İçeriğe Yönlendir

Ev Etkinlikleri

Emre Şimşek

Evde Anketi  

77 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tahir Ak

Akasa marka termal macun ile değişim sonrası 10 yıllık pcmde 15 derece fark etti. Fanın ve ızgaraların temizliği de etkili oldu muhtemelen. Ciddi fark 60 dan 45 lere düştü yükte. IMG_20200427_135232.jpgIMG_20200427_135227.jpgIMG_20200427_141033.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çok macun kullanmışsınız. Üste ince bir bilemediniz iki tabaka yeter. Kredi kartı ile dağıtacaksınız.

Harici ekran kartınızda ne güzelmiş :)

Aa, şimdi gördüm. Termal pedlere macun sürülmez. Ped özelliğini yitiriyor.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Çok macun kullanmışsınız. Üste ince bir bilemediniz iki tabaka yeter. Kredi kartı ile dağıtacaksınız.
Harici ekran kartınızda ne güzelmiş [emoji4]
Aa, şimdi gördüm. Termal pedlere macun sürülmez. Ped özelliğini yitiriyor.
Abo :) pedlere sürünce zaten pedler solar gibi olmuştu :( diğer yerlere de Arap yağı bol bulmuş hesabı sürdüm
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Eşim evde sıkıntıdan patlayınca, ona benim gibi forumlarda vakit geçirmesini söyledim. İlgi alanına göre araştır konuş insanlarla dedim. Demez olaydım 

Son bir kaç gündür farmasi denen bir şeye bulaştı. Temizlik kozmetik ürünleri satıyolar. Hanımda şimdi kendi klanını kuruyor. Umarım başımıza  bi iş gelmez. :) 

Tahir Ak yazdı:

Akasa marka termal macun ile değişim sonrası 10 yıllık pcmde 15 derece fark etti. Fanın ve ızgaraların temizliği de etkili oldu muhtemelen. Ciddi fark 60 dan 45 lere düştü yükte. 

Bu thermal macun şeysi çok abartılıyor. Bize izletilen dell , lenova, hp traning videolarında minicik su damlası kadar macun sürüyorlar. Onuda geçtim, millete çok pahalı mücizediye lanse edilen thermal macunlarında hiç bir şeye yaradığını göremedim. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ebrar Tüfek yazdı:

Ali abi, war thunder oynuyormusun ?

Oyun oynamayı bırakalı çok oldu. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Netflixde yeni bir film düşmüş. Film acayip aksiyon var. Takip sahnesi hayla bitmedi değişik çekim teknikleri var. Kaçırmayın. Adı extrAction

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Ali Darbaz yazdı:

Netflixde yeni bir film düşmüş. Film acayip aksiyon var. Takip sahnesi hayla bitmedi değişik çekim teknikleri var. Kaçırmayın. Adı extrAction

Akirayı izlediniz mi? 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mehmet Yeter yazdı:

Akirayı izlediniz mi? 

Yıllar önce izlemiştim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Görüntü muhteşem, tablo gibi

Osman Yücel Çetin yazdı:

Pide denememizi yaptık gayet başarılı oldu. :) 

Görüntü muhteşem, tadı nasıl acaba

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
Mustafa Yanar yazdı:

Görüntü muhteşem, tablo gibi

Görüntü muhteşem, tadı nasıl acaba

Gayet güzel oldu gerçekten. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Osman Yücel Çetin yazdı:

Pide denememizi yaptık gayet başarılı oldu. [emoji4] 

Harika görünüyor. Eminim lezzeti de nefistir. Afiyet olsun [emoji1319]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

farmasi denen

tavuk bank gibi olmasın da

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Almanya google mapsde streets view özelliğini kapattırmış. Streets view girince avrupada kel aylak gibi görünüyor. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Almanya google mapsde streets view özelliğini kapattırmış. Streets view girince avrupada kel aylak gibi görünüyor. 

kapamadı, maps kameralı araba almanya da gezme izni alamadı, kişisel verilerin korunması kapsamında.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali Darbaz yazdı:

Onuda geçtim, millete çok pahalı mücizediye lanse edilen thermal macunlarında hiç bir şeye yaradığını göremedim. 

Zamanında testlerini izlemiştim, en pahalı ile en ucuz arasında 1-2 derece oynuyor. En ucuzundan alıp 6 ayda 1 değiştirmek daha faydalı.

Yalnız unutmayalım, en ucuz diye sahteleri de var. Bilindik markalardan şaşmamak gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Emin Önal
Osman Yücel Çetin yazdı:

Akşama pide resmi atacağım. 😀

Osman Yücel Çetin yazdı:

Pide denememizi yaptık gayet başarılı oldu. :) 

Gardaşım bu kardan adam gibi olmuş maşallah çok leziz görünüyor 😎

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Sani Gerşon yazdı:

Zamanında testlerini izlemiştim, en pahalı ile en ucuz arasında 1-2 derece oynuyor. En ucuzundan alıp 6 ayda 1 değiştirmek daha faydalı.

Yalnız unutmayalım, en ucuz diye sahteleri de var. Bilindik markalardan şaşmamak gerekiyor.

Evde en eskisi 11 yaşında, en yenisi 5 yaşında cihaz var. 11 yaşında olanı intelin fanı üzerindeki thermal macunla çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

Valla hiç de öhöm olmamış bunu çıkar fırından saatlerce seyret

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Emre bu fotoğrafı İftardan önce atsaydın işin kötüydü , eline sağlık bu ne böyle ya fırıncı işi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Hayrettin Gücin yazdı:

Valla hiç de öhöm olmamış bunu çıkar fırından saatlerce seyret

Fatih Evcin yazdı:

Emre bu fotoğrafı İftardan önce atsaydın işin kötüydü , eline sağlık bu ne böyle ya fırıncı işi

Hanıma diyemedim ama kete gibi olmuş kabuğu. Yani beklediğim o kıtır değil de daha yumuşak ve daha ince bir kabuğu vardı. Odun fırınındaki gibi olması için ne yapmak gerekiyor acebaa

Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin
Hanıma diyemedim ama kete gibi olmuş kabuğu. Yani beklediğim o kıtır değil de daha yumuşak ve daha ince bir kabuğu vardı. Odun fırınındaki gibi olması için ne yapmak gerekiyor acebaa
Tabiki de odun fırını gerekir.
Aslında bir kuzine olsa oda iş görür
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...