İçeriğe Yönlendir

Doğalgaz ve Elektrik Faturası

Ahmet Çalışkan

Recommended Posts

Erkan Işık
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

24 çok yüksek değil mi? 23 olunca ben daralıyorum. Çocuklarla az oyun oynayınca terliyorum. Benim ev 22 

Altdan üstdende yanıyormu tansu bey

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Merkezi sistem petekten 3e ayarlı koridor mutfak en düşükte, yatak odaları da 3e ayarlı, sonuç şort candır 😁

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Erkan Işık yazdı:

Altdan üstdende yanıyormu tansu bey

Üst boş. Alt da bugün boşaldı 3 ay boş. Binayı ben ısıtacağım. Şu zam zamanı olacak iş değil 😥

• Beğen 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

24 çok yüksek değil mi? 23 olunca ben daralıyorum. Çocuklarla az oyun oynayınca terliyorum. Benim ev 22 

Tarcanlar duymasın 😃

ona da ne hikmetse arabayı satın alan hep sonradan gidip baktırıo

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

ona da ne hikmetse arabayı satın alan hep sonradan gidip baktırıo

Adamın fantezisi var. Direkt kendi bulunca tatmin olmuyor. Diğer eksperleri de işin içine sokuyor

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

Kasim ayi 570 tl gaz geldi. Termostan ilk ayda kendini odedi. Sindi sert sogukta gorelim farki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Metin Akbal yazdı:

Ben yazın bile şortla oturamam. En fazla kapri.

Fatura gelince haber vereyim, bende pijama vs misafir gelirse anca.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Üst boş. Alt da bugün boşaldı 3 ay boş. Binayı ben ısıtacağım. Şu zam zamanı olacak iş değil 😥

Felek her yerden vuruyor sana 

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Hanım öğle paydosuna eve geldi. Giderken faturayı yazmaya bugün gelirlerse 400 u görmeyeceğiz dedim. 5 dakika geçti mesaj geldi. 390 lira. Allah ım niye bu dileklerim Audi için olmuyor? Yürütmek sıkıntı diye hakkım da hayırlısını düşünüyorsundur. Bari evin önünde dursun içinde oturayım falan [emoji3]

• Beğen 1
  • Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

Guncel, onceki yazdigim ekim ayiymis. 544 tl olan. Az once sayaci okudular 1100 tl gelmis kasim ayi. Bu aralik ocak subat ta neredeyse 2000 tl gaz odeyecegim demektir. Komsuya 950 tl gelmis. Gecmis olsun. Fatura degil harac.  

Doğan Arşiray yazdı:

Fatura degil harac.  

Mahallede agir bir odun yanigi kokusu oluyor. Uc sene oncesine kadar kisin tertemiz olurdu havanin kokusu. Belli ki odun tek cozum. Gecen gun tonu 1500 tl den satiyordu seyyar satici. Kac ay yanar o kadar odun?

• Mutlu 1
  • Şaşkın 2
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Geçen ay 240 TL gelmişti bu ay 280 geldi daha konforlu ısındık ben 350 falan bekliyordum iyi geldi.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

tonu 1500 tl den satiyordu seyyar satici. Kac ay yanar o kadar odun?

soba ile 1.5 oda ısıtırsan 35-45 gün arası gider

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Çağlar Bayur yazdı:

soba ile 1.5 oda ısıtırsan 35-45 gün arası gider

e ne anladım o zaman???

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Çağlar Bayur yazdı:

kolay: üstün türk direnç teknolojisi var, gece yarısı 2 lehimlik işi var

vesile ile isveçte adam vursan max 22 yıl .. adamların hayalinde bile yok ceza  :rofl:

Biryerde okumuştum. Sanırım İsveçte cezaevleri boş kaldığı için başka ülkelerden mahkum getirtmişlerdi. :)

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Erhan Doruk yazdı:

Biryerde okumuştum. Sanırım İsveçte cezaevleri boş kaldığı için başka ülkelerden mahkum getirtmişlerdi. :)

Mahkumlar çalışıyor muymuş? En mantıklısı. Bizde kışın sokakta kalan bedava yemek yatak soba niyetine

içeri giriyor

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Mahkumlar çalışıyor muymuş? En mantıklısı. Bizde kışın sokakta kalan bedava yemek yatak soba niyetine

içeri giriyor

Cezaevleri boş kalınca orada çalışan insanlar işsiz kalmasın diye getirtmişler.  Bizde ceza kanununun direk güncelleme alması lazım. Baklava çalan ile adi suçların cezaları aynı olmamalı. Hep diyoruz Avrupalılar dha medeni diye, bunun sebebi daha iyi eğitim almış olmalarının yanında çok ağır olan cezalar. Kimse kurallar dışına çıkmaya cesaret edemiyor. Bizdeki mantık 3 ay yatar çıkarım gibi. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Medeni denen adamlar havaalanlarında birbirlerinin maskelerini çaldılar geçen yıl. Belki bizdeki hayat pahalılığını yaşasalar 2 3 ay birbirlerinin lokmasını çalacaklar ağzından galiba. Bazı davranışlar bazı şartlar oluştuğunda sergileniyor gibi. Zaten parası olan adam kliptomani hastası değilse hırsızlığa yönelmiyor. Kuralları daha iyi işliyor ve bizden daha çevreciler o belli, düğünlerde havaya ateş açarken adam ölmüyor mesela orada. Güçlü olduklarından genelde büyük düşünüp komple başka ülke sömürüyorlar. Afrika kıtası gibi. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Erhan Doruk yazdı:

Cezaevleri boş kalınca orada çalışan insanlar işsiz kalmasın diye getirtmişler.  Bizde ceza kanununun direk güncelleme alması lazım. Baklava çalan ile adi suçların cezaları aynı olmamalı. Hep diyoruz Avrupalılar dha medeni diye, bunun sebebi daha iyi eğitim almış olmalarının yanında çok ağır olan cezalar. Kimse kurallar dışına çıkmaya cesaret edemiyor. Bizdeki mantık 3 ay yatar çıkarım gibi. 

Hayırlısıyla önce yargı bir bağımsız olsun da.. Hırsıza gelene kadar daha ne suçlar var cezasız kalan. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bugün geldi, sabaha karşı 3-4 saat çalışıyordur, 81 mt3 , 190 tl

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...