İçeriğe Yönlendir

Cam Filmi ve Arka Cam Resistans Tamiratim

Muhittin Kaplan

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

canım hoh acil durumda :)  ketillı koy içeri  al sana buharlı cam, yada oto yıkamacıya git bas buhar makinesinden mesela, kopuk noktalar anında çıksın, gazlı kalemle çiz devam et, yada sizin teknikle yap, hepsi olur ben fikir olsun diye yazmıştım ilk mesaja, iş uzadı :)

normaldede direk gözle bakarak (araç sedan değilse daha kolay tabii) hemen görünüyor o kopuklar, sonrası basit zaten, neyse kolayınıza gidenle yapın gitsin ne diyim, yada soğuk havada yapın, buhar gani zaten, kabak gibi çıksın kopuk noktalar ...

neyse yahu, hangi teknikten hoşalnıyorsanız onun  yapın, buhar varsa kendiliğinde iş çözülüyor zaten, demek istediğim buydu esasen...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Alpay Sumer yazdı:

su urunlerden kullanildiginda kenarlarindaki kumas benzeri sey gunesten ve asiri sicaktan dolayi kavrularak bir sure sonra arac icerisine dagiliyor.. Ozellikle acik renk koltuklara sanki is lekesi gibi suruluyor. temizlemesi de cok zor. eger kullanirsaniz belirli araliklarla yenisini kullanin. 

IMG_20200515_064940.jpg

Bir süre sonra o parlak kısım da parçalanıyor baloncuklar açığa çıkıyor iğrenç bir durum tecrübe ile sabit. Güneşten pul pul dökülmeye kesin çözüm. Asrın icadı oto güneş gözlüğü.

https://m.n11.com/krc-oto-baran-cam-gunesligi-oto-gunes-gozlugu-P115426022

11 yıldır sürekli kullanıyorum henüz bir şey olmadı ve katlanınca koltuğun arkasına koyuyorum yer tutmuyor. Bauhaustan 7 liraya almıştım zamanında çok memnunum tavsiye ederim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş
Bir süre sonra o parlak kısım da parçalanıyor baloncuklar açığa çıkıyor iğrenç bir durum tecrübe ile sabit. Güneşten pul pul dökülmeye kesin çözüm. Asrın icadı oto güneş gözlüğü.

https://m.n11.com/krc-oto-baran-cam-gunesligi-oto-gunes-gozlugu-P115426022

11 yıldır sürekli kullanıyorum henüz bir şey olmadı ve katlanınca koltuğun arkasına koyuyorum yer tutmuyor. Bauhaustan 7 liraya almıştım zamanında çok memnunum tavsiye ederim.

Kesinlikle, tavsiye olunur. Koray beye katılıyorum. Hem yer kaplamıyor, hem camı çok güzel kapatıyor. Başka güneşlik düşünmeyin bence de. En az 5 yıldır ben de kullanıyorum. Belki de daha fazla oldu, hatırlamıyorum..

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...