İçeriğe Yönlendir

Maske Savaşları

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Fatih Evcin
Mahir Yıldız yazdı:
bu resim bana geldi bunun üzerine kendi eczacimla görüşmem üzerine tamam abi bakarız dedi ayrıca kendi bulunduğum ildeki ecza deposu sorumlu arkadaş tüm eczanelere 1000 adet maske dağıttık talebe göre yine dağıtacağız diye mesaj çekti ben yinede güvenmediğim için maske almadanda buraya yazmadım 

Siz maske anlamadınız ama doğru mu anlıyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahir Yıldız
Siz maske anlamadınız ama doğru mu anlıyorum
evet ben maske alamadım eşim aldı ama benimle aynı yaşta olan arkadaşlarım aldı erkek olarak
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

epttavm sitesinden bu iş ilk başladığında verdiğim 2 kişilik sipariş tek kişilik olarak dün geldi(5 adet burun kısmı telli). 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

herkesin başına fakrlı şeyler gelmiş anlaşılan henüz bir rutini yok.

ikinci sefer 5 lik alma haftası da geldi bakalım ne olacak

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bana gelen maskeler bitmediği için yeni talepte bulunmadım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Köksal Yılmaz yazdı:

Bana gelen maskeler bitmediği için yeni talepte bulunmadım.

İstanbul başka tabii herşeyi bol mübarek

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sefa Çelik yazdı:

It's party time 🥳

Alıp ta ikinci sefer isteyenlere, daha önce maske aldınız uyarısı çıkıyor. 

her 10 günde 5 li yeni hak vardı?

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

e devlet üzerinden 2 defa ben ve eşim için başvuru yapmıştım. 1 set geldi ikinci set gelmedi henüz.

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

E devlet başvuru yapmıştım gelen giden yok. Eczaneye telefon açtım TC kimlik no ile kontrol ettim sizin ve eşinizin sırası gelmedi yazısı çıktı ekranda.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş

Su an bızım şirket ambarında 150 bin tane maske mevcut. Her gün çalışanlara 4-5 adet veriyor.

Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Bez maske satan olmasa dımdızlak orta da kalmıştık. İşe yarasa da yaramasa da başka alternatifi yok. 2 haftayı geçtik, bugün eczaneden kontrol de ettim maske yok. Vereceğiz denmeseydi, iyiydi. Beklentimiz olmazdı. Parayla alırdık. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yani SMS olmadan, sadece TC ile hâlâ maske alınamıyor. 
İstisna, sırası gelmişse SMS kodu olmadan da alınabiliyor. 

Sms şifresi olmadan vermedi burası
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Burda eczacı arkadaş, kimlik no ile gelene veriyoruz diyor, gelin verelim dedi. Kayseri için maske sıkıntısı yok galiba.
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan

Aslında tekrardan satışa açmalılar. Tek fiyat belirleyip o fiyat üzerinden satılmalı. Parayla da bedava da vermeyince insanın aklına "acaba maske stoğumuz sıkıntılı mı" sorusu geliyor pek ihtimal vermesem de.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

takması zorunlu, satın alması yasak? trafiğe çıkmak serbest ama istasyonlar kapalı gibi oldu bu iş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Akgül
Mahmut Yıldız yazdı:
Sefa Çelik yazdı:

Burda eczacı arkadaş, kimlik no ile gelene veriyoruz diyor, gelin verelim dedi. Kayseri için maske sıkıntısı yok galiba.

Kayseri'de de sıkıntı var sanırım Mahmut bey. Bugun iki eczaciya uğradım ikisinden de hem kendim hem de esim icin maske alamadim. İkisi de Tc kimlik no ile sistemden bakti. Adiniza maske tanimlanmamis beklemelisiniz dedi. Para ile alayim dedim,yasak dediler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Bizde de Oğuzhan'a geldi şifre gitti eczaneden aldı ,bizi adam yerine koyan yok ; devlet bize bakmiyir ! [emoji40]

• Beğen 1
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Bu sabah eşime geldi maske mesajı, bana gelen giden yok.  Ama yeni bir şey duydum ; SGK lı olanlar işyerlerinden temin edeceklermiş maskeyi.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Selçuk Bakış yazdı:

e devlet üzerinden 2 defa ben ve eşim için başvuru yapmıştım. 1 set geldi ikinci set gelmedi henüz.

2. Kargo gelmedi ama eczaneye yolum düşmüştü sordum, eşimle bana yine maske çıkmış aldım. 

Henüz kullanmadım ama PTT ile gelen daha kaliteli duruyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan

Hayat Eve Sığar uygulamasından maske kodu alınabilecek. Uygulamayı güncelleyiniz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ahmet Caliskan yazdı:

Hayat Eve Sığar uygulamasından maske kodu alınabilecek. Uygulamayı güncelleyiniz.

Maskeyi kim alabiliyor, geçen bunun cevabını aradım ama bulamadım. 

Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova
Mehmet Ozyurek yazdı:

Maskeyi kim alabiliyor, geçen bunun cevabını aradım ama bulamadım. 

Sms gelmesine gerek yok. Eczaneye kimlik numarasını verince kontrol ediyor, sms gelmesede alabiliyorsunuz. Bana sms gelmedi ama eşimin ve kendimin maskelerini aldım iki sefer. Bir seferde PTT Kargo kendi getirdi.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bana yeni talep yapmadan bugün 2. Kez maske sms ı geldi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...