İçeriğe Yönlendir

Formula 1 2020 Sezonu ve Haberler

Sani Gerşon

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Sunucu kendini parçaladı. Çok heyecanlı sayılmaz aslında. çok hızlı çünkü tam göremiyorsun herşeyi belki.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bu lastikler patlayabilir mi diye sordu bi ara :)

telsizden yapıyorlar öyle şeyler, biri de pite girecekmiyim diye sordu hayır dediler, 2 viraj sonra pit e aldılar, hamliton daha önce patlak lastikle zor geldi bitişe. o halde bile 1. oldu la

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

telsizden yapıyorlar öyle şeyler, biri de pite girecekmiyim diye sordu hayır dediler, 2 viraj sonra pit e aldılar, hamliton daha önce patlak lastikle zor geldi bitişe. o halde bile 1. oldu la

Ben yine böyle bekliyordum aslında.. son tur patlar bu diyordum :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bence F1 tam manuel olmalı,hiçbir destek sistemi olmayacak, motor güçleride kısılacakki arabayı manuel vitesle kontrol edebil, bakalım o zaman görürüz yetenklerini, ayrıca böylece heyecanda artar, şuankini izlemem bile aslında,laf ola beri gele baktım azıcık baktımki yok aga hikaye, bana hissettirdiği şu, sıfır heyecan, şuankinde alışılmış düzende sıradan gidiş, fıratı bulursan geçiş, heyecan sıfır...   bunu bildikleri için dengeyi kurmaya çalışıyor f1 yönetimi ama boşa, yap manuel bak zevke kazalara vitese atmadda gecik ye tokadı, böyleki hali aşşağıdaki gibi, bas gitsin dön dur...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Uzun zamandır F1 yarışı izlemiyordum ama eskiden hiç kaçırmazdım. Eski yarışlara kıyasla çok heyecanlı bir yarıştı. Bunu beğenmeyen F1 izlemesin zaten. 2000 li yılların başında macaristan yarışı izlerdik pistin geçişe elverişsiz yapısı nedeniyle 1 tane bile geçiş olmazdı, nasıl başladılarsa öyle biterdi yarış. Şimdiki yarışlar daha heyecanlı. Drs sistemi bile geçişleri epey artırmış. Yeni pistleri geçişe uygum olacak şekilde tasarlıyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Bence F1 tam manuel olmalı,hiçbir destek sistemi olmayacak, motor güçleride kısılacakki arabayı manuel vitesle kontrol edebil,

rönoğ12 den  sonra otomotiv teknolojisi gelişti takip et bak çok güzel şeyler var. abs falan keşfedildi

• Beğen 3
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Çağlar Bayur yazdı:

rönoğ12 den  sonra otomotiv teknolojisi gelişti takip et bak çok güzel şeyler var. abs falan keşfedildi

independent saspenşın

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Çağlar Bayur yazdı:

Klasik iyidir, oto sistem tembel yapar yeteneğin varsada köreltir :)

Yurdaer Elay yazdı:

aynen budur :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Selim Bilgin yazdı:

Buyrun manuel F1

işte esas heyecan bunlarda, şimdi bas gitsin...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Lecrec bitişe çok az kala ikinci sıradan dörde düşünce çok pis küfür etmiş. 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Formula diyince ilk aklıma gelen video 

Ben 98’den 2010’a kadar takip ettim. En son ciddi radikal ve takip edilemez değişiklikler oldu. 98-2010 arası heyecanlı gibi görünse de zevksizdi. Birkaç takım özellikle ferrari resmen domine etmişti. Baştan sona ferrari izliyorduk. Bi de arkada kalanlar işte. Şimdi nasıl bilmiyorum ama. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ben 98’den 2010’a kadar takip ettim. En son ciddi radikal ve takip edilemez değişiklikler oldu. 98-2010 arası heyecanlı gibi görünse de zevksizdi. Birkaç takım özellikle ferrari resmen domine etmişti. Baştan sona ferrari izliyorduk. Bi de arkada kalanlar işte. Şimdi nasıl bilmiyorum ama. 

Ben de çok izlemiyorum ama.. 

Senin bahsettiğin o zevksiz dönemi hatırlıyorum. 

ilk iki araç neredeyse 3 ve 4. ye tur bindirirdi. 

Şimdi daha iyi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bir çok kez geçiş var çok güzel mücadele izlemiştim önce ...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

zevkli olduğu yıllar, şimdi bırak araba kendi gidecek utanmasalar....

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Videoyu yayınlayan Formula1 kanalı. İlk defa böyle bir şey yayınladılar sanırım :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Evet Serhan Acar’ın Heyecanlı anlatımını çok beğenmişler ondan paylaşmışlar

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...