İçeriğe Yönlendir

Ev Etkinlikleri

Emre Şimşek

Evde Anketi  

77 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ali Darbaz

Bu aralar izlenecek kalitede film bulamıyorum. Herşey çok hızlı gelişip tadını alamdan bitiyor. Yeni nesil film ve diziler örneğin "marslı" filmi gibi, adamın tarlasında üretiği ürünler ile yaşamasını beklerken , orası uctu burası patladı , birden kurtuldu . Tadını alamadan bitti. Kısa filmler sarmıyor. 

Zaten Netflix bunu anlamış olmalıki bana Japon Animesi basmaya başladı. Netflix açınca sezonluk bir oturuşta bitiremediğin konusu seyredilebilirliği güzel animeleri diziyor karşıma 

Onlarda kesmedi EN çok izlenen 2016 ve sonrası animeleri açtım izlemeye başladım. 

En son 2013 yılında anime izleyen birisini bu pandemik salgın tekrar animeye başlattı . 

Netflix dizileride pek sarmadı açıkcası. Belli başlı bir kaç dizi var ama sonunu göremeden sıkıldım ve içlerindeki eşcinsel davranışlar beni tiksindiriyor.

4 gündür fırsat buldukca "Boku no Hero Academia" izliyorum. Epey sardı . 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Yeni nesil film ve diziler örneğin "marslı" filmi gibi, adamın tarlasında üretiği ürünler ile yaşamasını beklerken , orası uctu burası patladı , birden kurtuldu . Tadını alamadan bitti. Kısa filmler sarmıyor. 

marsta mahsur kalsan farklı düşünebilirdin, adam can derdinde yahu

vesile ile mars ta mahsur kalınabilir algıımız da oturmuş durumda... yani gittik te mahsur da kaldık, sonra kurtardılar falan... daha miinnacık virüs ile başa çıkamıyor günümüz tekniği

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

marsta mahsur kalsan farklı düşünebilirdin, adam can derdinde yahu

vesile ile mars ta mahsur kalınabilir algıımız da oturmuş durumda... yani gittik te mahsur da kaldık, sonra kurtardılar falan... daha miinnacık virüs ile başa çıkamıyor günümüz tekniği

Death Note'da öldürdüğü dedektifin, nişanlısını öldürmek için 1 bölüm boyunca kaldırımda yürüyen Yagami Light izledikten sonra, kısa filmler sarmamaya başladı abi. 

Das boot'u bile uzun modelini izleyerek bitirmiştim. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Evde durmaktan canım sıkıldı. Buzdolabının motor kısmını açtım oraların tozunu aldım. Bir yıllık buzdolabından çıkan tozu görseniz yok artık dersiniz.
Bu arada psikolojik olarak bozuluyormuyuz ne? Can sıkıntısından yaptığımıza bak. [emoji23]d5a691f8b0d913ecaf9f63471e61cfa5.jpg

• Beğen 2
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Arda Bülent Güzel yazdı:

Evde durmaktan canım sıkıldı. Buzdolabının motor kısmını açtım oraların tozunu aldım. Bir yıllık buzdolabından çıkan tozu görseniz yok artık dersiniz.
Bu arada psikolojik olarak bozuluyormuyuz ne? Can sıkıntısından yaptığımıza bak. emoji23.png

Elinize sağlık. Şu çok dolanan yazı var ortalıkta çiçeklerle konuşabilirsiniz ancak çiçekler sizinle konuşmaya başlarsa orada sıkıntı var diye. Aklıma o geldi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

Hamdolsun daha bi muhabetimiz olmadı saksıynan

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Arda Bülent Güzel yazdı:

Bu arada psikolojik olarak bozuluyormuyuz ne?

buzdolabı gaz borunsu söküp solumaya başlamadıkça sorun yok bence :)

Hayrettin Gücin yazdı:

Hamdolsun daha bi muhabetimiz olmadı saksıynan

bizim kasımpatılar yan baktı sanırım, makası aldım elime hazırım :mamba:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Online zaman 1645 h

Ne kadar zamanda oldu bu ?

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Mehmet Ozyurek yazdı:

Online zaman 1645 h

Ne kadar zamanda oldu bu ?

İlk bağlantı 2007 Ağustos gibi başladım :) 

Steamde 10 tl fiyatı vardı satın aldım :) 

Yüklenmesini bekliyorum. 

