İçeriğe Yönlendir

Ev Etkinlikleri

Emre Şimşek

Evde Anketi  

77 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Fatih Evcin

Vay arkadaş bende sadece ben bu işlerle uğraşıyorum sandıydım.c7d359f09e576265bcd57001c0dd7ec4.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Selçuk Bakış yazdı:

Sağolsun bizim oğlan beni mahkum aldığı için anca koridorda futbol oynuyoruz. Foruma bile giremiyorum. Gündüzleri çalışmaya devam, zabaaa gadar top oynuyoz

Benim en çok yaptığım etkinlik de futbol oynamak. Yorulunca play station'da futbol oynuyoruz. Ondan sıkılınca maç özeti izliyoruz. 😂 Çocuğu tam da futbol okuluna yazdıracaktım bu virüs illeti çıktı. Ha bir de millet birbirine meydan okuyup tuvalet kağıdı sektiriyor onu da dün yaptım. 😊

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
(düzenlendi)

Adliyelerde nöbet sistemine geçildi. Haftada 2 ya da 3 gün gideceğim adliyeye (diğer arkadaşlar ayda 3 kere gelecekler. bu da benim kısmetsizliğim işte ya da çömeze yüklenme kuralı :) )

Bu hafta Perşembe ve Cuma evdeyim. Bu haftaki yapılacaklar:

- Banyoya raf takılacak.

- Gardrop perdeleri takılacak.

- Tv ünitesinin kapağı vidalanacak.

- Bir de hava iyi olursa kahvemizi alıp İğneada Longoz ormanlarına kaçacağız çocuk biraz hava alsın diye. Şehir içine çıkartamıyoruz. (piknik değil, kalabalık yok, tamamen izole bir yer, vurmayın)

Haftaya evde olduğum vakitte ise bir kaç tahta parçası bulup evin önündeki boş araziye kümes yapmayı, 3-5 tavuk koymayı düşünüyorum (her ne kadar bu arazi atlı süvarilerin geçiş alanı olduğundan tavukların çalınmasından korksam da deneyeceğim).

tarihinde Ahmet Caliskan tarafından düzenlendi
Ekleme
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Karı koca evde homeoffice çalışıyok. Bilmiyom nasıl olacak bu gün. 

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

Şirket bilgisayarımdan işlerimi takip ederken , müsait olunca 2.bilgisayarımdan Age of empires 2 oynuyorum. Duruma göre Playstation'a geçip GTA ,Battlefield , FIFA oynuyorum :)

Çok verimli olmuyor tabi evde ufak bir yaramaz olunca onunla daha çok ilgileniyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tufan Caliskan

Evden çalışıyorum, kahve kupasının yanında biberon duruyor. Oyuncak kamyon laptopun üstüne park etmiş. Okuduğum kitabın kapağı ısırılmış :) Fonda Cengiz Kurtoğlu çalıyor. Allah sonumuzu hayra çıkarsın. 

• Beğen 3
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Ekmek yapıyorum bol bol. Bu akşam yemeklerde benden çıktı. Masterchefte olsam bu kadar çalışırdım herhalde [emoji23]
Bunların haricinde kitaplarım için raf yaptım. En alt raftakileri bitirmeyi planlıyorum.
Bir de yapabilirsem ahşap şarj standı ve ahşap duvar saati yapacağım [emoji848]ae8a541f3d8e8124f85304802f418be1.jpg
Kesin ip var bir yerlerde :) nasıl duruyor onlar
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ahmet Caliskan yazdı:

Haftaya evde olduğum vakitte ise bir kaç tahta parçası bulup evin önündeki boş araziye kümes yapmayı, 3-5 tavuk koymayı düşünüyorum

kuş gribi mevsimöinde iyi fikir değil

Tufan Caliskan yazdı:

Fonda Cengiz Kurtoğlu çalıyor.

cengiz yılları yoktu böyle virüsler. retro iyidir

Ali Darbaz yazdı:

homeoffice çalışıyok.

çaylar kahveler malzeme cepten mi?

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

kuş gribi mevsimöinde iyi fikir değil

cengiz yılları yoktu böyle virüsler. retro iyidir

çaylar kahveler malzeme cepten mi?

şimdilik o konuda bişey yapılmadı. Maaşlarımız yatsa yeter 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

şimdilik

şimdilik diye diye bu hale geldi insanlık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

şimdilik diye diye bu hale geldi insanlık

Abi ben home office çalışıyorum dediğimde inanki hiç bişey yapmadan oturuyorum. Benim notebook onarmam lazım. Ama evde oturup 3 5 yurt dışı maile cevap yazdım. Yapabildiğim tek şey bu.

Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

@Ahmet çalışkan
- Bir de hava iyi olursa kahvemizi alıp İğneada Longoz ormanlarına kaçacağız çocuk biraz hava alsın diye. Şehir içine çıkartamıyoruz. (piknik değil, kalabalık yok, tamamen izole bir yer, vurmayın)
Ne mutlu size 12 yıl her yaz 1 ay igneada da geçirdim. Çok seviyorum orayı. Tam da bakir bir bölge... Bence.
Bende bugün bag evinin bahçesinde 2 incir agacı devirdim
İğde agacı ve 3 erik agacını ıslah ettik.
Dikecegim pavlonianın yerini belirledim.
Duvara kovalı kuzine (göçmen sobası derler burada) için baca deliği açtık. Sıvadık.
Yetinin kapı eşiklerini yeniledim.
Ve baya da yorulmuşum. 3c9bf70e223186e43aa2ccb3108bbd98.jpg7216b01b029c3032337a66f4328d5492.jpg21ccad5efd6821f8c1340e527438a78a.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bugün biz de kahvaltıyı dışarıda ekmek arası yaptık. Bana da vurmayın hiç kimseyi görmedik bile.

JXcwYj.md.jpg

Hayrettin Bey epey iş yapmışsınız.

Ben de kileri düzenlemeyi düşünüyorum, boş olan duvara kağıt, peçete gibi şeyler için raf yapacağım. Yerde hiç bir şey olmayacak şekilde organize edip, yumuşatma cihazının bir kenarına tuz torbası için yer ayarlamaya çalışacağım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin
Emre Şimşek yazdı:
Bugün biz de kahvaltıyı dışarıda ekmek arası yaptık. Bana da vurmayın hiç kimseyi görmedik bile. 

JXcwYj.md.jpg

Hayrettin Bey epey iş yapmışsınız.

Ben de kileri düzenlemeyi düşünüyorum, boş olan duvara kağıt, peçete gibi şeyler için raf yapacağım. Yerde hiç bir şey olmayacak şekilde organize edip, yumuşatma cihazının bir kenarına tuz torbası için yer ayarlamaya çalışacağım.

O zamannn kolay gelsin. Ben de oglum da çok yorulduk ayrıca bende incir sütüne ciddi alerji var tabiri caizse değdiği yeri yakıyor ve kaşındırıyor şimdi kalkıp traş olup yüzümü ilaçlıyacagım her sene incire yakın temasımda bunu yaşarım.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Hayrettin Gücin yazdı:

Dikecegim pavlonianın yerini belirledim.

Royal Pavlonia ise fotoğraflarını görmek isteriz dikim sonrası..Çok beğendiğim bir ağaçtır.  Ellerine sağlık abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin
Royal Pavlonia ise fotoğraflarını görmek isteriz dikim sonrası..Çok beğendiğim bir ağaçtır.  Ellerine sağlık abi.
1.70 boyu fidanın geniş yapraklı değil uzun yapraklı. Dikince foto çekerim. Şuan yeni uyanıyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

60 yaş üstü, engelli yada kronik hastalığım bulunmadığı için henüz çalışıyorum.

Yorum bağlantısı
İsa Acar
Emre Şimşek yazdı:

JXcwYj.md.jpg

Görünen yer Kayacık mı? 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
İsa Acar yazdı:

Görünen yer Kayacık mı? 

Evet. Kayacık Sahili

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Fatih Aksu kaptanın 3 gün boyunca fırtınada yelken açmak zorunda kaldı. 3-4 bağlayan gece Otopilot kayışı koptu. 7 saat sırıl sıklam dümen başında kaldı. Gün ışıdığında bin bir güçlük ile dümeni söküp ( videonun başından izleyin) otopilot kayışını değiştirdi. Değiştirince öyle mutlu olduki adamın sevincini paylaşmak istedim. Atlantik denizinde, Kanarya adalarından yola cıkıp, Kabe Verde arasındaki 700 millik yolculukda , adam yalnız başına korku ve panik yapmadan sorununu çözmesi , akabinde ne kadar ciddi bir sıkıntıdan kurtulduğunu anlamamızı sağlayan sevinci görülmeye değer. Video sevincinden başlıyor , isteyen başından izleyip o dümeni nasıl dalgalar arasında söktüğünü izleye bilir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Bizdeki durum böyle. 

2 laptop, 1 desktop, 1 46 inch smart tv. 

Netflix aboneliği ve 2 tane adsl internet hattı.4 tane akıllı telefon. 

Lakin acayip sıkılıyorum. 

Çoçuk halay çekiyoz, oynuyoz bir yere kadar. Evde patlama noktasına geldim. 

Çoçulla vakit gecire gecire tükettim. 

dD7oDa.jpg

pgVDFx.jpg

VTsTE0.jpg

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Bugün bir kitap geçirdim elime. Bir günde bitirebilecek miyim onu test edeceğim . Hanım 475. Sayfadaymış. Ondan önce bitirirsem hemen sonunu söylerim [emoji3]917897a84ae9903a4a8bf53c393765aa.jpg

• Beğen 2
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Bugün bir kitap geçirdim elime. Bir günde bitirebilecek miyim onu test edeceğim . Hanım 475. Sayfadaymış. Ondan önce bitirirsem hemen sonunu söylerim [emoji3]917897a84ae9903a4a8bf53c393765aa.jpg
Sanırım hanım patronu aradı [emoji16] işe gidiyorum
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...