İçeriğe Yönlendir

Hasar Dosyası Kapatma

Yaşar Yüce

Recommended Posts

Yaşar Yüce

Merhabalar. Geçenlerde kırmızı ışıkta dururken bir araç arka taraftan benim aracıma çarptı. Muhtemelen telefonla oynuyordu. Sadece tamponda  çatlak oluştu. Çarpan aracın farı sinyali kırıldı ve tamponu biraz aşağı sarktı. (Çarpan araç Şahin bu arada) Çarpan araç sürücüsü araçtan  inip bir şey yok  devam edelim deyince sinirlendim nasıl bir şey yok tampon çatladı dedim. Hala bir şey yok deyince tutanak tutuk. Sigorta şirketi dosya açmış exper atanmış ama araca daha bakmadı. Şimdi sorum dosyayı hiç bir işlem yapmadan kapatabilir miyiz?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Eksper veya sigorta şirketi ile görüşür muvafakatname gönderirseniz kapatılır.

Yorum bağlantısı
Yaşar Yüce
Sani Gerşon yazdı:

Niye kapatıyorsunuz ki?

@Mehmet Özyürek benim bi iş vardı, noldu o :)

Hasar az araba sürekli lazım bırakacak vaktim yok. Eksper arıyo arabayı getir bakacam ye. Ben niğde de çamardı dayım eksper nevşehir de. Bu arada arayaya Nevşehir de çarptılar

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Niye kapatıyorsunuz ki?

[mention=74979]Mehmet Özyürek[/mention] benim bi iş vardı, noldu o [emoji4]

Benim temsilciye yönlendirmiştim.
Dönüş yapmadı.
Pazartesi görüşeyim tekrar
Niye kapatıyorsunuz ki?

[mention=74979]Mehmet Özyürek[/mention] benim bi iş vardı, noldu o [emoji4]

Bu kimmiş ya :)
Hasar az araba sürekli lazım bırakacak vaktim yok. Eksper arıyo arabayı getir bakacam ye. Ben niğde de çamardı dayım eksper nevşehir de. Bu arada arayaya Nevşehir de çarptılar

Dosya nerden açıldı.
Tamirci nerdeyse eksper oraya gelir.
Demekki Nevşehirde açılmış dosya
niğde de eksper yok mu?

Nevşehirde de yok
Kayseriden geliyordur.
Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Tramer girisi olduysa eger 5664 te hasar kaydi rakamsiz olarak gorunur ancak yapilmadiysa gorunmez. Ayrica sigorta sirketine bir feragatname vererek dosyayi kapatabilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...