırır şirkete. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bana bir yardımcı olun. İntercityden kimi aramam lazım. Araba çok yakın bir akrabama alındı. :( 

34 ABE 610 plakası 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Araba alınmış bile :( . Kayıncom aldı. Adamı gaza gelip hop demiş almış :( . Neyse artık olan olmuş. 

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

İlk yıl 50.000 km yapıp ikinci yıl 14.000 km yapmış olması daha dikkat çekici geldi bana. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ersen Tapan yazdı:

İlk yıl 50.000 km yapıp ikinci yıl 14.000 km yapmış olması daha dikkat çekici geldi bana. 

İkinci sahibinden almış. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Ali Darbaz yazdı:

İkinci sahibinden almış. 

50000 ‘e kadar kaç sahibi oldu? Bu da önemli. Uzun süreli mi? Uzun süreli ise gittiği yerde nasıl muamele gördü? Bence kiralamadan çıkma araba alındıysa tevekkülden başka çare yok. 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Kiralık çalışmış araba, gözünüzü kulağınızı kapatın yoksa binemezsiniz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Recep Selim Kaya yazdı:

50000 ‘e kadar kaç sahibi oldu? Bu da önemli. Uzun süreli mi? Uzun süreli ise gittiği yerde nasıl muamele gördü? Bence kiralamadan çıkma araba alındıysa tevekkülden başka çare yok. 

50 bin bakımında intercity sahibiymiş. 

Yorum bağlantısı
Ali Ünal

bi yakınım aylık olarak kiralıyordu arabayı. işi icabı sürekli şehir şehir dolaştığı için aylık km sınırı (3.000 km) tutsun diye teslimden önce km düşürme işlemi yapıyordu. bu olaya şahit olduktan sonra kiralık araba sitelerine sadece araba kiralama işi için girmeye başladım. fiyatı uygun diye bakmamak lazım.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
bi yakınım aylık olarak kiralıyordu arabayı. işi icabı sürekli şehir şehir dolaştığı için aylık km sınırı (3.000 km) tutsun diye teslimden önce km düşürme işlemi yapıyordu. bu olaya şahit olduktan sonra kiralık araba sitelerine sadece araba kiralama işi için girmeye başladım. fiyatı uygun diye bakmamak lazım.
Hırsızlık o da.
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Ali Darbaz yazdı:

50 bin bakımında intercity sahibiymiş. 

Kiralayanın üstüne mi yapıyorlar normalde? Tabi intercity olacak. 

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

İntercity firmasının tüm araçları kendi özel servisinde yapılıyor. İzmir’de İstanbul’da Adana’da Ankara’da var diye biliyorum. Alınan arabanın hangi servise girdiğide önemli Bilgi almak için. Lüks segmentteki araçları genelde büyük firmalardaki müdürlere veriyorlar. Diğer segmentte ki araçları hor kullanılıyor diye aklımda kalmış. Ben sizin yerinizde olsam. Km ye bakmadan tüm ağır bakımları yaptırırdım. Arabanın sağlığı için.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Evren Erakçora yazdı:
Ali Ünal yazdı:

Hırsızlık o da.

Nitelikli dolandırıcılıktır bu tam olarak.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Çağlar Bayur yazdı:

yan sanayi parça ve o an ki bulunan en ucuz yağ ile yapılıyor bakımlar

Kendi topuğuna sıkar. 3 yıl kiraladık, 150.k yaptık. Kalitesiz ekipman ile yalan olacak araç daha kira süresi dolmadan. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Kendi topuğuna sıkar. 3 yıl kiraladık, 150.k yaptık. Kalitesiz ekipman ile yalan olacak araç daha kira süresi dolmadan. 

bişi olmaz 3 yılda çoğu aynısını yapıyor, yetkili de bile ayrı parça /yağ rafı olan var

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

İntercity, ikinciyeni.com; icradan dtopluyorlar araçları parlatıp satıyorlar.
Bedava verseler düşünürüm ancak.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali Darbaz yazdı:

Neyse artık almış kapıya koymuş. Güle güle kulansın. 

IMG-20191209-WA0015.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Çağlar Bayur yazdı:

bişi olmaz 3 yılda çoğu aynısını yapıyor, yetkili de bile ayrı parça /yağ rafı olan var

Bazı yetkili servisler yapıyor bunu ben 2 araçla bakıma gidiyorum araç başına 1000 lira fiyat alıyorum filo gidiyor 2000 araçla 300 tl fiyat alıyor aradaki fark 3 te bir. Filo grubuna satış sonrası periyodik bakımda %40 tanımlı indirimleri var pazarlıksız.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Ali Ünal yazdı:

Gps ile takip edilmiyor demek ki. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...