İçeriğe Yönlendir

Hangi İlin Nesi Meşhur ve Kaliteli

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
Migros'ta 25 TL şuan...

30 liralık hediye gelince bizim çay 20 liraya gelmiş oldu.
Az alacaklar için 25 lira iyi fiyat.
Almak lazım.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
Mehmet Ozyurek yazdı:

30 liralık hediye gelince bizim çay 20 liraya gelmiş oldu.
Az alacaklar için 25 lira iyi fiyat.
Almak lazım.

Hediye ne geliyor Abi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Hediye ne geliyor Abi?

Adaçayı, ıhlamur ve maske geldi.
Sitelerinde adaçayı ve ıhlamur satış fiyatı toplamı 27 lira
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
Mehmet Ozyurek yazdı:

Adaçayı, ıhlamur ve maske geldi.
Sitelerinde adaçayı ve ıhlamur satış fiyatı toplamı 27 lira

Sepet yaptım sadece maske göründü hediye olarak.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Sepet yaptım sadece maske göründü hediye olarak.

150 yi geçtin mi ?

4 çay, İki kilo da zeytin almıştım ben.

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
Mehmet Ozyurek yazdı:

150 yi geçtin mi ?

4 çay, İki kilo da zeytin almıştım ben.

Yok öyle deneyeyim şimdi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Afyon sucuk, Amasya elma agirliktaydi ama simdi kiraz oldu, Ankara ise Çorum :)

Aklima geldikce ekliyorum. Yine Afyon kaymak, Antalya portakal. Çanakkale Ezine peynir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Kastamonu Taşköpru sarimsak, Kayseri sucuk pastirma manti (ev mantisi satilan yerler var).

Kastamonu siyez bugdayi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
(düzenlendi)
Murat Gedik yazdı:

Mehmet abi Tokat'ın Zile ilçesinde bir tanıdığımız yaşıyor. Bize ziyarete gelirken getirirlerdi. Tescilli bir ürünleri var. Zile pekmezi. Kahvaltılarda mükemmel oluyor. Normal üzüm pekmezi gibi değil böyle katı çikolata gibi kıvamı var ama tadı mükemmel. Tokat'a bunu yazabilirsin.

Hem de uzun süre bozulmuyor. Sıvı olmadığı için kargo ile gönderilebilir ve saklanabilir.

meshur-zile-pekmezi-organik-uzum-pekmezi

Üniversitedeyken yerdik ama efsane bir pekmezdir. Fazlası baya baya sıkıntı yaratıyor aynı macun gibi :) cevizlisi daha güzeldir.

Kastamonu çekme helva, Hatay kömbe-kurabiye gibi değişik bir lezzet.   

49901329862_618b656f56_c.jpg

@Mehmet Ozyurek abim şimdi diyormuş herkes göndersin plakasında yazan ürünleri adresime diye 😀

tarihinde Arif Aykın tarafından düzenlendi
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
(düzenlendi)
Mehmet Ozyurek yazdı:

Kuru mu olur, dayanıklı mıdır ?

Dayanıklıdır abi. Oradan eskisehir e gönderirler mesela bizde yeriz 15 Gün de.

tarihinde Muhittin Kaplan tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
(düzenlendi)

bu Zile pekmezi, antep maraş tarafında yapılan Külek pekmezine benziyor.

c0mArgPcM4RtsDzin2e6jxs9FAvwRU2TZbqpZXSL

Katıdır, Kaşıkla yersin.

tarihinde Muhittin Kaplan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Son mesajları da listeye ekleyeceğim.. 

Aklınıza gelenleri yazın arkadaşlar. 

Yorum bağlantısı
Erhan KÜL

Samsun 55 nokul pide ve menemeni meşhurdur.nokul ilçe ve mevki olarak termede pide Bafra da menemen çakallı da yenir😊

Sinop 57 burada Boyabat ilçesinde sırık kebabı meşhurdur epey yaygın.

