İçeriğe Yönlendir

Bankalarda EFT Ücret Ve Komisyonlarda Yeni Dönem

Erhan Doruk

Recommended Posts

Erhan Doruk

EFT işlemlerinden alınabilecek ücret, işlem tutarının 1.000 TL ve altında olması halinde mobil bankacılık uygulamaları ve internet bankacılığı aracılığıyla yapılan işlemler ile düzenli ödemelerde 1 TL'yi, ATM'den yapılan işlemlerde 2 TL'yi, diğer kanallar ile yapılan işlemlerde ise 5 TL'yi geçemez. İşlem tutarının 1.000 TL ile 50.000 TL arasında olması halinde bu sınırlar sırasıyla 2 TL, 5 TL ve 10 TL olarak, işlem tutarının 50.000 TL üzerinde olması halinde bu sınırlar sırasıyla 25 TL, 50 TL ve 100 TL olarak uygulanır.

https://www.sozcu.com.tr/2020/ekonomi/bankalarda-ucret-ve-komisyonlarda-yeni-donem-basladi-5655343/

bu haber çok iyi oldu. Şu an benden her eft de saate göre 4,5 ile 6 lira arası kesinti yapılıyordu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Aynen EFT ücreti ödemekten bıkmıştım , En para hesabı açtırmak için başvuru yaptım en para hesabı olanlar EFT , havale ücreti ödemiyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Maaş bankamız ile bu ay sözleşmemiz bitiyordu. Haftasonu da eft havale ücretleri ile ilgili mail gelmişti. Dedim ne çabuk hemen ücretli yaptılar daha son maaşı bile almadık :) 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Enpara kullanarak kurtardım, gece veya haftasonu farketmeden kredi çekebilme özelliği de ayrıca kullanışlı.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

haberlerde geçemez diyor ama hala rahatlıkla o rakamları geçiyor maaşallah

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benim şahsi hesabıma istisna tanımladılar. Ödemiyorum hiç bişey.
Şirketin hesabına yapmadılar havaleden bile alıyorlardı.

İyi olmuş.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Köksal Yılmaz yazdı:

Gitti bizim primler :search:

size  yeter o kadar kar,snayi ne yapsın?kocaman  dingil değişimine 20 TL olmaz mı diyorlar ama sanayide?

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Çağlar Bayur yazdı:

size  yeter o kadar kar,snayi ne yapsın?kocaman  dingil değişimine 20 TL olmaz mı diyorlar ama sanayide?

20 tl ye oluyor mu peki abi? Sanayide parayla iş yapacak adam bulamayanlar giderek artıyor.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Maaş hesabımda herhangi bir ücret yok, ihtiyaç olunca ordan eft yapıyorum. 

Benim asıl şikayetçi olduğum konu havale ve eft'deki üst limit sınırıydı(onuda arttırmışlar). 2 sene önce araba almaya gittiğimde aracın yarısını havale yapmıştım yarısınıda bankadan çekip araç sahibinin hesabına yatırmak için 1 saat beklemek zorunda kalmıştım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Köksal Yılmaz yazdı:

20 tl ye oluyor mu peki abi? Sanayide parayla iş yapacak adam bulamayanlar giderek artıyor.

daha da artacak, sonra , yakında sadece plaza kalacak, o zaman sade arıza kontrolü için 200 yetmeyecek, bagajda yağ ile bakıma gidildikçe kaçınılmaz son...

Yorum bağlantısı
Celal Aydın

Yıllardır enpara sayesinde ödemiyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Enpara sağolsun 1,5 yıldır hiç bir ücret ödemiyorum.

Yorum bağlantısı
İhsan Yıldırım

En para sağolsun 6 yıldır kullanıyorum şimdiye kadar 2964 TL kâr etmişim 👍

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

sanırım epey en paracı var dun en para şirketimi inceledim bu kadar çok muafiyeti olan başka banka varmı acaba dedim? masraf almamak için yemin etmişler sanki :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Enpara hakikaten iyi, başta bu ne öğrenci işi filan diyordum, sonra bi baktım komple geçmişim neredeyse. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

En para gerçekten kurtarıcı geçen ay kredi kartı aidat hediyesi olarak 100 TL hediye ettiler. 

Yorum bağlantısı
Ümit Türk

ne güzel dimi hem hizmet al hem hizmet bedeli ödeme. abartı olmamak kaydıyla bence almalılar. niye bedava yapsın ki bu işi. millet olarak maalesef nerde beleş oraya yerleş mantığındayız. kimse kusura bakmasın kim ne hizmet veriyorsa uygun fiyatla hakkını bedelini almalı.  kendinize yapılmasını istemediğiniz birşeyi başkasına yapmayın lütfen...

okadarda değil yani. 

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Konuya bak enpara reklamı gibi olmuş. Madem ben de yapayım, 5 yıl 4 ay 11 gün önce malum yoncalı bankadan enparaya geçtim. Şu ana kadar kazandığım tutar 2879 tl. Sadece para transferlerinden 1024 tl. 

Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Bu enparanın olayı ne?

Masraf almadan nasıl kazanıyor?

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Enpara ödemediğiniz ücretlerin istatistiğini mi tutuyor. Herkes ödemediği ücreti yazmış. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...