İçeriğe Yönlendir

Hangi Akü

Yakup Kocaağa

Recommended Posts

Koray Demir
Servet Aydın yazdı:

Mesafe çok önemli birde

Duracell akü gördüm geçen stantta. Belçika üretimi. Pilleri nefis nasıldır acaba?

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Mutlu, Yiğit, İnci, Bosch, Varta, AC Delco.
Hepsini de kullandık/kullandım. 
Genel olarak hepsi iyi.
AC Delco yu nerde buldun. Benim arabanim oem parca ureticisi. Akusunu ilk kez duyuyorum.
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Duracell akü gördüm geçen stantta. Belçika üretimi. Pilleri nefis nasıldır acaba?

Hadi be. Yapmış mı İmansız
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

İnternettekiler Eski akü almadıkları için 50-60₺ fazla bir de hafta sonu parçacıya gittim orada akü satan yerlerin önünde genelde varta aküler 300 inciler 250₺ civarıydı
Tredyoldan prestije giye bir akü aldim ladaya adamlara eski aküyü yolladim onlarda para yolladı eski aküyü alıyorlar yani
Yorum bağlantısı
Tahir Ak

Varta aldım 3 senede fokladı. Orijinal aküsü de varta idi aracın. Bir daha Varta almam açıkçası

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Metin Akbal yazdı:
Mustafa Arıkan yazdı:
Mutlu, Yiğit, İnci, Bosch, Varta, AC Delco.
Hepsini de kullandık/kullandım. 
Genel olarak hepsi iyi.

AC Delco yu nerde buldun. Benim arabanim oem parca ureticisi. Akusunu ilk kez duyuyorum.

Eskiden vardı piyasada. Şimdi bulunmuyormuş sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)

Ben banner kullanıyorum. Birçok markanın oem aküsü. İthal. Üretim tarihine bakmak lazım alırken. Varta da var ve yerli üretim. 

images?q=tbn:ANd9GcSRZQvqE9H3dc4y4LH662rimages?q=tbn:ANd9GcTMl_dczlPlRbKgQw56Hih

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Bayadır vardı aslında senin gözünden nasıl kaçtı
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bayadır vardı aslında senin gözünden nasıl kaçtı

Benim kalemim akülerin arasında dikkatimden kaçmış [emoji16]

515d49f1c18622b92a4a731fcfcb1e4e.jpg
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Metin Akbal yazdı:

2015 Astra J’nin üzerinden GM logolu Varta akü çıktı takviye yaptım komşuma geçen ay değiştirildi.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
2015 Astra J’nin üzerinden GM logolu Varta akü çıktı takviye yaptım komşuma geçen ay değiştirildi.
Benimde ilk akum GM Varta ;) 2.5 yilinda degistirdim. 2014 Kasimda aldigim aracin 2017 Haziranda akusu degistim. AC Delco amortisor vs parcalari benim arabaya gore uretiyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Ergün

Benim 2015 model araçta var ta vardı 3 . Yılında bitti. Sok olmuştum bi de kaliteli derler demiştim. Bence önce yerli. Şu an üzerinde yiğit turkuaz var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Benim 2015 model araçta var ta vardı 3 . Yılında bitti. Sok olmuştum bi de kaliteli derler demiştim. Bence önce yerli. Şu an üzerinde yiğit turkuaz var.
Hangi markaydı
Yorum bağlantısı
Muhammet Ergün
Tahir Ak yazdı:
Muhammet Ergün yazdı:

Hangi markaydı

VARTA vardı 

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Koray Demir
Servet Aydın yazdı:

Yiğit yerli ucuz iş görür. İthal Varta

Bugün sabah bir şans verelim diye akü değişimi için Yiğit Akü bayiine gittik. Aküyü bizzat incelerim tarihi yeni dumanı üstünde 1 aylık akü bir sorun yok. Sıra beklerken bizden sonra 3 tane araç geldi hepsinin aküleri bitmiş yolda kalmışlar araçlar yeni bu arada ve elinde evrakı olan iki yıllık garanti için başvuruyor işletme sorumlusuyla personel ile arasında sessizce geçen diyalog aynen şu şekilde:
İS: 2 yılı dolmuş mu dolmuşsa gönder gitsinler
P: Hayır dolmamış. 
İS: O zaman şarja bağlayın.

P: 2 tanesini zaten daha önceden bağladık şarj tutmuyor.

İS: Napacaz bu akülerle böyle dinamo bozuktur vesairedir de bir yolunu bul uydur sepetle yapacak bi şey yok.

Biz vazgeçtik iptal edelim dedik çıktık. Kapıya kadar gelmeler cama yapışmalar çay yemek teklifleri demekki her şey malı satana kadar daha da geçmem önlerinden.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Servet Aydın yazdı:

Firmaya şikayet etkili olacaktır.

Valla ben bıktım artık bağcıyı dövmekten o kısmı direkt olarak geçip önüme bakıyorum satışlar neden düşüyor diye düşünüp kendilerini gözden geçirsinler firma kaybeder.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Koray Demir yazdı:

S: 2 yılı dolmuş mu dolmuşsa gönder gitsinler
P: Hayır dolmamış. 
İS: O zaman şarja bağlayın.

P: 2 tanesini zaten daha önceden bağladık şarj tutmuyor.

İS: Napacaz bu akülerle böyle dinamo bozuktur vesairedir de bir yolunu bul uydur sepetle yapacak bi şey yok.

Garantili akülerim hep bozuldu. Daha garantiye sokabildiğim olmadı.

Bir tanesi rölantideki titremem yüzünden akü ölmüştür demişti :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Sani Gerşon yazdı:

Garantili akülerim hep bozuldu. Daha garantiye sokabildiğim olmadı.

Bir tanesi rölantideki titremem yüzünden akü ölmüştür demişti :)

Mutlu ikinci arızada birebir değişim yapıyordu bi ara sonra Hollandalılara satıldı noldu bilmiyorum. Satış sonrası müşteri memnuniyeti ve ilişkileri benim için birincil önceliktir. Bozulan akü markası neydi bu arada?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Mutlu ikinci arızada birebir değişim yapıyordu bi ara sonra Hollandalılara satıldı noldu bilmiyorum. Satış sonrası müşteri memnuniyeti ve ilişkileri benim için birincil önceliktir. Bozulan akü markası neydi bu arada?
Mutlu ve yigit.
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Servet Aydın yazdı:

Yine Belçika gavuruna bayıldık parayı hadi hayırlısı.

yi6fl8.jpg

yi6K4N.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ufuk Memiş
yabancı mavur parayı hak ediyor ise dert değil
Servet abi merhaba aracım 2011 model 2.5 kasa arabayı sıfır almıştım hiç akü değişmedim ama geçen gün araba kontak almakta zorlandı ve akü bittiye işaret etti. Sana şunu sormak istiyorum varta almayı planlıyorum fakat bu akü işinde araba lastiği gibi üretim yılına dikkat etmek gerek mi. Fikir verebilirmisin. Nostalji olsun diye 2011 model Orjinal ford akümün fotosunuda ekledim:) 141d1ef9857f0140b15529ceec55f9a5.jpg
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...