Diyarbakır 21  burada Nasır usta da Adana kebap yedim muazzam .ciğer kebap Remzi usta da yenir.kaburga dolması da Diyarbakır'ın yöresel yemeğidir kötü yapan dükkan yoktur diye düşünüyorum 

gaziantep 27 Halil usta da her türlü kebabı yiyebilirsin özellikle pahalı olsa da küşleme denenebilir değişik olarak.ama anlamsız ve çok pahalı.tatlı olarak ne desem boş her yer tatlı tisk alıp kazık atacak dükkan ayağına sıkar

Urfa : şıllık tatlısı yenir valilik binasına yakın yer vardı adını unuttum. Ciğer sanayi de Harika bir işyeri var orada yenir.meşhur sevgi ciğer diye yer var sanayideki iş yeri oraya 10 basar hem lezzet iyi hemde daha ucuz

Mardin de kaluleli Türk kahvesi meşhur ve renkli badem şekerleri

Ankara  balgatta  ciğerci apo üstada kebap ve ciğer yenir yer bulamazsın

Erzururm Arkadaşlar Erzurum'a ayrı değineceğim burada uzun yıllar kaldım birgün yolunuz düşerse Cağ kebap için kongre binası karşısında Memet usta var oradan başka bir yerde yemeyin.burası en lüks mekandan daha lezzetli Cağ yapıyor ve fiyatı uygun.nerdeyse 5 yıl boyunca burada Cağ yemişimde birleş lezzet oynamadı

Erzincan Sanayi de köfte ve yağda ciğer yapan hacı var tek kelime ile süper.bu arada ekşi su diye bir yer var Çeşme'den maden suyu akıyor şişelere doldurun İnşaallah şifa bulun

Trsbzon da köfte balık ve açık büfe kahvaltı Akçaabat ta Cemil usta. Aklıma gelenler bunlar

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Samsun 55 nokul pide ve menemeni meşhurdur.nokul ilçe ve mevki olarak termede pide Bafra da menemen çakallı da yenir[emoji4]
Sinop 57 burada Boyabat ilçesinde sırık kebabı meşhurdur epey yaygın.
Diyarbakır 21  burada Nasır usta da Adana kebap yedim muazzam .ciğer kebap Remzi usta da yenir.kaburga dolması da Diyarbakır'ın yöresel yemeğidir kötü yapan dükkan yoktur diye düşünüyorum 
gaziantep 27 Halil usta da her türlü kebabı yiyebilirsin özellikle pahalı olsa da küşleme denenebilir değişik olarak.ama anlamsız ve çok pahalı.tatlı olarak ne desem boş her yer tatlı tisk alıp kazık atacak dükkan ayağına sıkar
Urfa : şıllık tatlısı yenir valilik binasına yakın yer vardı adını unuttum. Ciğer sanayi de Harika bir işyeri var orada yenir.meşhur sevgi ciğer diye yer var sanayideki iş yeri oraya 10 basar hem lezzet iyi hemde daha ucuz
Mardin de kaluleli Türk kahvesi meşhur ve renkli badem şekerleri
Ankara  balgatta  ciğerci apo üstada kebap ve ciğer yenir yer bulamazsın
Erzururm Arkadaşlar Erzurum'a ayrı değineceğim burada uzun yıllar kaldım birgün yolunuz düşerse Cağ kebap için kongre binası karşısında Memet usta var oradan başka bir yerde yemeyin.burası en lüks mekandan daha lezzetli Cağ yapıyor ve fiyatı uygun.nerdeyse 5 yıl boyunca burada Cağ yemişimde birleş lezzet oynamadı
Erzincan Sanayi de köfte ve yağda ciğer yapan hacı var tek kelime ile süper.bu arada ekşi su diye bir yer var Çeşme'den maden suyu akıyor şişelere doldurun İnşaallah şifa bulun
Trsbzon da köfte balık ve açık büfe kahvaltı Akçaabat ta Cemil usta. Aklıma gelenler bunlar
Konumuz bu degil ama :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan KÜL

Hakkaten ya kontu yanlış anlamışım okadar da yazdım😊 Mesajı silebiliyormuyuz yer kaplamasın

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Emmi medeniyet goreli 1 yil olacak Pismaniye nerenin meshur ogrendin mi default_smile.png

Afyon lokumu, Kastamonu cekme helva.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Hakkaten ya kontu yanlış anlamışım okadar da yazdım[emoji4] Mesajı silebiliyormuyuz yer kaplamasın

Yok canım gerek yok silmeye. Onlar da güzel bilgiler. :)
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Menemen niye "Menemen'de" değil de Samsun'da yeniyor onu çözemedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...