İçeriğe Yönlendir

Hangi Lastik Almalıyım?

Ümit Türk

Recommended Posts

Ümit Türk

bütçenin bende bir önemi yok.

yaz lastiği olmak şartı ile aşağıdaki lastiklerden hangisini almalıyım? 

-mıchealin

-nokian

-brıdgestone

-continental

Yorum bağlantısı
Gencay Bengli

Nokian powerproof ya da wetproof

Baktın çok darlandın bas Michelin Primacy 4 devam et...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Nokian kullanıyorum fiyatı artmasa tekrar düşüneceğim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Dogan Arsiray yazdı:

tabiki petlas... dermişim.

petlas şirket ve taksıcı lastigi cok km yapanlar çabuk bitirenler icin

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Yukarıdaki markalarla alakası yok ama ben Falken aldım bakalım 1 aya kadar taktıracağım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Erkan Işık yazdı:

petlas şirket ve taksıcı lastigi cok km yapanlar çabuk bitirenler icin

onlarda olmasa petlas aç kalacak :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Ümit Türk yazdı:

onlarda olmasa petlas aç kalacak :)

Çabuk sertleşiyor kışlıkları hariç , fakat km yapanlarda lastik bittigi için belli bir yıldan önce petlas öne cıkıyor onlar ıcın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Petlasın azizliğine maalesef bende uğradım ve hala aynı lastikler. Biraz mecbur kaldım yoksa Good Year almayı düşünüyordum. Petlas yazlık lastiklerim ilk yıl iyiydi ama sonraları acaba bu arabada kalas tahta gibi birşeymi var tekerlerde diyemeden edemedim. Lastiklerde 35bin kmdir hala bir yıpranma felan göremedim ama konfor kötü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Petlasın azizliğine maalesef bende uğradım ve hala aynı lastikler. Biraz mecbur kaldım yoksa Good Year almayı düşünüyordum. Petlas yazlık lastiklerim ilk yıl iyiydi ama sonraları acaba bu arabada kalas tahta gibi birşeymi var tekerlerde diyemeden edemedim. Lastiklerde 35bin kmdir hala bir yıpranma felan göremedim ama konfor kötü.
O kadar kütük yani, kumho da öyleydi bende.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Good Year EGP ;)  İyi saklar ve muhafaza edersen sertleşmez. Çok iyi lastik pişman olmazsın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Erkan Işık yazdı:

Çabuk sertleşiyor kışlıkları hariç , fakat km yapanlarda lastik bittigi için belli bir yıldan önce petlas öne cıkıyor onlar ıcın

petlasın kışlıkları çok iyi yazlık lastiklerdir :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Berke

Petlasların içten yarıldığını gördüğümden beri tavsiye etmiyorum kimseye. Dıştan belli olmuyor ama teller kopuyormuş içten, CrossClimate'ları almaya gittiğimde 8 Petlas lastiğin hepsinde de aynı yarılma sorunu vardı.

Caddy'de Dunlop SP Sport FM800 kullanıyorum, arabayı aldığımda sıfır almıştım. Memnun kaldım baya.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Continental Eco Contact 6 yumuşacık, konforlu ve yol tutuşu harika.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Mehmet Muhip Yılmaz yazdı:

Good Year EGP ;)  İyi saklar ve muhafaza edersen sertleşmez. Çok iyi lastik pişman olmazsın.

+1. Contiyi siyasi sebeplerden dolayı almıyorum. Mişlen de ilk sene harika, ikinci sene ilk senesiyle alakası kalmıyor. Nokian hakkında fikrim yok. Bridgeston kazık gibi, erimiyor bitmiyor ama çok sert. Fren mesafesi, yol tutuşuna pek güvenmiyorum (er300 için yazdım). Goodyear bende efsane. Tek eksi yanı çok yumuşak olduğu işin bombe yapma ihtimali yüksek. Ama güven veriyor. Sessiz. Yakıt değeri de az, psikolojik olarak rahat hissettiriyor. 

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Önceliğiniz ve beklentiniz nedir, güvenlik tasarruf, sağlamlık veya f/p mi? Goodyear EGP güzel lastiktir 4. yılını doldurdu aracımda her yönüyle memnun kaldım. Yalnız Alman üretimi 4 kanallı olacak kalite farkı var. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Koray Demir yazdı:

Yalnız Alman üretimi 4 kanallı olacak kalite farkı var. 

Kesinlikle. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talha Burak Ertem
Alptuğ Özcan yazdı:

Yukarıdaki markalarla alakası yok ama ben Falken aldım bakalım 1 aya kadar taktıracağım

Eski aracımdaki lastik Falken idi ve çok memnundum. Birçok bilinen markadan daha uygun fiyata ve daha iyi özelliklere sahipti umarım siz de memnun kalırsınız

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Talha Burak Ertem yazdı:

Eski aracımdaki lastik Falken idi ve çok memnundum. Birçok bilinen markadan daha uygun fiyata ve daha iyi özelliklere sahipti umarım siz de memnun kalırsınız

İnsallah. 1 aya kadar taktiririm diye dusunuyorum bakalim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...