ZXTavD.png

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Ali Darbaz yazdı:

9 yıl aradan sonra tekrar uçmaya karar verdim :) 

Çok uzun zamandır aklımda olan Saitek X52 ye çok pis kesildim bakalım, (Falcon 4.0 BMS için)

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Ben yeniden Rise Of Nations a sardım. Karşıma Çin'le Amerika'yı alıyorum..Yerle bir ediyorum...

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

@Çağlar Bayur abi benim 3 yaşındaki kızım 4 zamanlı motor sesini çok seviyor. Hatta bas gaza baba diyor.

Ama 2 zamanlı motor sesi duyunca çılgına dönüyor korkusundan. Annesine sarılıyor 3 gün etkisinde kalıyor. Orda burda "motor patladı korktum ben" diyip duruyor. 

Bunun bilimsel açıklaması varmı. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali Darbaz yazdı:

@Çağlar Bayur abi benim 3 yaşındaki kızım 4 zamanlı motor sesini çok seviyor. Hatta bas gaza baba diyor.

Ama 2 zamanlı motor sesi duyunca çılgına dönüyor korkusundan. Annesine sarılıyor 3 gün etkisinde kalıyor. Orda burda "motor patladı korktum ben" diyip duruyor. 

Korkularımız genlerle gelecek nesillere aktarılıyor. Karanlıktan korkmamız mesela ilk çağlarda ışık yokken insanların gece avlanan hayvanlar yüzünden yenmesiyle ortaya çıkmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Ben ise çiçeği burnunda sağlıkçı olduğum için evimden ve ailemden çok uzakta Şırnak da görev yapıyorum sürekli dışarıdayız. Alkışları ihmal etmeyin...

• Beğen 5
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
Ben ise çiçeği burnunda sağlıkçı olduğum için evimden ve ailemden çok uzakta Şırnak da görev yapıyorum sürekli dışarıdayız. Alkışları ihmal etmeyin...

İnsan hayatına dokunabilmek çok güzeldir. Aile de öyle tabi. Yeni işiniz hayırlı olsun. Ülkemiz bir süre daha bu anormal durumu yaşayacaktır. Lakin endişelenmeyiniz Haziran itibarı ile normalleşme süreci başlayacaktır. Kolaylıklar dilerim.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Ayhan Asil yazdı:

Allah yardımcınız ve yardımcımız olsun inşallah tez zamanda salgın hastalığın bitmesini nasip etsin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

var, hep güzel arabalara binmiş sessiz ve modernliğe alışmış.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

var, hep güzel arabalara binmiş sessiz ve modernliğe alışmış.

Benim kız abi. Yeni dünya düzeninde böyle etkinlikler olucakmı. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Yeni dünya düzeninde böyle etkinlikler olucakmı.

otoparkta gereksiz yere yoldan araba çıkarmak??? insanlık adına bir getirisi yok? olmasa da, seyredilmese de  yaşanabilir yani?

o zaman olmayacak denebilir

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

ankete  seçenek ekleyin kardeşim, 8-18 çalışanlar ne olacak, biz paso çalışıyoruz, siz ne yapıyorsunuz geceleri diyen yok :)

Ali Darbaz yazdı:

Benim kız abi. Yeni dünya düzeninde böyle etkinlikler olucakmı. 

ohooo canım istediği an o etkinliği bol bol yapıyorum ben, gel bizim şantiyeye drifte doy :) düzen müzen değişti tanımam yeni düzende yerimi alırım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

Bugün mutfak dolap raflarıda güncellendi bitti.
Evi ozonladık. İonladık, evin havayı filtreledik. Kısmetse yarın ovaya gidip pavlonyaların (pavyon değil heee) gelişim fotolarını çekip zirt müh. ne gönderecegim. Burayada koyacagım. İstek üzere[emoji6]

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Dünkü etkinliğim. 2 tane kasa yaptım. Çıraklık eserim ve kalfalık eserim yan yana.

JwtyuG.jpg

Maydonoz ve roka için

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ali Gök

Biz arkadaslarla haftada 2 ageof oynuyorduk

simdi sabit gece 23:00 de basliyoruz ortalama 2:30 sularinda anca bitiyor

ha biz ayni ekip 10 yildir yapiyoruz bu isi rakip tanımam başka😂

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin
Dünkü etkinliğim. 2 tane kasa yaptım. Çıraklık eserim ve kalfalık eserim yan yana.

JwtyuG.jpg

Maydonoz ve roka için
Yanık yağ bulma şansınız varsa kasay sürediniz iyidi. Daha dayanıklı olurdu.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...