İçeriğe Yönlendir

Ev Etkinlikleri

Emre Şimşek

Evde Anketi  

77 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ali Darbaz
Mehmet Yeter yazdı:

@Ali Darbazhocam belki ilgini çeker İnitial D ile uğramış biri olarak. 

Ben bunu çoktan izledim :) 

Şimdi 2000 yılında satılan Volkswagen Lupo 3L adlı arabayı inceliyorum. 3 litre ile 100 km yol giden araba. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Yeter yazdı:

belki ilgini çeker İnitial D ile uğramış biri olarak. 

gerçekte denemediler ama?

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

Volkswagenin böyle bir arabası olduğundan haberim yoktu. Pek çok parçada aliminyum kullanmışlar. Bu zamana kadar haberim olmaması çok üzücü kendi adıma 

Araba NEDC den 3 litre skoru ile çıkıyor. Saate 50 km hızla giderken 2 litrenin altında dizel yakıyor. Muazzam değerler. 

ULzz3mmRQNMKRyCPZSmrd39mLbVW5FIMhofDtm4L

T0lLwBi-WXDSATXYqoMCPe6PsEVVVqVobq1X5FoPN23A6TwAiM2xmez6LmIbYUc_qDZlbzffddCBJTlwS6MsL4ylL-TM97lIsh8QLvT3HsRr316FBEhjRSDh

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Volkswagenin böyle bir arabası olduğundan haberim yoktu.

türkiye piyayasında iş yapmayacağı için gelemz, honda japponya pazarı modellerini bir araştır aşık olursun mesela

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

türkiye piyayasında iş yapmayacağı için gelemz, honda japponya pazarı modellerini bir araştır aşık olursun mesela

Türk milleti arabadan ne anlarki abi. Milletin arabaya bakış acısı değişik. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Türk milleti arabadan ne anlarki abi. Milletin arabaya bakış acısı değişik. 

D segment arıyor;;;; fülü yoksa bakmıyor bile...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

D segment arıyor;;;; fülü yoksa bakmıyor bile...

Adamın 2000 yılında yaptığı arabanın 3 litrenin altında yakması için koyduğu ekipmanları inceliyorum. Adamlar PTC koymuş , ptc ne kadar akım çeker, ne koşulda çalışır hepsini anlatmışlar. 

Ben i10da motor çabuk ısınsın , çok yakmasın diye, iç sürkilasyona alıp full soğuk yöne ceviriyorum. Tabi fanları kapalı. Maksat önden hava alıp kalorifer deki soğuyu soğutmasın . 

Ama adamlar minicik araba daha az yakmasına yardımcı olsun diye bir sürü teferruartı olan ptc koymuşlar. Üstelik 3 aşama ısıtması olan bir ptc

g4-rZIGVmKe3a_WFnN3uXfrG3RkrOb4joWjy_2kMKarLhIyMVvXhscdZqIy6rqz21BOn30_DeVlJl6Eb

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Çağlar Bayur yazdı:

birisi zamanında istemiştir şifreyi ordan da yayılmıştır mahalleye

Bence de. Bir seferinde komşunun kızı ders çalışmak için istedi. Verdim. On güne kadar her geçen gün yavaşladı internet. Girdim baktım ki 10-15 farklı bağlantı var. Sıfırladım şifreyi. İsmini falan değiştirdim bağlantının. Benle alakası olmayan bir isim yazdım. Ertesi gün kız yine geldi. Söyledim kendisine şifreyi vermeyeceğimi. Nedenini de anlattım ama kabul etmedi. Kimseye vermeyeceksin şifreni.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

arabanın 3 litrenin altında yakması için koyduğu ekipmanları inceliyorum. Adamlar PTC koymuş

ptc yi yolcu konforu için koymuştur, az yaksın diye değil

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Alpay Sumer yazdı:

Senin bu internetini iş yerinde aynı anda 25 kişi kullanıyoruz biz.

35 mbit download, 3 mbit upload. Maşallah

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan

Acaba Türknet kullanan var mı? 3 aydır kullanıyorum, ayda en az 3-4 gün kesiliyor.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Ahmet Caliskan yazdı:

Acaba Türknet kullanan var mı? 3 aydır kullanıyorum, ayda en az 3-4 gün kesiliyor.

Kullanıyorum, Eskişehir'de Türk telekom dan kaynaklı alt yapı çalışmaları hariç 3 yıldır kesinti olmadı hiç maaşallah. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ahmet Caliskan yazdı:

bağlatacaktım, gagılda bir araştırdım,,, sorun başladı mı sonuç gelmiyor. sorunsuz kullann da hiç sorun yşamıyor örnekteki gibi. bölgesel şans sanırım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Çağlar Bayur yazdı:

bağlatacaktım, gagılda bir araştırdım,,, sorun başladı mı sonuç gelmiyor. sorunsuz kullann da hiç sorun yşamıyor örnekteki gibi. bölgesel şans sanırım

Bundan korkuyorum. Bölgemden dolayı böyleyse ve Türk Telekom'da da aynı şeyleri yaşayacaksam boşuna 24 ay bağlamasınlar bizi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

Evet benim dikkatimi çeken nokta bir çizgi film de tabi anime de deniyormuş bilgisizlik bu kadar detayın olması şaşırtıcı oldu benim için. 

tarihinde Mehmet Yeter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Csr2 diye bir oyun indirdim sardı. Drag yarışı ama tuning olayi baya iyi. Sanziman disli ayarindan hava akisi ayarlari vs. Vag ile başlamak iyi gerçekte vag alamadik oyunda devam. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Eve iş getirdim. Çalışacağım, masaüstü bilgisayarın interneti kopuyor. Modemin yeri değiştirince , masaüstü en köşede kaldı. Mesafe uzak kaldı desem, en fazla 2 metre . Ayrıca kapılar açık olunca çaprazlama tüm sinyal geliyor. Çekim gücüde full gösteriyor. Uğraşa uğraşa farkettim ki sorun masaüstünde değil. Sorun benim çep telefonunda. 

Benim telefon Wifi usb aparatına yakın koyunca , aleti bozmuş. Kafası karışmış. Telefonu odadan çıkarınca düzeldi. 

Usb uzatma ilede 1 metre yukarı çıkardım . Hız 2 mbs den oldu 22 mbs :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

f074823b936de7d2a5ea5222045dd52f.jpg
Bir kaç gündür kümes yapmakla uğraşıyorum.
İlk çizimi biraz modifiye ettim, 2 günlük daha işim kaldı nasipse..

b838f15dd2f8eddd6f74253f05a7643d.jpg

fe56ece7d029cbff93b595e67fd71d6f.jpg

Bitsin de otoclubturkiye forumumuza bir de kümes konusu açacağım..

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Mehmet Ozyurek yazdı:

Nereye koyacaksın bunu kümesi ?

Karşıdaki boş arsaya ağacın gölgesine.

Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Emre Şimşek yazdı:

Abi maliyeti hakkında da bilgi verebilir misin? Aynı şekilde benim evin karşısında da boş arsa var, ben de oraya tavuk kümesi düşünüyorum son zamanlarda.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
Emre Şimşek yazdı:

Kapalı kısmın bir tarafını veya iki tarafını menteşeli kapı gibi açılır kapanır yaparsanız temizliği de çok kolay olur. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...