İçeriğe Yönlendir

İntercity'den Alınma Egea

Ali Darbaz

Recommended Posts

Fatih Keskin

bu iş birazda şans işi şirketimizde 8 tane kiralık araç var 7 tanesi gözü kapalı alınır anacak servis hizmetleri marka dan markaya değişiyor doğuş grubu kesinlikle orjinal parça kullandığını söylüyor ama diğerleri maalesef yedek parça bölümünün camın da şu şu filoların araçlarına muadil parça kullanılacaktır yazısını görmüştüm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sefa Çelik yazdı:

İntercity için bişey diyemem ama üst segmentte kiralık araçtan korkmayın. Adam genel müdür, cebinden para koyup araç alacak değil. Firma araç tahsis ediyor ve 3 yılda bir yeniliyor. Böyle araçlar günü gününe servise girer, herşeyi serviste yapılır, yazın yazlıkla, kışın kışlıkla kullanılır vs. 

Benim eski s-max torpitosunda bir fatura buldum, imza telefon vardı aradım, aracım colgate yöneticisinin makam aracıymış ve özel şoför tarafından kullanılmış. Adam nesi var nesi yok anlatmıştı. Kira süresi bitince geri vermişler ve aynısının sıfırını bir daha kiralamışlar. Araçtan çok memnun kalmıştım. 

segmnet fark etmez, filo şirketleri fark yaratır bakımda

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Koray Demir yazdı:

Bazı yetkili servisler yapıyor bunu ben 2 araçla bakıma gidiyorum araç başına 1000 lira fiyat alıyorum filo gidiyor 2000 araçla 300 tl fiyat alıyor aradaki fark 3 te bir. Filo grubuna satış sonrası periyodik bakımda %40 tanımlı indirimleri var pazarlıksız.

Fiyatta o kadar faketmiyor. Octavia ya her bakım yapınca detaylı döküm veriyorlar. Son bakım rutin bakım 700 küsürdü tuttu sanırım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Ünal
Gökhan Albayrak yazdı:

Gps ile takip edilmiyor demek ki. 

avis ve budget firmalarından alıyordu aracı. sonrasında sınırsız km diye bişey çıkarttılar aylık kiralama da. 500 - 1000 tl fazla vererek sınırsız km olarak almaya başlamıştı. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Ünal yazdı:

avis ve budget firmalarından alıyordu aracı. sonrasında sınırsız km diye bişey çıkarttılar aylık kiralama da. 500 - 1000 tl fazla vererek sınırsız km olarak almaya başlamıştı. 

Avis ve Budgetmi . Bunlar bizim şirketler 😡

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...