İçeriğe Yönlendir

Formula 1 2020 Sezonu ve Haberler

Sani Gerşon

Recommended Posts

Umut Taşlı

ah vettel üzümlü kekim, böyle mi sona erecekti...

şu ferrari'ye iki italyan pilot ve full italyan bir pit ekibi gelse de 0 puanla dibi sıyırsak keşke, belki o zaman boş milliyetçiliğin yenmeyen bi şey olduğunu anlarlar. pitstop yapmayı bile beceremez noktaya geldiler bu sezon ama adama yaptıkları son pitstop biraz hızlıydı genele göre yine de, haksızlık etmeyelim: 3.2 sn :D

vettel dışında felaket sıkıcı bir yarıştı, perez'e yazık oldu ama koltuksuz kalacağını düşünmüyorum, düşünmek istemiyorum. koltuksuz kalırsa da 2022'de kelle avına çıkacaktır ki vettel açıklanınca başlamıştı aslında, kan gölüne çevirir inşallah strolllerin pit duvarını. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Ne sıkıcı bir yarıştı. Perezi izlemeyi istiyordum, kısmet olmadı. Hamilton belli ki hala hastalığın etkisinde, kendisi de söyledi zaten.

Umarım seneye yarışlar -bir kez daha- Mercedes ve Hamiltonun tekelinde kalmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Açıp Youtube'dan V10 V12 zamanlarını izleyin, en azından kulaklarınız bayram eder. :)

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Selim Bilgin yazdı:

Açıp Youtube'dan V10 V12 zamanlarını izleyin, en azından kulaklarınız bayram eder. :)

O kadar teknolojik aletler yapıyorlar bi V10 sesi koymuyorlar araçlara.. O sesi sadece seyirci seviyor galiba :) 

Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
Selim Bilgin yazdı:

F1 2018 yüklü bende.  Klasik araclar da var,  F2004 ü alıp turluyorum. 

O ses var ya o ses.... 😭😭😭

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Öner Kurukuz yazdı:

F1 2018 yüklü bende.  Klasik araclar da var,  F2004 ü alıp turluyorum. 

O ses var ya o ses.... 😭😭😭

multiplayer bağlanabiliyor mu?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Önder Özcan yazdı:

Ne sıkıcı bir yarıştı. Perezi izlemeyi istiyordum, kısmet olmadı. Hamilton belli ki hala hastalığın etkisinde, kendisi de söyledi zaten.

Umarım seneye yarışlar -bir kez daha- Mercedes ve Hamiltonun tekelinde kalmaz.

Söylenene göre araç Russel'a göre ayarlandığı için Hamilton zorlanmış adaptasyonda.

Yorum bağlantısı
Emin Önal
Sani Gerşon yazdı:

Söylenene göre araç Russel'a göre ayarlandığı için Hamilton zorlanmış adaptasyonda.

Çocuğun başını yedi pitstopcular :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Sani Gerşon yazdı:

Hamilton onu kendisi söyledi zaten, tüm ayarlar değişmiş diye. Ama o cuma günüydü, cuma - cumartesi düzeltmişlerdir. Aynı zamanda şunu da söyledi, "ciğerlerimde hala etkileri devam ediyor" diye

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

yağmur yağar şikayet eder, pedal değişir ağlar, gelsin de teşvikiye de araba kullansın, ne beceriksiz çıktı yahu

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Engin Deniz
Çağlar Bayur yazdı:

yağmur yağar şikayet eder, pedal değişir ağlar, gelsin de teşvikiye de araba kullansın, ne beceriksiz çıktı yahu

Ağlak deyince kızıyorlar işte. Geçen haftaki hatayı buna yaptıklarını düşün, telsiz hiç kapanmazdı valla. 😁😁

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Mercedes amborgasından gerçekten bıktım zevki kalmadı,olağandışı şartlar dışında her pistte üstün bir araç,yeni sezonda özellikle ferrariden daha rekabetçi bir araç en azından redbull seviyesinde olsalar bile yeter,düzlüklerdeki performansları berbat yakışmıyor ferrari gibi markaya..diğer takımların özellikle mclaren,renault ,racing point gelişimleri çok iyi,rekabetçi araçların çoğunluğu f1'in seyirini daha keyifli hale getirirki bu pandemi sürecinde seyircisiz yarışlarda ekran başında izleyen kitleyide düşünmek gerekir...

birçok takımın sürücüleri değişti bakalım yeni sezon nasıl olacak...

Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
Çağlar Bayur yazdı:

multiplayer bağlanabiliyor mu?

Multiplayer bağlanmıyor.

Orjinal oyun olmadığı için muhtemelen.

Avusturyadaki RedBull Ring de pist rekoru 2018 de 1.06.957 ile Kimi Raikkonnen tarafından kırılmış.

Ben 2014 aracıyla 1.11.200 lerde döndüm en iyi derecem.

2018 aracıyla 1.08.400 lerde.. Tur rekoruyla aramda 1.45 sn civarı var.

Çok da kötü değil bence.. Biraz daha çalışarak 1 sn civarına indiririm. 

Erdem Bozkurt yazdı:

Mercedes amborgasından gerçekten bıktım zevki kalmadı,olağandışı şartlar dışında her pistte üstün bir araç,yeni sezonda özellikle ferrariden daha rekabetçi bir araç en azından redbull seviyesinde olsalar bile yeter,düzlüklerdeki performansları berbat yakışmıyor ferrari gibi markaya..diğer takımların özellikle mclaren,renault ,racing point gelişimleri çok iyi,rekabetçi araçların çoğunluğu f1'in seyirini daha keyifli hale getirirki bu pandemi sürecinde seyircisiz yarışlarda ekran başında izleyen kitleyide düşünmek gerekir...

birçok takımın sürücüleri değişti bakalım yeni sezon nasıl olacak...

Hocam yeni sezon dediğin 2021 ise sanırım o sezonda yapılacak değişiklik 2022 ye ertelendi.

Yani önümüzdeki sezon da bu sezonun bir kopyası olacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
Öner Kurukuz yazdı:

Multiplayer bağlanmıyor.

Orjinal oyun olmadığı için muhtemelen.

Avusturyadaki RedBull Ring de pist rekoru 2018 de 1.06.957 ile Kimi Raikkonnen tarafından kırılmış.

Ben 2014 aracıyla 1.11.200 lerde döndüm en iyi derecem.

2018 aracıyla 1.08.400 lerde.. Tur rekoruyla aramda 1.45 sn civarı var.

Çok da kötü değil bence.. Biraz daha çalışarak 1 sn civarına indiririm. 

Hocam yeni sezon dediğin 2021 ise sanırım o sezonda yapılacak değişiklik 2022 ye ertelendi.

Yani önümüzdeki sezon da bu sezonun bir kopyası olacak.

evet kurallar ertelendi,takımlarda değişimler var sürücü vs,yeni herzaman iyidir

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...